Kondicionieriaus dezinfekcija ir blogų kvapų naikinimas salone.

 Verkiu g_tentas_610x210cm_kondicionieriai copy

Ar žinojote, kad dažnos peršalimo ligos sukeliamos kondicionieriaus naudojimo yra įtakotos ne aplinkos temperatūrų skirtumo! Ligą sukelia kenksmingi mikroorganizmai, kurie itin mėgsta veistis kondicionieriaus sistemoje - drėgnoje, vėsioje, tamsioje terpėje - tiesiog idealioje vietoje įvairiems grybeliams ir mikrobams. Būtent jie, įjungus kondicionierių pakyla nuo aušintuvo ir pasiekę žmogaus kvėpavimo takus tampa ligos priežastimi!

Melga siūlo naują paslaugų paketą - blogų salono kvapų naikinimas ir blogų kondicionieriaus kvapų naikinimas su sistemos dezinfekcija.

Pirmo etapo metu specialus aparatas efektingai skleidžia dujų pavidalo priemones, kurios neutralizuoja blogų kvapų šaltinius visame automobilio viduje. Taip išnaikinami blogi kvapai ne tik iš automobilio sėdynių ir kilimų, bet ir sunkiai pasiekiamose vietose, kurios rankiniu būdu valant saloną paprastai niekada nebūna pasiektos.

Pure Zone Machine-500x500

Antro etapo metu prietaisas paskleidžia specialų antibakterinį, fungocidinį aerozolį po automobilio oro kondicionieriaus sistemą, net tik naikinant blogą kvapą, bet ir nužudant kenksmingus mikroorganizmus, kurie veisiasi automobilio ventiliacijos sistemoje. Mūsų sistemos pranašumas prieš konkurentus yra tas, kad jie dažniausiai naudoja aktyvias putas, kurios įpurkštos pro ventiliacijos groteles tikrai nepasiekia viso sistemos labirinto. Mūsų priemonė paskleidžiama smulkių lašelių - aerozolio pavidalu į įjungtą ventiliacijos sistemą, taip priemonė pereina visą oro apytakos ratą ir užtikrina valymo efektyvumą.

oro valymas

Dėl paslaugos kreipkitės:

Verkių g. MELGA, Vilnius

Verkių g. 36

Darbo laikas:
I-V:
08:00-18:00
VI:
09:00-14:00

Ukmergės g. MELGA, Vilnius

Ukmergės g. 149

Darbo laikas:
I-V:
08:00-20:00
VI:
08:00-20:00
VII:
10:00-20:00

Nuo šiol dezinfekuoti oro sistemą galite ir Kauno Melgos servisuose!


  Susijusios paslaugos:

Kondicionieriaus pildymas ir aptarnavimas
ac remontas