0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Melgoje nerasite “medinių” padangų

"Melgoje" klientams siūlomos ne seniau nei prieš 3 metus pagamintos padangos. 21 metų padangų pardavimo patirtis leido mums įsitikinti, kad net idealiomis sąlygomis saugomų padangų guma sensta. Mūsų darbuotojai pastebėjo, kad jau praėjus 3 - 4 metams nuo pagaminimo datos protektorius tampa pastebimai kietesnis, todėl mes pirmieji Lietuvoje nusprendėme nesiūlyti klientams senesnių nei trijų metų padangų. Į šią svarbią padangų senėjimo temą rimtai pažvelgta ir Vokietijos rinkoje:

  • Garsusis šios šalies automobilininkų klubas ADAC pareikalavo "naujomis" vadinti ne senesnes kaip 2 metų padangas.
  • Vokietijos padangų tiekėjų asociacija BRV rekomenduoja "visiškai naujomis" vadinti iki 3 metų padangas, "naujomis" iki 5 metų senumo padangas - su sąlyga, kad jos buvo sandėliuojamos idealiomis sąlygomis.
  • Sportinių automobilių gamintojai, tokie kaip "Porsche" vartotojo žinynuose griežtai nurodo nenaudoti senesnių nei 6 metų padangų.

Atsižvelgdami į tokias Vokietijos specialistų rekomendacijas ir apsibrėžėme 3 metų pardavimo ribą. Kiti pardavėjai rinkoje ne tik siūlo senesnius gaminius, bet ir kvestionuoja tokį "Melgos" sprendimą. Bet ką tokiu atveju daryti pirkėjui, įsigijusiam 5 metų senumo padangą, kai automobilio gamintojas nurodo naudoti padangą tik 6 metus nuo pagaminimo?

Būdami vieni didžiausių padangų pardavėjų Lietuvoje siūlome tiktai visiškai naujus produktus, nes perkame juos tiesiai iš gamintojo. Nesąžiningi pardavėjai, siūlydami senesnius gaminius, perka juos iš perpardavinėtojų Vakarų Europoje, ar net kaimyninėje Lenkijoje - ten pirkėjai atsisako pirkti senstelėjusias padangas, todėl vietiniai prekybininkai tuštindami savo sandėlius perparduoda jas Lietuvos prekybininkams. Bet ar tikrai padangos, kurios jau netinkamos Lenkijos vairuotojui, vis dar tinkamos lietuviui? Todėl ir siekiame šviesti mūsų vairuotojus apie senų padangų trūkumus

DOT indeksas žymi, kad ši padanga pagaminta 2014m. 46 savaitę

Nustatyti padangų pagaminimo datą labai paprasta ir pačiam - ant
padangos šono išspaustas DOT indeksas žymi, kad ši padanga pagaminta
2014m. 46 savaitę