0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

ŽIEMINĖS PADANGOS. KAIP IŠSIRINKTI?

Važinėjantiems gerai valomais keliais mieste ir greitkeliais - EUROPOS ŠALIŲ (KIETO MIŠINIO) PADANGOS

Jos efektyviau pašalina pažliugusį sniegą bei vandenį nuo šlapios kelio dangos bei beveik taip pat gerai važiuoja puriu sniegu padengta danga, lyginant su minkšto mišinio padangomis.

Rekomenduojame

   

Europos šalių žiemos sąlygoms pritaikytos padangos. Geras sukibimas su sniegu, efektyviai šalinamas vanduo bei pažliugęs sniegas.

Siekiantiems didžiausio saugumo ir norintiems būti pasiruošusiais užklupus atšiaurioms žiemos sąlygoms – ŠIAURĖS ŠALIŲ (MINKŠTO MIŠINIO) PADANGOS

Minkštas gumos mišinys užtikrina gerą sukibimą ant suplūkto sniego ir apledėjusios kelio dangos. Nors pastaraisiais metais mūsų žiemomis dažniau ledą pakeičia šlapia kelio danga, kur minkšto mišinio padangos netenka pranašumo, visgi tai yra geriausias variantas siekiant išvengti problemų žiemą. Juk važiuojant ant šlapio kelio yra daug paprasčiau pasirinkti saugų greitį, nei suvaldyti slystantį automobilį ant apledėjusio kelio ar pakilti apledėjusia įkalne.

Rekomenduojame

  goodyear ultragripice2.jpg   

Šiaurės šalių žiemos sąlygoms pritaikytos padangos, užtikrinančios maksimalų sukibimą su ledu ir sniegu.

Važinėjantiems užmiestyje, prastai valomais keliais – DYGLIUOTOS PADANGOS

Dygliuotos padangos turi aukščiausią sukibimo lygį ant ledo, kartu yra efektyvios tiek ant sniego, tiek ant šlapios ar sausos kelio dangos. Pagrindinis dygliuotų padangų trūkumas yra tas, kad didžiojoje dalyje Europos valstybių šių padangų naudojimas yra ribojamas. Be to, dygliuotos padangos paprastai skleidžia daugiau triukšmo, tačiau tobulėjant technologijoms ir gamintojams modeliuojant optimalesnį dyglių išdėstymą, sukuriami padangų modeliai, skleidžiantys vis mažiau triukšmo.

Rekomenduojame

   

Tylesnės ir komfortiškesnės dygliuotos padangos.