• Pradinis
 • Aktualu
 • SVARBU! Informacija apie prekybą padangomis ir paslaugų teikimą karantino metu

SVARBU! Informacija apie prekybą padangomis ir paslaugų teikimą karantino metu

DARBO LAIKAS

Norėdami užtikrinti klientų mobilumą bei svarbų susisiekimą automobiliu, toliau teiksime paslaugas MELGA autoservisuose.

Nuo 2020-03-20 iki 2020-03-31 dirbsime sumažintu pajėgumu

I-V 8:00-17:00 val.,
savaitgaliais nedirbsime.MŪSŲ IR JŪSŲ VEIKSMAI, SIEKIANT UŽTIKRINTI SAUGUMĄ

 1. Visuose MELGA autoservisuose klientai ir darbuotojai gali rasti dezinfekantų.
 2. Dažniau vėdiname ir valome patalpas, reguliariai dezinfekuojame padidintos rizikos vietas (tualetus, durų rankenas ir kt.).
 3. Kasdien pakartotinai matuojama darbuotojų kūno temperatūra.
 4. Prieš grąžinant klientui automobilį dezinfekuojame automobilio raktelius, vairą, pavarų perjungimo svirtį, stovėjimo stabdžio rankeną bei vidines durų atidarymo ir uždarymo rankenas.
 5. Jeigu 14 dienų laikotarpiu lankėtės užsienyje ar turėjote sąlytį su patvirtintu COVID-19 atveju, draudžiama vykti į MELGA autoservisus.
 6. Prašome visų savo klientų nedvejoti ir atšaukti vizitus, jei jaučiatės blogai ar įtariate galintys sirgti šia infekcija.
 7. Klientai raginami prie priėmimo zonos prieiti po vieną, išlaikyti atstumą nuo kitų lankytojų, esančių patalpoje.
 8. Prašome dėvėti apsaugines kaukes arba kitomis priemonėmis dengti savo veidą.
 9. Siekiant apsaugoti darbuotojus, klientų dalyvavimas automobilio remonto procese ir buvimas autoserviso patalpoje draudžiamas.
 10. Raginame klientus automobilio remontui ar padangų keitimui registruotis iš anksto internetu arba telefonu.PADANGŲ PIRKIMAS

 1. Konsultacijos ir pagalba išsirenkant padangas bus teikiamos telefonu ir el. paštu.
  MELGA autoservisų kontaktus rasite čia.
  El. parduotuvės kontaktai: el. p. pagalba@melga.lt, tel. nr. +37063385451
 2. Padangas užsisakyti rekomenduojame internetu.
  2.1. Internetinės parduotuvės užsakymų vykdymas vyksta sklandžiai, užtikrinamas tiek prekių pristatymas į namus, tiek galimybė atsiimti užsakymą viename iš MELGA autoservisų.
  2.2. Jeigu pasirinkote padangų atsiėmimą MELGA autoservise, užsakymo atvykite atsiimti tik gavę sms žinutę, patvirtinančią, kad užsakymas jau vietoje ir galite atsiimti.
  2.3. Norėdami internetu įsigytas padangas ir pasikeisti, rezervuokite laiką montavimui pasirinktame autoservise iš anksto internetu arba telefonu. Rezervuodami laiką montavimui, įvertinkite padangų pristatymo į pasirinktą autoservisą laiką. T.y. jeigu prie užsakomų padangų nurodytas pristatymo laikas yra 1-3 d.d., montavimui rezervuokite laiką ne anksčiau kaip po 4 d.d. nuo užsakymo pateikimo, kad Jūsų užsakytos padangos tikrai būtų autoservise.

 3. Padangų užsakymas MELGA autoservisuose galimas tais atvejais, kai iš karto atliekamas užsakytų padangų montavimas, o padangų užsakymas (padangų modelis, išmatavimai, kiekis, kaina), siekiant išvengti fizinio kontakto, yra iš anksto suderinamas telefonu ar el. paštu.

 

PADANGŲ MONTAVIMAS

 1. Padangų montavimui rekomenduojame užsiregistruoti iš anksto internetu arba telefonu
 2. Jeigu reikalingos naujos padangos, siekiant išvengti fizinio kontakto, labai prašome naujų padangų užsakymą (padangų modelį, išmatavimus, kiekį, kainą) suderinti prieš atvykstant padangų montavimui. Tą galite padaryti telefonu ar el. paštu
 3. Prašome atvykti prieš kelias minutes iki Jūsų rezervacijos laiko.
 4. Privažiavus Jus pasitiks MELGA darbuotojas ir pakvies įvažiuoti į serviso patalpą arba pats įvairuos Jūsų automobilį prieš tai atlikęs automobilio dezinfekciją (dezinfekcija bus atlikta ir automobilį grąžinant). 
 5. Kol keisime padangas (trukmė apie 20 min.), rekomenduojame palaukti lauke, todėl pasirūpinkite šiltesne apranga.
 6. Pabaigę darbus Jus informuosime ir pakviesime atsiskaityti.
 7. Rekomenduojame mokėti banko kortele, o norint išvengti papildomo kontakto - galite atsiskaityti iš anksto bankiniu pavedimu (tokiu atveju kreipkitės padalinio kontaktais, vieną dieną prieš atvykstant).

AUTOMOBILIO REMONTAS

 1. Automobilio remontui registruokitės iš anksto internetu arba telefonu
 2. Prašome atvykti prieš kelias minutes iki Jūsų rezervacijos laiko.
 3. Privažiavus Jus pasitiks MELGA darbuotojas ir pakvies įvažiuoti į serviso patalpą arba pats įvairuos Jūsų automobilį prieš tai atlikęs automobilio dezinfekciją (dezinfekcija bus atlikta ir automobilį grąžinant). 
 4. Visus remonto eigos klausimus derinsime telefonu arba el. paštu.
 5. Pabaigę remonto darbus Jus informuosime ir pakviesime atvykti atsiimti automobilį.
 6. Rekomenduojame mokėti banko kortele, o norint išvengti papildomo kontakto - galite atsiskaityti iš anksto bankiniu pavedimu (tokiu atveju kreipkitės padalinio kontaktais, vieną dieną prieš atvykstant).

 

Saugokime vieni kitus!

MELGA administracija

Registracija ratų keitimui:

Registracija telefonu Kontaktai
MELGA autoservisų Kontaktai

Klientai ir partneriai