0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €
  • Pradinis
  • Informacija
  • PIRK 4 vnt. ŽIEMINIŲ PADANGŲ - LAIMĖK 100 € DOVANŲ KUPONĄ!

PIRK 4 vnt. ŽIEMINIŲ PADANGŲ - LAIMĖK 100 € DOVANŲ KUPONĄ!

>>> PIRK 4 VNT. ŽIEMINIŲ PADANGŲ

2021-09-27 – 2021-11-14 laikotarpiu įsigykite komplektą (4 vnt.) žieminių arba universalių padangų autoservisuose MELGA arba internetinėje parduotuvėje www.melga.lt

>>> REGISTRUOK PIRKINĮ

>>> LAIMĖK 100 € VERTĖS DOVANŲ KUPONĄ

IKI PAT LAPKRIČIO 14 d. -
 KIEKVIENĄ DIENĄ PO LAIMĖTOJĄ! 

Žaidimo laikotarpiu bus renkami kiekvienos dienos laimėtojai iš tą dieną užsiregistravusių Žaidimo Dalyvių.

Laimėtojui atiteks net 100 € vertės MELGA dovanų kuponas automobilio remonto paslaugoms ir autoprekėms įsigyti.

ŽAIDIMO LAIMĖTOJŲ SĄRAŠAS

Septyni savaitės laimėtojai skelbiami kiekvienos savaitės pirmadienį, šioje svetainės skiltyje.
Su nugalėtojais dėl prizo įteikimo susisieksime asmeniškai.

Rugsėjo 27 - spalio 3 d. savaitės laimėtojai (skelbiami spalio 4 d.)

rugsėjo 27 d. - Laimis Š.
rugsėjo 28 d. - Albertas N.
rugsėjo 29 d. - Rimtautas M.
rugsėjo 30 d. - Marija V.
spalio 1 d. - Mindaugas V.
spalio 2 d. - Jurgita B.
spalio 3 d. - Zigmantas Ž.

Spalio 4 - spalio 10 d. savaitės laimėtojai (skelbiami spalio 11 d.)

spalio 4 d. - Irina J.
spalio 5 d. - Erlandas P.
spalio 6 d. - Kasparas Ž.
spalio 7 d. - Inga M.
spalio 8 d. - Vygandas P.
spalio 9 d. - Darius G.
spalio 10 d. - Zigmundas K.

Spalio 11 - spalio 17 d. savaitės laimėtojai (skelbiami spalio 18 d.)

spalio 11 d. - Aliona U.
spalio 12 d. - Donatas
spalio 13 d. - Rolandas P.
spalio 14 d. - Edgaras I.
spalio 15 d. - Airidas G.
spalio 16 d. - Andrius K.
spalio 17 d. - Vladas T.

Spalio 18 - spalio 24 d. savaitės laimėtojai (skelbiami spalio 25 d.)

Spalio 25 - spalio 31 d. savaitės laimėtojai (skelbiami lapkričio 3 d., treč.)

Lapkričio 1 - lapkričio 7 d. savaitės laimėtojai (skelbiami lapkričio 8 d.)

Lapkričio 8 - lapkričio 14 d. savaitės laimėtojai (skelbiami lapkričio 15 d.)


ŽAIDIMO TAISYKLĖS

1. Bendros Žaidimo taisyklės ir sąlygos

1.1. Žaidime gali dalyvauti tik fiziniai asmenys, perkantys padangas MELGA autoservisuose arba internetinėje parduotuvėje www.mega.lt

1.2. Žaidime nedalyvauja MELGA darbuotojai bei jų šeimos nariai.

1.3. 2021-09-27 – 2021-11-14 laikotarpiu MELGA klientas, įsigijęs žieminių arba universalių padangų komplektą (4 vnt. padangų) gali dalyvauti Žaidime ir laimėti 100 eurų vertės MELGA dovanų kuponą automobilio remonto paslaugoms ir autoprekėms įsigyti.

1.4. Norėdamas dalyvauti Žaidime, klientas turi užregistruoti savo pirkinį užpildydamas specialią Žaidimo formą www.melga.lt svetainėje.

1.5. Žaidimo laikotarpiu atsitiktinumo principu bus renkami kiekvienos dienos laimėtojai iš tą dieną užsiregistravusių Žaidimo Dalyvių.

1.6. Septyni savaitės laimėtojai skelbiami kiekvienos savaitės pirmadienį www.melga.lt svetainėje ir MELGA Facebook paskyroje. Skelbiant laimėtojų sąrašą nurodomas laimėtojo vardas, pirma pavardės raidė.

1.7. Prizų laimėtojai taip pat bus informuojami apie laimėjimą registruojantis Žaidime nurodytu elektroniniu paštu arba telefonu.

1.8. Vieną Kvitą/Sąskaitą galima registruoti tik vieną kartą. Jei vienas Kvito/Sąskaitos numeris registruojamas kelis kartus, galiojančiu laikomas tas Kvito/Sąskaitos numeris bei jo siuntėjas, kuris jį registravo pirmas.

2. Prizo įteikimas

2.1. Prizas Laimėtojui įteikiamas registracijos Žaidimui metu nurodytu elektroniniu paštu. Dalyvis, dalyvaudamas Žaidime sutinka su tokiu prizo įteikimo būdu.

2.2. Prieš įteikiant prizą, Laimėtojas turi el. paštu pateikti pirkimo Kvito/Sąskaitos kopiją ar nuotrauką. Laimėtojui atsisakius pateikti aukščiau nurodytą informaciją, MELGA negalės nustatyti ar yra išpildytos Žaidimo sąlygos ir įteikti prizą.

2.3. Dalyvis, pasinaudojęs teise grąžinti įsigytą padangų komplektą, nebegali dalyvauti Žaidime, o Laimėtojas netenka teisės į prizą. Tokiu atveju, jeigu Laimėtojas pasinaudoja teise grąžinti įsigytą padangų komplektą, už kurį buvo įteiktas prizas, ir prizas jau yra panaudotas, prizo vertė išskaičiuojama iš grąžinamo padangų komplekto vertės. Jeigu prizas dar nebuvo panaudotas, anuliuojamas prizo galiojimas.

2.4. Jei prizo Laimėtojas neatsiliepia ar nesureaguoja į gautą el. laišką su informacija apie prizo atsiėmimo sąlygas per  5 (penkias) darbo dienas po laimėjimo paskelbimo, arba nustatytais terminais ir sąlygomis nepasinaudoja teise į prizą, Laimėtojas praranda teisę į prizą ir MELGA gali jį naudoti savo nuožiūra.

2.5. MELGA turi išimtinę teisę pareikalauti pateikti pirkimo Kvito originalą.

2.6. MELGA nėra atsakinga už atvejus, kai teisė gauti/panaudoti prizą negali būti realizuota dėl asmeninės Dalyvio situacijos, šių taisyklių ar prizo perdavimo, panaudojimo tvarkos ir terminų pažeidimo. Tokiais atvejais jokia Dalyvio žala neatlyginama ir negautas prizas ar jo vertė nekompensuojami.

3. Dovanų kupono naudojimo taisyklės

3.1. Dovanų kuponas galioja perkant automobilio remonto paslaugas ar autoprekes visuose MELGA autoservisuose Lietuvoje.

3.2. Dovanų kupono unikalus kodas, vertė ir galiojimo terminas nurodomi ant Dovanų kupono.

3.3. Dovanų kuponas galioja iki 2022-10-31.

3.4. Atsiskaitant už paslaugas ar prekes reikia pateikti dovanų kuponą su unikaliu kodu.

3.5. Kupono turėtojas yra pats asmeniškai atsakingas už jo saugumą. Kupono turėtojas užtikrina, kad kupono identifikaciniai duomenys nepateks į trečiųjų asmenų rankas (kurie, pasinaudoję svetimo Kupono identifikaciniais numeriais, galėtų suklastoti kuponą, juo pasinaudoti ir/ar kitaip pakenkti kupono turėtojo interesams).

3.6. Jeigu prekių ar paslaugų, už kurias atsiskaitoma kuponu, kaina yra didesnė nei kupono nominali vertė, trūkstamą sumą galima sumokėti papildomai.

3.7. Jeigu prekių ar paslaugų, už kurias atsiskaitoma kuponu, kaina yra mažesnė nei kupono nominali vertė, skirtumas negrąžinamas.

3.8. Kupono vertė neskaidoma į mažesnio nominalo.

3.9. Grąžinant prekes, už kurias (pilnai ar iš dalies) buvo atsiskaityta Kuponu, Pardavėjas turi teisę tą pinigų sumą, kuri buvo apmokėta Kuponu, klientui sugrąžinti taip pat Kuponu per 7 darbo dienas. Prekių grąžinimo atveju kupono galiojimo laikas nepratęsiamas.

3.10. Kuponas negrąžinamas ir į pinigus nekeičiamas.

3.11. Kupono galiojimo laikas nepratęsiamas. Pasibaigus galiojimo terminui, kuponas anuliuojamas.

3.12. Pamestas ar kitaip prarastas kuponas į naują nekeičiamas.

3.13. Kupono gavėjas sutinka su šiomis Kupono sąlygomis ir taisyklėmis. Kupono gavėjas perleisdamas Kuponą kitam asmeniui, įsipareigoja tą asmenį informuoti apie šias sąlygas ir taisykles.

3.14. MELGA pasilieka teisę keisti šias Dovanų kupono naudojimo taisykles ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti interneto tinklalapyje www.melga.lt

4. Asmens duomenys

4.1.   MELGA tvarkys Dalyvių asmens duomenis Žaidimo vykdymo ir prizų įteikimo, o esant Dalyvio sutikimui, tiesioginės rinkodaros tikslais.

4.2.   Dalyvių asmens duomenų valdytojas yra uždaroji akcinė bendrovė „MELGA“, įmonės kodas 123021015, adresas Savanorių pr.151A, LT-03150 Vilnius, kontaktinis el. paštas asmens duomenų klausimais dap@melga.lt

4.3.   Informacija apie tai, kaip MELGA tvarkys Dalyvių asmens duomenis pateikiama žemiau:

Asmens duomenų tvarkymo tikslai

Duomenų subjekto kategorija

Tvarkomi asmens duomenys

Duomenų tvarkymo terminas

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas

Duomenų pateikimo privalomumas

Žaidimo vykdymas

Dalyvis

Vardas, Pavardė, El. paštas, tel. nr., Kvito/Sąskaitos duomenys

iki 2022-12-31

Sutartis, kurios šalimi Dalyvis tampa registruodamas Kvitą/Sąskaitą Internetinėje svetainėje

Duomenis privaloma pateikti pagal Žaidimo taisykles, jų nepateikus, MELGA negalės nustatyti ar yra išpildytos Žaidimo sąlygos ir identifikuoti laimėtojo

Tiesioginė rinkodara

Sutikimą davęs Dalyvis

El. pašto adresas

5 metai po sutikimo

Sutikimas

Sutikimas neprivalomas

 

4.4.   Dalyvio asmens duomenys bus teikiami MELGA pasitelktiems duomenų tvarkytojams -paslaugų teikėjams, tokiems kaip IT paslaugų teikėjai.

4.5.   Dalyvis, kaip duomenų subjektas, turi teisę prašyti, kad MELGA leistų susipažinti su Dalyvio asmens duomenimis ir juos ištaisytų arba ištrintų, arba apribotų duomenų tvarkymą teisės aktų nustatyta tvarka, teisę nesutikti, kad asmens duomenys būtų tvarkomi, taip pat teisę į duomenų perkeliamumą. Dalyvis turi teisę atšaukti savo sutikimą dėl jo asmens duomenų tvarkymo.

4.6.   Dalyvis prašymus ar skundus dėl savo asmens duomenų tvarkymo pateikia el. paštu, adresu dap@melga.lt. MELGA dės pastangas atsakyti Dalyviui per 1 mėnesį, bet ne vėliau nei per 2 mėnesius.

4.7.   Dalyvis dėl savo asmens duomenų tvarkymo gali pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (kontaktai adresu www.vdai.lrv.lt).

4.8.   Žaidimo Dalyviai, užpildydami Kvito registravimo formą Interneto svetainėje, patvirtina, kad suvesti duomenys yra jų, jie yra teisingi ir aktualūs.

Žaidimo Dalyviams ir žaidimo laimėtojams draudžiama pateikti kitų asmenų asmens duomenis ar pildyti Kvito/Sąskaitos registracijos formą Interneto svetainėje kito asmens vardu.

5. Baigiamosios Žaidimo taisyklės ir nuostatos:

5.1.   Žaidimo dalyviai yra asmeniškai atsakingi už pirkimo Kvito/Sąskaitos išsaugojimą iki Žaidimo pabaigos bei kad Kvitas/Sąskaita nepatektų į trečiųjų asmenų rankas (kurie pasinaudoję svetimu Kvitu/Sąskaita, galėtų juo pasinaudoti ir/ar kitaip pakenkti Žaidimo Dalyvio interesams). Nepateikus pirkimo Kvito/Sąskaitos, prizas nebus įteikiamas.

5.2.   Bet koks bandymas klastoti, keisti ar kurti, įrašyti netikrą pirkimo dokumento numerį, klastoti ar nurodyti netikrą produkto įsigijimo faktą, netikrus duomenis, ar kiti panašūs veiksmai, kurie gali daryti neigiamą įtaka Žaidimui, ar sukelti žalą MELGA ir/ar kitiems asmenims, bus nustatomi ir pažeidimus padarę asmenys traukiami atsakomybėn įstatymų nustatyta tvarka.

5.3.   MELGA pasilieka teisę neleisti dalyvauti ar diskvalifikuoti iš Žaidimo asmenį, jei yra pagrindas įtarti, kad asmuo pažeidžia taikytinus teisės aktus ar Žaidimo taisykles bei sąlygas.

5.4.   Žaidimo Dalyviui tenka bet kokios kitos išlaidos, priklausančios nuo asmeninės Žaidimo Dalyvio situacijos, taip pat susijusios su dalyvavimu Žaidime, prizo atsiėmimu bei tolesniu prizo naudojimu.

5.5.   MELGA nėra atsakinga už Dalyvio duomenų gavimą, siuntimą, praradimą, vėlavimą dėl techninių nesklandumų, už kuriuos MELGA nėra atsakinga ir negali kontroliuoti. MELGA nėra atsakinga už techninius sutrikimus, sistemos ar Internetinės svetainės gedimus, veikimo vėlavimus ar panašius trukdžius, dėl kurių apribojamos dalyvavimo Žaidime galimybės ar naudojimasis Internetine svetaine.

5.6.   Žaidimo organizatorius UAB „MELGA“.

5.7.   Skundai dėl Žaidimo sąlygų pažeidimo turi būti pareikšti raštu, nurodant nusiskundimus ir argumentus, pridedant reikiamus įrodančius dokumentus ir siunčiami adresu UAB „MELGA“, įmonės kodas 123021015 , adresu: UAB „MELGA“, Savanorių pr. 151A, Vilnius 03150 arba el. paštu reklama@melga.lt.

5.8.   Žaidimo taisyklės skelbiamos internetinėje svetainėje www.melga.lt

5.9.   Žaidimo organizatorius pasilieka teisę keisti Žaidimo taisykles arba sustabdyti Žaidimą apie tai paskelbiant internetinėje svetainėje www.melga.ltKlientų atsiliepimai Palikti atsiliepimą

Klientai ir partneriai