0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €
  • Pradinis
  • Informacija
  • Pirk 4 vnt. padangų - laimėk degalų! AKCIJA BAIGĖSI

Pirk 4 vnt. padangų - laimėk degalų! AKCIJA BAIGĖSI

AKCIJA BAIGĖSI. REGISTRACIJA ŽAIDIME NEBEGALIMA.


  

ŽAIDIMO LAIMĖTOJŲ SĄRAŠAS

Septyni savaitės laimėtojai skelbiami kiekvienos kitos savaitės pirmadienį: spalio 3 d., 10 d., 17 d., 24 d., 31 d., lapkričio 7 d., 14 d.

rugsėjo 26 d. - Dovilė V.
rugsėjo 27 d. - Audronė Š.
rugsėjo 28 d. - Antanas B.
rugsėjo 29 d. - Elvyra C.
rugsėjo 30 d. - Lina S.
spalio 1 d. - Kęstutis P.
spalio 2 d. - Lukas K.
spalio 3 d. - Tomas V.
spalio 4 d. - Nerijus P.
spalio 5 d. - Gintarė
spalio 6 d. - Nikita S.
spalio 7 d. - Gediminas Š.
spalio 8 d. - Emilijus J.
spalio 9 d. - Agota S.
spalio 10 d. - Tomas A.
spalio 11 d. - Ričardas G.
spalio 12 d. - Virgilijus B.
spalio 13 d. - Virginija P.
spalio 14 d. - Donatas S.
spalio 15 d. - Mindaugas G.
spalio 16 d. - Edgaras P.
spalio 17 d. - Paulius B.
spalio 18 d. - Aleksandr V.
spalio 19 d. - Dalius G.
spalio 20 d. - Arturas Z.
spalio 21 d. - Kęstutis M.
spalio 22 d. - Domantas K.
spalio 23 d. - Jevgenij B.
spalio 24 d. - Marius B.
spalio 25 d. - Ignatas K.
spalio 26 d. - Monika J.
spalio 27 d. - Gediminas K.
spalio 28 d. - Vitas B.
spalio 29 d. - Aušra M.
spalio 30 d. - Mantas T.
spalio 31 d. - Evelina R.
lapkričio 1 d. - Juozas J.
lapkričio 2 d. - Oleksandr K.
lapkričio 3 d. - Mykolas E.
lapkričio 4 d. - Deividas Š.
lapkričio 5 d. - Olga P.
lapkričio 6 d. - Lina T.
lapkričio 7 d. - Daiva B.
lapkričio 8 d. - Aldona B.
lapkričio 9 d. - Andrej P.
lapkričio 10 d. - Karolis N.
lapkričio 11 d. - Tomas B.
lapkričio 12 d. - Rima J.
lapkričio 13 d. - Tadas L.

Su laimėtojais susisieksime asmeniškai.

PIRK 4 VNT. PADANGŲ

2022-09-26 - 2022-11-13 laikotarpiu įsigyk 4 vnt. padangų viename iš 13 MELGA autoservisų arba internetinėje parduotuvėje.


LAIMĖK DEGALŲ!

PRIZAS
NET 100 EUR NESTE kuro kortelė degalams NESTE degalinėse įsigyti.

IKI LAPKRIČIO 13 D.
KIEKVIENĄ DIENĄ PO LAIMĖTOJĄ!

Paskubėk! Kuo anksčiau - tuo šansai laimėti didesni!

ĮSIGYKITE PADANGŲ KOMPLEKTĄ MELGA AUTOSERVISUOSE ARBA INTERNETU

ŽAIDIMO TAISYKLĖS

 1. Bendros Žaidimo taisyklės ir sąlygos

1.1.   Žaidime gali dalyvauti tik fiziniai asmenys, perkantys padangas MELGA autoservisuose arba internetinėje parduotuvėje www.mega.lt

1.2.   Žaidime nedalyvauja MELGA darbuotojai bei jų šeimos nariai.

1.3.   2022-09-26 – 2022-11-13 laikotarpiu MELGA klientas, įsigijęs padangų komplektą (4 vnt. padangų) gali dalyvauti Žaidime ir laimėti 100 eurų vertės NESTE mokėjimo kortelę degalams NESTE degalinėse įsigyti.

1.4.   Norėdamas dalyvauti Žaidime, klientas turi užregistruoti savo pirkinį užpildydamas specialią Žaidimo formą www.melga.lt svetainėje.

1.5.   Žaidimo laikotarpiu atsitiktinumo principu bus renkami kiekvienos dienos laimėtojai iš tą dieną užsiregistravusių Žaidimo Dalyvių.

1.6. Kiekvienam laimėtojui atiteks 100 eurų vertės NESTE mokėjimo kortelė degalams NESTE degalinėse įsigyti (toliau – Prizas).

1.7.   Septyni praėjusios savaitės laimėtojai skelbiami kiekvienos kitos savaitės pirmadienį www.melga.lt svetainėje. Skelbiant laimėtojų sąrašą nurodomas laimėtojo vardas, pirma pavardės raidė.

1.8.   Prizų laimėtojai taip pat bus informuojami apie laimėjimą registruojantis Žaidime nurodytu elektroniniu paštu arba telefonu.

1.9.   Vieną Kvitą/Sąskaitą galima registruoti tik vieną kartą. Jei vienas Kvito/Sąskaitos numeris registruojamas kelis kartus, galiojančiu laikomas tas Kvito/Sąskaitos numeris bei jo siuntėjas, kuris jį registravo pirmas.

 

2. Prizo įteikimas

2.1.   Prieš įteikiant prizą, Laimėtojas turi el. paštu pateikti pirkimo Kvito/Sąskaitos kopiją ar nuotrauką.   Laimėtojui atsisakius pateikti aukščiau nurodytą informaciją, MELGA negalės nustatyti ar yra išpildytos Žaidimo sąlygos ir įteikti prizą.

2.2.  Prizas Laimėtojui įteikiamas pristatant jį į Laimėtojo pasirinktą ir el. paštu nurodytą VENIPAK paštomatą https://venipak.com/lt/produktai-ir-paslaugos/pickup-punktai/ . Dalyvis, dalyvaudamas Žaidime sutinka su tokiu prizo įteikimo būdu.

2.3.   Dalyvis, pasinaudojęs teise grąžinti įsigytas prekes,  negali dalyvauti Žaidime, o Laimėtojas netenka teisės į prizą, tokiu atveju, jeigu prizas jau buvo panaudotas, prizo vertė išskaičiuojama iš grąžinamų prekių vertės arba, jeigu prizas dar nebuvo panaudotas, anuliuojamas prizo galiojimas.

2.4.   Jei prizo Laimėtojas neatsiliepia ar nesureaguoja į gautą el. laišką su informacija apie prizo atsiėmimo sąlygas per  5 (penkias) darbo dienas po laimėjimo paskelbimo, arba nustatytais terminais ir sąlygomis nepasinaudoja teise į prizą, Laimėtojas praranda teisę į prizą ir MELGA gali jį naudoti savo nuožiūra.

2.5.   MELGA turi išimtinę teisę pareikalauti pateikti pirkimo Kvito originalą.

2.6.   MELGA nėra atsakinga už atvejus, kai teisė gauti/panaudoti prizą negali būti realizuota dėl asmeninės Dalyvio situacijos, šių taisyklių ar prizo perdavimo, panaudojimo tvarkos ir terminų pažeidimo. Tokiais atvejais jokia Dalyvio žala neatlyginama ir negautas prizas ar jo vertė nekompensuojami.

 

3. Prizo (NESTE mokėjimo kortelės) naudojimo sąlygos ir taisyklės

3.1. Žaidimo Partneris UAB ”NESTE LIETUVA” užtikrina galimybę pasinaudoti Prizu ir atsiskaityti NESTE mokėjimo kortele savo degalinėse.

3.2. Prizu (laimėta NESTE mokėjimo kortele) Žaidimo Laimėtojas gali pasinaudoti iki 2023 m. balandžio 30 d. Nespėjus pasinaudoti prizu, prizo galiojimo laikas nepratęsiamas.

3.3. Laimėta NESTE mokėjimo kortele galima atsiskaityti tik Lietuvos teritorijoje esančiose NESTE degalinėse.

3.4.   Prizo Laimėtojas yra pats asmeniškai atsakingas už Prizo saugumą. Prizo Laimėtojas užtikrina, kad Prizo identifikaciniai duomenys, PIN kodas nepateks į trečiųjų asmenų rankas (kurie, pasinaudoję svetimo Prizo identifikaciniais numeriais, galėtų juo pasinaudoti ir/ar kitaip pakenkti Prizo Laimėtojo interesams).

3.5.   NESTE mokėjimo kortelėje esančią 100 eurų sumą galima išnaudoti per kelis kartus. Kortelės likutį galite matyti po kuro pylimo, NESTE kvito apačioje.

3.6.   Jeigu norima įsigyti prekių už didesnę nei NESTE mokėjimo kortelėje esančią pinigų sumą, tą galima padaryti tik atskiru pirkimu.

3.7.  Prizas negrąžinamas ir į pinigus nekeičiamas.

3.8.  Prizo galiojimo laikas nepratęsiamas. Pasibaigus galiojimo terminui, Prizas anuliuojamas.

3.9.  Pamestas ar kitaip prarastas Prizas į naują nekeičiamas.

3.10.  Žaidimo Laimėtojas sutinka su šiomis Prizo naudojimo sąlygomis ir taisyklėmis. Žaidimo Laimėtojas perleisdamas Prizą kitam asmeniui, įsipareigoja tą asmenį informuoti apie šias sąlygas ir taisykles.

       4. Asmens duomenys

4.1.   MELGA tvarkys Dalyvių asmens duomenis Žaidimo vykdymo ir prizų įteikimo, o esant Dalyvio sutikimui, tiesioginės rinkodaros tikslais.

4.2.   Dalyvių asmens duomenų valdytojas yra uždaroji akcinė bendrovė „MELGA“, įmonės kodas 123021015, adresas Savanorių pr.151A, LT-03150 Vilnius, kontaktinis el. paštas asmens duomenų klausimais dap@melga.lt

4.3.   Informacija apie tai, kaip MELGA tvarkys Dalyvių asmens duomenis pateikiama žemiau:

Asmens duomenų tvarkymo tikslai

Duomenų subjekto kategorija

Tvarkomi asmens duomenys

Duomenų tvarkymo terminas

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas

Duomenų pateikimo privalomumas

Žaidimo vykdymas

Dalyvis

Vardas, Pavardė, El. paštas, tel. nr., Kvito/Sąskaitos duomenys

iki 2022-12-31

Sutartis, kurios šalimi Dalyvis tampa registruodamas Kvitą/Sąskaitą Internetinėje svetainėje

Duomenis privaloma pateikti pagal Žaidimo taisykles, jų nepateikus, MELGA negalės nustatyti ar yra išpildytos Žaidimo sąlygos ir identifikuoti laimėtojo

Prizo panaudojimo užtikrinimas

Žaidimo Laimėtojas

Vardas, Pavardė, El. paštas, tel. nr., Kvito/Sąskaitos duomenys, paštomatas

iki 2023-05-30

Sutartis, kurios šalimi Dalyvis tampa registruodamas Kvitą/Sąskaitą Internetinėje svetainėje

Duomenis privaloma pateikti pagal Žaidimo taisykles, jų nepateikus, MELGA negalės užtikrinti ir imtis veiksmų atsiradus aplinkybėms, dėl kurių Laimėtojas negalėtų pasinaudoti Prizu.

Tiesioginė rinkodara

Sutikimą davęs Dalyvis

El. pašto adresas

5 metai po sutikimo

Sutikimas

Sutikimas neprivalomas

 

4.4.   Dalyvio asmens duomenys bus teikiami MELGA pasitelktiems duomenų tvarkytojams -paslaugų teikėjams, tokiems kaip IT paslaugų teikėjai ir siuntų tarnybos.

4.5.   Dalyvis, kaip duomenų subjektas, turi teisę prašyti, kad MELGA leistų susipažinti su Dalyvio asmens duomenimis ir juos ištaisytų arba ištrintų, arba apribotų duomenų tvarkymą teisės aktų nustatyta tvarka, teisę nesutikti, kad asmens duomenys būtų tvarkomi, taip pat teisę į duomenų perkeliamumą. Dalyvis turi teisę atšaukti savo sutikimą dėl jo asmens duomenų tvarkymo.

4.6.   Dalyvis prašymus ar skundus dėl savo asmens duomenų tvarkymo pateikia el. paštu, adresu dap@melga.lt. MELGA dės pastangas atsakyti Dalyviui per 1 mėnesį, bet ne vėliau nei per 2 mėnesius.

4.7.   Dalyvis dėl savo asmens duomenų tvarkymo gali pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (kontaktai adresu www.vdai.lrv.lt).

4.8.   Žaidimo Dalyviai, užpildydami Kvito registravimo formą Interneto svetainėje, patvirtina, kad suvesti duomenys yra jų, jie yra teisingi ir aktualūs.

4.9.   Žaidimo Dalyviams ir žaidimo laimėtojams draudžiama pateikti kitų asmenų asmens duomenis ar pildyti Kvito/Sąskaitos registracijos formą Interneto svetainėje kito asmens vardu.

       5. Baigiamosios Žaidimo taisyklės ir nuostatos:

5.1.   Žaidimo dalyviai yra asmeniškai atsakingi už pirkimo Kvito/Sąskaitos išsaugojimą iki Žaidimo pabaigos bei kad Kvitas/Sąskaita nepatektų į trečiųjų asmenų rankas (kurie pasinaudoję svetimu Kvitu/Sąskaita, galėtų juo pasinaudoti ir/ar kitaip pakenkti Žaidimo Dalyvio interesams). Nepateikus pirkimo Kvito/Sąskaitos, prizas nebus įteikiamas.

5.2.   Bet koks bandymas klastoti, keisti ar kurti, įrašyti netikrą pirkimo dokumento numerį, klastoti ar nurodyti netikrą produkto įsigijimo faktą, netikrus duomenis, ar kiti panašūs veiksmai, kurie gali daryti neigiamą įtaka Žaidimui, ar sukelti žalą MELGA ir/ar kitiems asmenims, bus nustatomi ir pažeidimus padarę asmenys traukiami atsakomybėn įstatymų nustatyta tvarka.

5.3.   MELGA pasilieka teisę neleisti dalyvauti ar diskvalifikuoti iš Žaidimo asmenį, jei yra pagrindas įtarti, kad asmuo pažeidžia taikytinus teisės aktus ar Žaidimo taisykles bei sąlygas.

5.4.   Žaidimo Dalyviui tenka bet kokios kitos išlaidos, priklausančios nuo asmeninės Žaidimo Dalyvio situacijos, taip pat susijusios su dalyvavimu Žaidime, prizo atsiėmimu bei tolesniu prizo naudojimu.

5.5.   MELGA nėra atsakinga už Dalyvio duomenų gavimą, siuntimą, praradimą, vėlavimą dėl techninių nesklandumų, už kuriuos MELGA nėra atsakinga ir negali kontroliuoti. MELGA nėra atsakinga už techninius sutrikimus, sistemos ar Internetinės svetainės gedimus, veikimo vėlavimus ar panašius trukdžius, dėl kurių apribojamos dalyvavimo Žaidime galimybės ar naudojimasis Internetine svetaine.

5.6.   Žaidimo organizatorius UAB „MELGA“. Žaidimo Partneris – UAB „NESTE LIETUVA“.

5.7.   Skundai dėl Žaidimo sąlygų pažeidimo turi būti pareikšti raštu, nurodant nusiskundimus ir argumentus, pridedant reikiamus įrodančius dokumentus ir siunčiami adresu UAB „MELGA“, įmonės kodas 123021015 , adresu: UAB „MELGA“, Savanorių pr. 151A, Vilnius 03150 arba el. paštu reklama@melga.lt.

5.8.   Žaidimo taisyklės skelbiamos internetinėje svetainėje www.melga.lt

5.9.   Žaidimo organizatorius pasilieka teisę keisti Žaidimo taisykles arba sustabdyti Žaidimą apie tai paskelbiant internetinėje svetainėje www.melga.lt

Klientų atsiliepimai Palikti atsiliepimą