Altimax Sport

  • E
  • C
  • 71
  • General tire
205 / 55 / R16 / 91H
„General Tire“ buvo įkurta 1915 metais Akrono mieste, JAV. Tad 2015 metais įmonė šventė 100 metų veiklos jubiliejų. Šiai dienai padangų gamintojas „General Tire“ priklauso Vokietijos koncernui „Continental AG“ ir siūlo kokybiškas bei šiuolaikiškas padangas lengviesiems, padidinto pravažumo automobiliams (SUV), visureigiams, taip pat lengvajam komerciniam transportui. Gamintojas Europos rinkai siūlo specialiai pritaikytus produktus, gaminamus Europoje esančiose „Continental“ gamyklose. SKAITYTI PLAČIAU
e-kaina Pristatymas 0-1 d.d. 50,00 € 50 60,00 €
UŽSAKYTI Prekė sandėlyje!

Atsiskaitymo būdai:

Radote pigiau?

Klauskite
Užsisakykite iki 15 val.ir gaukite užsakymą per 1 darbo dieną
Jums liko:

Turite klausimų?

Aptarnavimas

PREKĖS INFORMACIJA

General ALTIMAX SPORT

Vidutinės ir aukštos klasės automobiliams skirtos padangos, pasižyminčios ypatingai tiksliomis valdymo savybėmis, taip pat užtikrinančios itin saugų važiavimą esant šlapiai kelio dangai. Silicio turintis protektoriaus mišinys suderina ne tik geras sukibimo savybes ant šlapio asfalto, bet ir mažesnį pasipriešinimą riedėjimui.

altspo_1 Stabdymas šlapiame kelyje
Plačios skersinės įpjovos užtikrina gerą vandens pašalinimą iš kontaktinio paviršiaus. O papildomos siauros lamelės padidina stabdymo efektyvumą.
altspo_2 Tikslus valdymas ir visiška vairavimo kontrolė
Stangrūs išoriniai protektoriaus blokai su specialia protektoriaus lamelių konfiguracija suteikia itin tikslų vairavimą tiek sausame, tiek šlapiame kelyje.
altspo_3 Specialus protektoriaus mišinys
Specialus gumos mišinys su Siliciu ir standūs protektoriaus blokai leido pagerinti abi technologiškai priešingas sąvybes: efektyvumą ant šlapio kelio su mažu pasipriešinimu riedėjimui ir padangos ilgaamžiškumu.

2015_Conti_GWIE_GT_Banner_Altimax-Sport_1456x180_160122 Susijusios naujienos:

General Tire švenčia 100 metų jubiliejų

Charakteristikos

Padangų plotis 205
Padangų aukštis 55
Padangų diametras R16
Sezoniškumas Vasarinės
Kuro sąnaudos E
Sukibimas su šlapia danga C
Padangos triukšmas 71
Padangos triukšmas (bangos) 2
Greičio ir apkrovos indeksas 91H

Panašios prekės