Altimax Winter Plus

  • F
  • C
  • 71
  • General Tire
175 / 65 / R14 / 82T

gt 100 metu padangos

MELGA – vienintelis oficialus GENERAL TIRE padangų platintojas Lietuvoje.

GENERAL TIRE įkurta 1915 metais, JAV. GENERAL TIRE padangos gaminamos Europoje esančiose "Continental" gamyklose. Nuo 2017 metų GENERAL TIRE gaminamos padangos įeina ir į Mercedes-Benz G-klasės automobilių originalią komplektaciją.

SKAITYTI PLAČIAU
e-kaina Pristatymas 0-1 d.d. 39,00 € 39 49,00 €
Prekė sandėlyje! UŽSAKYTI Prekė sandėlyje!
Užsisakykite iki 15 val.ir gaukite užsakymą per 1 darbo dieną
Jums liko:

Turite klausimų?

PREKĖS INFORMACIJA

General Tire Altimax Winter Plus

Itin populiaros, nedygliuotos žieminės padangos padangos su banguotomis protektoriaus įpjovomis, užtikrinančiomis išskirtinį sukibimą ir stabilų posūkių įveikimą ant sniego ir ledo. Protektoriaus centre esanti ištisinė bangota įpjova padeda stabiliam automobilio valdymui, o platūs išilginiai ir skersiniai protektoriaus grioveliai išstumia vandenį ir sumažina akvaplanavimą. Protektoriaus kūginis įpjovų pagrindas pagerina sukibimą bei padeda saugiau įveikti posūkius.

Veiksmingas padangų sukibimas su sniegu ir ledu. Protektoriaus raštas užtikrina puikų padangų sukibimą su sniegu bet kokia kryptimi - tiek išilgai, tiek skersai padangos. Itin tankus smulkių zigzago formos lamelių tinklas didina sukibimą su ledu.
Saugus vairavimas žiemą. Protektorius išstumia sniegą ir šlapdribą visomis kryptimis. Tai užtikrina puikų sukibimą ir saugų važiavimą žiemą.
Mažesnė akvaplanavimo rizika. Platūs grioveliai, išdėstyti visomis kryptimis, veiksmingai šalina vandenį iš kontaktinio paviršiaus ir apsaugo padangą nuo akvaplanavimo.

Charakteristikos

Padangų plotis 175
Padangų aukštis 65
Padangų diametras R14
Sezoniškumas Žieminės
Kuro sąnaudos F
Sukibimas su šlapia danga C
Padangos triukšmas 71
Padangos triukšmas (bangos) 2
Klasė Vidutinė
Greičio ir apkrovos indeksas 82T

Panašios prekės