0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Michelin padangos

  • Daugelis padangų pagamintos ne seniau nei prieš 2 metus.

Kompanija „Michelin Tyres“, kurią 1889 metais įkūrė broliai Édouard ir André Michelin Klermon Ferane Prancūzijoje, slepia ilgą ir turtingą lyderiaujančio padangų gamintojo istoriją. Pradžioje „Michelin“ daugiausia dėmesio skyrė dviračių padangų gamybai, bet XX amžiaus pradžioje įmonė išsiplėtė į automobilių padangų rinką. Šioje pramonėje „Michelin“ sukėlė revoliuciją, pristatydama pirmąją montuojamą padangą, todėl padangų keitimas tapo paprastesnis ir prieinamesnis. 

Bėgant metams „Michelin“ tapo įtakingu vardu automobilių sporte, kadangi jų padangomis aprūpinti automobiliai laimėjo daugybę čempionatų. Šiandien „Michelin“ yra kone geriausiai žinomas padangų gamintojas pasaulyje, vertinamas už įsipareigojimą užtikrinti saugumą, efektyvumą ir tvarią praktiką.

Padangų savybės ir atsiliepimai

Kaip ir būtų galima įsivaizduoti, beveik visi atsiliepimai apie „Michelin“ padangas yra teigiami.  Tarp populiariausių modelių yra „Michelin Pilot Sport 4S“, garsėjantis kaip sportiškas, bet kasdienis, pasirinkimas, „Michelin Primacy 4“ ir „Michelin Alpin 5“. Pirkėjai gali rinktis iš įvairių rūšių padangų įvairiomis kainomis: siūlomos tiek žieminės, tiek vasarinės, tiek universalios padangos. 

„Michelin“ padangos yra plačiai žinomos dėl puikaus sukibimo, tikslaus valdymo ir efektyvaus stabdymo. Jų padangose naudojamos įvairios modernios technologijos, tokios kaip „EverGrip“ technologija, užtikrinanti geresnį sukibimą padangai susidėvėjus. „Michelin“ labai dažnai pabrėžia siekį sumažinti kuro sąnaudas naudodama tokias technologijas kaip „Green X“.

Vairuotojai vertina „Michelin“ dėmesį į ilgaamžiškumą, komfortą ir aplinkos tausojimą, todėl jos yra patikimas ir laiko patikrintas pasirinkimas.

Michelin padangų privalumai: aukšta kokybė, puikūs atsiliepimai, modernios technologijos, ilgametė patirtis.

Visi gamintojai >