0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Važiuoklės remontas | Pakabos remontas

IEŠKOTE GERIAUSIO PASIŪLYMO REMONTUI?

Bendraukime ir susitarkime.

Kreipkitės ir stengsimės pateikti palankiausią pasiūlymą automobilio remontui.

Gauti asmeninį pasiūlymą

Važiuoklės remontas | Pakabos remontas

Važiuoklės remontas | Pakabos remontas

  • Profesionali važiuoklės patikra
  • Greitas ir tikslus gedimų nustatymas
  • Kokybiškas gedimų pašalinimas

Važiuoklės remontas atliekamas visuose autoservisuose „MELGA" Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Utenoje.

Važiuoklės remonto darbai

Važiuoklės remonto darbai

KOKYBĖS GARANTIJA*

Kada reikia patikrinti automobilio važiuoklę?

Automobilio važiuoklė yra viena iš pagrindinių automobilio sistemų, užtikrinanti komfortišką ir saugų vairavimą. Automobilio važiuoklės pagrindinė paskirtis yra išlaikyti automobilį stabilų bet kokiomis vairavimo sąlygomis. Tai automobilio rėmas, kuriame yra sumontuoti visi mazgai ir įranga. Deja, bet keliuose yra daug nelygumų ir duobių, dėl to automobilio važiuoklė dažnai patiria smūgius ir dėvisi greičiau, ko pasekoje ją reikia dažniau tikrinti, o aptikus gedimus, reikalingas remontas.

Norint išvengti netikėtų gedimų, užtikrinti saugumą kelyje ir važiavimo komfortą, važiuoklę rekomenduojama periodiškai tikrinti kartą į metus, ypač po žiemos. Reguliariai ir laiku atliekama važiuoklės diagnostika bei laiku atlikti remonto darbai gali sutaupyti pinigų užkertant kelią didesniems ir brangesniems automobilio gedimams.

Automobilio važiuoklės gedimų pasitaiko įvairių ir gana dažnai. Tai natūralu, tačiau jeigu tai nutinka kelyje, nustatyti gedimą yra gana nelengva užduotis. Štai keli ženklai, kad Jūsų automobilio pakabai reikalinga patikra ar remontas:

  • Netolygiai susidėvėjusios padangos. Dažnu atveju apie važiuoklės gedimus gali išduoti netolygiai susidėvėjusios padangos. Jeigu matote, kad Jūsų padangos  susidėvėjusios netolygiai, rekomenduojama atlikti važiuoklės patikrą.
  • Pašalinis garsas, sklindantis iš automobilio apačios, pasireiškiantis bildėjimu važiuojant per duobes. Metalo trinties garsas ar cypimas stabdant, dažniausiai pasigirsta, kai neteisingai sumontuota ar sugedusi stabdžių sistema. Traškesys ratuose sukant vairą į vieną ar į abi puses dažnu atveju pasako apie susidėvėjusias granatas (pusašio lanksčiuosius šarnyrus). Norint sumažinti granatų nusidėvėjimo riziką, reikia periodiškai patikrinti granatas dengiančias gumas, nes atsiradus jų pažeidimams patekęs purvas pagreitina granatos gedimą. Pašalinių garsų galima sulaukti ir sutrikus automobilio amortizavimo, ratų guolių, vairo kolonėlės darbui, esant sailenblokų ar šarnyrų susidėvėjimui.

  • Pablogėjęs automobilio valdymas. Vairavimas ir atliekami manevrai pasidaro nesklandūs, atrodo, kad automobilis “neklauso” vairuotojo. Kartais užtenka atlikti ratų suvedimą ant ratų geometrijos stendo, bet kartais reikalingas ir pakabos remontas, nes gali būti nusidėvėjusi vairo kolonėlė, vairo traukės ar jos antgaliai, pažeisti sailenblokai (guminės įvorės), amortizavimo sistema.  Automobilio “plaukiojimas” gali pasireikšti ir tada, kai automobilis eksploatuojamas su netinkamomis padangomis. 

  • Jei automobilis eksploatuojamas su netinkamomis padangomis ar netinkamais, netvarkingais ratlankiais, esant didesniam greičiui gali būti jaučiama vibracija.. Pažeisti ratlankiai ar netinkamos padangos turi didelę įtaką važiavimo komfortui ir saugumui. Netinkamas slėgis padangose taip pat gali sukelti automobilio “plaukiojimo” efektą. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, ar padangų protektorius dyla tolygiai.

  • Degalų sąnaudoms įtaką daro mūsų vairavimo įpročiai, oro slėgis padangose, kelio sąlygos ir kiti veiksniai, tačiau ne visiems žinoma, kad degalų sąnaudų padidėjimas gali atsirasti ir dėl netvarkingos važiuoklės. 

D.U.K.

KOKIA AUTOMOBILIO VAŽIUOKLĖS (PAKABOS) REMONTO KAINA?

Važiuoklės (pakabos) remonto kaina priklauso nuo automobilio modelio, reikalingų darbų apimties ir naudojamų detalių bei medžiagų. Norėdami sužinoti tikslią automobilio remonto kainą, kreipkitės į Jums artimiausio MELGA autoserviso darbuotojus https://melga.lt/kontaktai Kai kuriais atvejais tikslią automobilio remonto kainą galima įvertinti tik apžiūrėjus automobilį.

KOKIA YRA AUTOMOBILIO VAŽIUOKLĖS (PAKABOS) REMONTO TRUKMĖ?

Važiuoklės (pakabos) remonto trukmė priklauso nuo automobilio modelio ir reikalingų atlikti darbų apimties. Norėdami sužinoti preliminarią paslaugos trukmę, susisiekite su Jums artimiausio MELGA autoserviso darbuotojais https://melga.lt/kontaktai

Automobilio važiuoklės (pakabos) patikra ir remontas MELGA autoservisuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Utenoje

Sklindant pašaliniams garsams važiuoklėje arba pastebėjus, kad automobilio valdymas nėra tikslus, automobilį neša į šoną, automobilis nestabilus, būtina kuo skubiau atvykti į autoservisą, nes tai yra pagrindiniai signalai, kad automobilio važiuoklėje yra gedimas. Atlikus automobilio važiuoklės patikrą ir nustačius gedimą, pasiūlysime Jums geriausią remonto sprendimą. Laiku aptikus gedimą, gali užtekti pakeisti arba suremontuoti vieną detalę, bet nepašalinus gedimo laiku, gali tekti atlikti pilną važiuoklės remontą. Laiku suremontuota automobilio važiuoklė apsaugo kitas važiuoklės detales nuo gedimų. Autoservisuose „Melga“ atliekami visi važiuoklės, pakabos remonto darbai.

Važiuoklės (pakabos) patikra visuose autoservisuose „MELGA" Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Utenoje.

Klientų atsiliepimai Palikti atsiliepimą