0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Važiuoklės remontas - Šarnyro keitimas

Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu Autoservisų kontaktai
Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu Autoservisų kontaktai

IEŠKOTE GERIAUSIO PASIŪLYMO REMONTUI?

Bendraukime ir susitarkime.

Kreipkitės ir stengsimės pateikti palankiausią pasiūlymą automobilio remontui.

Gauti asmeninį pasiūlymą

Šarnyro paskirtis

Automobilio šarnyras yra itin svarbi važiuoklės detalė, užtikrinanti sklandų ir saugų važiavimą. Šarnyrai jungia judančias pakabos detales ir leidžia joms nevaržomai judėti, padeda išlaikyti stabilumą važiuojant per kelio nelygumus. Jie sudaryti iš metalinių strypų ir yra padengti apsaugine guma, kuri apsaugo juos nuo vandens, smėlio ir kito purvo.

Kaip sužinoti, kad susidėvėjo šarnyras?

Šarnyrai, kaip ir visos automobilių dalys turi ribotą eskplatavimo laiką. Aktyviai eksploatuojant automobilį, važinėjant žvyrkeliais arba duobėtais keliais, šarnyro tarnavimo laikas trumpėja.

Jeigu yra pažeista šarnyro apsauginė guma, išteka jo tepalas ir į šarnyrą patenka kelio nešvarumai, šarnyre padidėja trintis ir su laiku toks šarnyras pradeda klibėti ir sugenda. Klibantys šarnyrai skleidžia pašalinį garsą ir paprastai yra girdimi važiuojant per kelio nelygumus. Jeigu važiuojant iš važiuoklės girdisi pašaliniai garsai, bildėjimas, tai reiškia, kad Jūsų automobilio pakaboje  yra gedimas ir mechanizmai tinkamai neatlieka savo funkcijos.

Stipriai klibantis šarnyras gali išsinerti, ko pasekoje bus sugadintos kitos važiuoklės dalys, automobilis gali tapti nevaldomu.

Šarnyro keitimas ir remontas

Šarnyrai gali būti restauruojami arba keičiami naujais, priklausomai nuo automobilio modelio ir gedimo. Keičiant senus šarnyrus svarbu pasirinkti tinkamus naujus šarnyrus pagal automobilio modelį. Siekiant užtikrinti, kad šarnyrai tarnautų gamintojų nustatytą eksploatavimo laiką, šarnyrai turi būti pakeisti laikantis visų gamintojo nustatytų keitimo reikalavimų. 

Svarbu pastebėti, kad sugedus vienai pakabos detalei, greičiau dėvisi ir kitos važiuoklės dalys. Taigi svarbu periodiškai tikrinti automobilio važiuoklę autoservise ir laiku atlikti reikiamus remonto darbus. Laiku atlikti remonto darbai gali apsaugoti nuo rimtesnių gedimų ir didesnių išlaidų ateityje.

D.U.K.

KOKIA ŠARNYRO KEITIMO KAINA?

Šarnyro keitimo kaina priklauso nuo automobilio modelio, reikalingų darbų apimties ir naudojamų detalių bei medžiagų. Norėdami sužinoti tikslią automobilio remonto kainą, kreipkitės į Jums artimiausio MELGA autoserviso darbuotojus https://melga.lt/kontaktai Kai kuriais atvejais tikslią automobilio remonto kainą galima įvertinti tik apžiūrėjus automobilį.

KOKIA YRA ŠARNYRO KEITIMO TRUKMĖ?

Šarnyro keitimo trukmė priklauso nuo automobilio modelio ir reikalingų atlikti darbų apimties. Norėdami sužinoti preliminarią paslaugos trukmę, susisiekite su Jums artimiausio MELGA autoserviso darbuotojais https://melga.lt/kontaktai

Šarnyro keitimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Alytuje

Siekiant išvengti papildomų rūpesčių, kviečiame šarnyrų keitimo ir remonto darbus patikėti autoserviso  „Melga“  specialistams. Sukaupę daug vertingos patirties remontuojant automobilius, galime pasiūlyti profesionalų remonto darbų atlikimą. Greitai nustatysime ir pašalinsime gedimą, pasiūlysime geriausius remonto sprendimus. 

Registruokitės važiuoklės remontui internetu arba telefonu.

Klientų atsiliepimai Palikti atsiliepimą