0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Melga autoservisas Klaipėdoje

Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu
Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu

Autoservisas Klaipėdoje

Automobiliais naudojamės nuolat, ir įsivaizduoti kasdienybę be jų yra tikrai sudėtinga. Moderniuose automobiliuose naudojamos elektros, stabdžių sistemos, važiuoklė bei transmisija darosi vis sudėtingesnės, todėl eiliniam vairuotojui savarankiškai prižiūrėti automobilį yra, praktiškai, neįmanoma. Tačiau, patikimą ir kokybišką automobilio priežiūrą bei remontą galime pasiūlyti bet kuriame „Melga“ autoservise.

Maloniai kviečiame jus atvykti į Klaipėdoje įsikūrusį „Melga“ autoservisą, kuriame specialistai tinkamai pasirūpins bet kokiu automobiliu. Atliekame visapusišką automobilių patikrą ir remontą – važiuoklės bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, kompiuterinė diagnostika, elektros sistemos gedimų šalinimas, ratų geometrijos patikra bei suvedimas. Taip pat galime atlikti ir reguliarius priežiūros darbus, kaip alyvos, filtrų keitimas, kondicionieriaus patikra ir pildymas ir t.t. Remontuojame Audi, BMW, Volkswagen, Mercedes-Benz, Opel, Volvo ir bet kokios kitos markės automobilius.

“Melga” jau daugelį metų siūlo kokybiškus ratlankius ir padangas įvairių rūšių automobiliams. Šias prekes galite įsigyti bet kurioje fizinėje „Melga“ parduotuvėje arba internetu, adresu Melga.lt. 

Jeigu pažeidėte savo automobilio ratlankius ar padangas – ne bėda! Mūsų specialistai lygina, virina sugadintus ratlankius bei remontuoja padangas. Na, o jeigu nerandate laiko atvykti į mūsų autoservisą darbo dienomis, tai galite padaryti ir savaitgalį – „Melga“ autoservisai dirba ir šeštadieniais.

Jūsų patogumui, patikrai ar remonto paslaugoms galite registruotis telefonu arba internetu.

Dėl remonto kokybės jaudintis nereikia, nes atliktiems darbams ir pakeistoms detalėms suteikiame kokybės garantiją. Apie tai išsamiau galite paskaityti čia.

Apsilankę „Melga“ parduotuvėje rasite ne tik naujų ratlankių bei padangų, bet ir akumuliatorius, valytuvus, alyvą, „rastafkes“. Na, o internetinėje parduotuvėje Melga.lt pasirinkimas dar platesnis – čia siūlomos stogo bagažinės, dviračių laikikliai, vaikiškos kėdutės, salono kilimėliai ir t.t. Internetu įsigytas prekes į jūsų namus pristatys kurjeris.

Ar autoservisas Klaipėdoje dirba ir savaitgaliais?

Melga autoservisai dirba šeštadieniais 9:00–14:00, sekmadieniais autoservisai nedirba.

Kaip rezervuoti laiką automobilio apžiūrai arba remontui?

Rezervuoti laiką automobilio apžiūrai bei remontui galite internetu čia arba paskambinę į Jūsų pasirinktą Melga autoservisą.

Ar suteikiama darbų garantija?

Melga autoservise altiktiems remonto darbams bei pakeistoms dalims yra suteikiama 6 mėnesių kokybės garantija. Visą informaciją apie kokybės garantijos sąlygas rasite čia.