0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Dviračių laikikliai

Gabenti dviračius kelionėse automobiliu yra puikus būdas pasisemti daugiau įspūdžių ir pasimėgauti kraštovaizdžiu įvairiose vietovėse. Norint saugiai ir užtikrintai transportuoti dviračius automobiliu, reikia naudoti specialų laikiklį, kuris tiktų ir jums, ir jūsų automobiliui.

Kiek dviračių gabensite?

Renkantis automobilinį dviračių laikiklį, pirmiausiai reikia pradėti nuo dviračių kiekio, kuriuos ruošiatės gabenti. Modernūs dviračių laikikliai yra įvairių rūšių, todėl kai kurie iš jų gali sutalpinti net ir penkis dviračius.

Jeigu kelionėje ruošiatės gabenti tik vieną dviratį, tai optimaliausias sprendimas būtų rinktis laikiklį ant stogo, nes taip jis netrukdys matomumui, o pats laikiklis gali būti pigesnis.

Ant kablio ar ant stogo?

Šiuo metu prekyboje dominuoja dvi dviračių laikiklių rūšys – tie, kurie tvirtinami ant automobilio galinės dalies, prisukant juos prie kablio, bei tie, kurie tvirtinami ant automobilio stogo esančių „ragų“. Deja, kol kas rinkoje labai mažai alternatyvų tiems, kurių automobiliai neturi nei kablio, nei „ragų“ ant stogo.

Dviračių laikikliai ant kablio yra patogūs, universalūs ir labai mėgstami šeimų, nes yra siūlomi tiek dviejų, tiek keturių, ar daugiau dviračių laikikliai ant kablio. Šį laikiklį labai paprasta sumontuoti, kai kurie iš jų turi atskirus galinius žibintus ir netgi gali būti sulankstomi siekiant sutaupyti vietos garaže. Didžiausias trūkumas yra matomumas per galinį automobilio langą, kadangi dviračiai užstoja didelę dalį vaizdo. O jeigu norite sulankstomo laikiklio su atskira apšvietimo sistema – sumokėti teks daugiau.

Laikikliai ant stogo yra tvirtinami prie „ragų“, o dviračiai šiuose laikikliuose įtvirtinami stabiliai bei netrukdo vairuotojo matomumui. Negana to, ant stogo esančių dviračių nesugadinsite ankštose aikštelėse. Tačiau, vienas laikiklis tvirtina tik vieną dviratį – kiekvienam dviračiui reikia papildomo laikiklio.

Įsigykite dviračio(-ų) laikiklį internetu

Kam gaišti laiką važinėjant po parduotuves, jeigu viską galite atlikti internetu vos per keletą minučių? Internetinėje parduotuvėje Melga.lt siūlomas platus dviračių laikiklių pasirinkimas ant kablio arba stogo. Tiesiog išsirinkite laikiklį pagal savo poreikius ir kainą.