0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Automobilio patikra | Kompiuterinė diagnostika

Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu Autoservisų kontaktai
Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu Autoservisų kontaktai

PASLAUGŲ KAINOS

 • Automobilio patikros kaina - 49 €* 
  (*į kainą įskaičiuota: pakabos elementų, stabdžių sistemos patikra su jėgų matavimu, akumuliatoriaus ir generatoriaus krovimo patikra, eksploatacinių skysčių patikra, apšvietimo prietaisų ir valytuvų patikra)
 • Kompiuterinės diagnostikos kaina - 39 € 

IEŠKOTE GERIAUSIO PASIŪLYMO REMONTUI?

Bendraukime ir susitarkime.

Kreipkitės ir stengsimės pateikti palankiausią pasiūlymą automobilio remontui.

Automobilio patikra - 49 €*

Automobilio patikra - 49 €*

*Į automobilio patikros kainą įskaičiuota:

Automobilio patikra atliekama visuose autoservisuose MELGA" Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Utenoje.

Kompiuterinė diagnostika (visiems automobilių modeliams):

Kompiuterinė diagnostika (visiems automobilių modeliams):

 • Kompiuterinė automobilio diagnostika
 • Kompiuterinė dyzelinio variklio diagnostika
 • Kompiuterinė benzininio variklio diagnostika
 • Automatinės pavarų dėžės diagnostika

Kompiuterinė diagnostika atliekama visuose autoservisuose „MELGA" Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Utenoje.

Automobilio patikra prieš pirkimą

Automobilio patikra prieš pirkimą

Planuojate įsigyti naudotą automobilį? - Įsigykite saugiai. Autoservise MELGA" nuodugniai patikrinsime automobilį ir apsaugosime Jus nuo galimų papildomų išlaidų bei nemalonumų ateityje

 • Kompiuterinė diagnostika
 • Važiuoklės patikra
 • Stabdžių patikra
 • Ratų geometrijos patikra
 • Dažų sluoksnio patikra
 • Kitų automobilio mazgų patikraDaugiau apie automobilio patikros prieš pirkimą paslaugą >

AUTOMOBILIO TECHNINĖ APŽIŪRA BE RŪPESČIŲ!

AUTOMOBILIO TECHNINĖ APŽIŪRA BE RŪPESČIŲ!

 • Nenorite ilgai stovėti eilėje?
 • Nerimaujate, ar atliksite techninę apžiūrą iš pirmo karto?
 • Galbūt galiausiai vis tiek teks ieškoti specialistų, kurie sutvarkytų gedimus?
 • O jeigu eilėje teks laukti ne vieną kartą?
 • Ir dar papildomai susimokėti už pakartotinę techninę apžiūrą?


JOKIŲ ILGŲ EILIŲ IR RŪPESČIŲ DĖL GEDIMŲ - VISKĄ UŽ JUS PADARYSIME MES!

Palikite mums savo automobilį ir mes jį grąžinsime su jau galiojančia technine apžiūra.


Daugiau apie techninės apžiūros organizavimo paslaugą >

Kokybės garantija*

D.U.K.

KODĖL SVARBUS TECHNINIS AUTOMOBILIO BŪKLĖS PATIKRINIMAS IR ĮVERTINIMAS?

Automobilyje yra daugybė mechaninių mazgų, kurie laikui bėgant turi tendenciją sugesti. Viena iš nemaloniausių situacijų, kai tai nutinka tiesiog kelyje. Norintiems apsisaugoti nuo papildomų rūpesčių ir sumažinti tokių įvykių riziką, rekomenduojame periodiškai bent du kartus per metus (pavasarį ir rudenį) atlikti automobilio patikrą autoservisuose „Melga”. Tinkama automobilio priežiūra leidžia keliauti sklandžiau ir saugiau.

Ne ką mažiau svarbi yra ir automobilio elektros sistema, kuri susideda ne tik iš komforto įrangos ar būtinų mazgų, tokių kaip žibintai ar valytuvai, bet ir iš daugelio daviklių, bei kitų svarbių mašinos elektronikos dalių. Atsiradus elektros sistemos gedimui, apie tai įspėja užsidegusi lemputė automobilio prietaisų skydelyje, o geriausias būdas išsiaiškinti, kokia yra konkreti problema ir gedimas, pasitelkiama kompiuterinė diagnostika. Kompiuterinė diagnostika turi kelis didelius privalumus. Pirmiausia - šiuolaikiniuose automobiliuose gausu elektros sistemų, o pajungus kompiuterinės diagnostikos įrangą, meistras iš karto nukreipiamas į tam tikrą elektros sistemos grandinės dalį, kurioje yra gedimas. O taip pat esant nesudėtingam elektros sistemos gedimui remontą galima atlikti per palyginus labai trumpą laiką.

KAM REIKALINGA KOMPIUTERINĖ DIAGNOSTIKA?

Anksčiau automobilių savininkai į autoserviso specialistus kreipdavosi dažniausiai jau esant gedimui, kurių nustatymas ir remontas reikalaudavo nemažai laiko ir piniginių lėšų. Šiais laikais automobiliuose yra daugiau įvairių elektroninių darbo režimo daviklių ir laiku atlikus kompiuterinę diagnostiką galima anksčiau pastebėti ir užkirsti kelią būsimam gedimui. Taip gan greitai, patikimai galima išspręsti problemą ir netgi sutaupyti pinigų, nei keičiant vieną detalę po kitos. Be gedimų nuskaitymo atliekant kompiuterinę diagnostiką galima nuskaityti ir automobilio eksploatacijos istoriją.

Iš esmės kiekviename automobilyje yra elektroniniai kontrolės moduliai (pavyzdžiui variklio, stabilumo/ABS, vidaus įrangos ir kt.). Šie moduliai stebi daugybę automobilio komponentų veikimą. Kiekvienas komponentas veikia įprastu režimu, tai yra tam tikrame diapazone. Kai komponento veikla sutrinka ir neatitinka reikiamo diapazono ribų, elektroninis modulis gauna signalą ir Jūsų automobilio skydelyje užsidega įspėjimo lemputė. Jei transporto priemonė užsidegus lemputei važiuoja įprastai, vairuotojai linkę jos tiesiog nepaisyti, bet nepamirškite, kad ji praneša apie esamus ar būsimus gedimus, net jei problema nėra akivaizdi. Jei Jūsų automobilio prietaisų skydelyje atsirado pranešimas apie klaidą, suskubkite jos patikrinti.

AR AUTODIAGNOSTIKA PATIKIMA?

Automobilių klaidų nuskaitymas naudojant diagnostikos įrenginius yra visiškai saugi ir patikima procedūra. Žinoma, kalbėti apie įrenginius, kurie gali keisti ir automobilio komponentų ir darbo režimo parametrus reikėtų atsargiau, mat čia reikalingos jau kvalifikuotų meistrų žinios ir gebėjimai. Taip pat reikia pabrėžti, kad atliekant kompiuterinę diagnostiką automobiliui, kartais kompiuteris konkretaus gedimo ar jo priežasties neparodo, o rodo tik bendrinį tam tikro mazgo sutrikimą. Čia taip pat reikalingi patikimi ir savo darbą išmanantys meistrai, kurie nustatytų konkretų gedimą ir reikalingus remonto darbus.

Automobilio patikra, kompiuterinė diagnostika, techninė apžiūra, automobilio patikra prieš pirkimą atliekama visuose autoservisuose„MELGA" Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Utenoje.

Automobilio techninė patikra, kompiuterinė diagnostika visuose autoservisuose „MELGA" Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Utenoje.

Klientų atsiliepimai Palikti atsiliepimą