0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Melga autoservisai Kaune

Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu
Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu

Autoservisai Kaune

Nuolat naudodamiesi automobiliu pastebėjote, kad atėjo laikas jį remontuoti? Norint tinkamai prižiūrėti automobilį nereikia pačiam būti specialistu, jeigu patikros, priežiūros ir remonto darbus patikite geriems ir patikimiems specialistams.

Kviečiame atvykti į vieną iš dviejų Kaune įsikūrusių „Melga“ autoservisų ir patikėti savo automobilio remontą tikriems savo srities specialistams. Pasirūpinsime Jūsų automobiliu visapusiškai – atliksime kompiuterinę diagnostiką, patikrinsime ir sutvarkysime stabdžių sistemą, važiuoklę, elektros sistemas, ratų geometriją. Taip pat atliekame ir tepalų, filtrų keitimą, kondicionieriaus pildymą ir kitus reguliarius priežiūros darbus. Dirbame su Opel, BMW, Audi, Volvo, Volkswagen, Mercedes-Benz ir bet kokių kitų markių automobiliais.

Jau daugelį metų „Melga“ užsiima įvairių rūšių ratlankių bei padangų prekyba. Šias prekes galite įsigyti tiek apsilankę internetinėje parduotuvėje Melga.lt, tiek Kauno mieste įsikūrusiuose „Melga“ autoservisuose - padangų parduotuvėse. Visada galime pasiūlyti kokybiškų ratlankių ir padangų bet kokiam automobiliui.

Negana to, atliekame ratlankių virinimą, lyginimą ir padangų remontą. Jūsų patogumui, mūsų autoservisai dirba ir šeštadieniais. Taigi, jeigu darbo dienomis esate užimti – Jūsų automobiliu pasirūpinsime ir savaitgalį. Automobilio patikrai ir remontui galite registruotis telefonu arba internetu.

Patikėdami savo automobilį „Melga“ autoserviso specialistams galite būti ramūs, nes remonto darbams ir keičiamoms detalėms suteikiame kokybės garantiją! Daugiau informacijos apie garantijos sąlygas rasite čia.

„Melga“ siūlo ne tik automobilių patikros bei remonto paslaugas, ratlankius, padangas, bet ir įvairias kitas automobilių prekes. Bet kurioje „Melga“ parduotuvėje galime jums pasiūlyti naujus ratlankius, padangas, akumuliatorius, valytuvus, alyvą. Na, o internetinėje parduotuvėje Melga.lt prekių pasirinkimas prasiplečia ir iki automobilinių kilimėlių, stogo bagažinių, vaikiškų kėdučių ir t.t. Internetinėje parduotuvėje įsigytų prekių pristatymu pasirūpins kurjeris.

Ar autoservisas Kaune dirba ir savaitgaliais?

Melga autoservisai dirba šeštadieniais 9:00–14:00, sekmadieniais autoservisai nedirba.

Kaip rezervuoti laiką automobilio apžiūrai arba remontui?

Rezervuoti laiką automobilio apžiūrai bei remontui galite internetu čia arba paskambinę į Jūsų pasirinktą Melga autoservisą.

Ar suteikiama darbų garantija?

Melga autoservise altiktiems remonto darbams bei pakeistoms dalims yra suteikiama 6 mėnesių kokybės garantija. Visą informaciją apie kokybės garantijos sąlygas rasite čia.