Kondicionieriaus dezinfekcija, valymas, blogų kvapų naikinimas
Registruotis paslaugoms
galite vienu iš pasirinktų būdų:
Registracija telefonu Kontaktai
Arba tiesiog atvykite į MELGA autoservisą
Registruotis paslaugoms
galite vienu iš pasirinktų būdų:
Registracija telefonu Kontaktai
Arba tiesiog atvykite į MELGA autoservisą

Kondicionieriaus dezinfekcija ir blogų kvapų naikinimas

net ir sunkiai prieinamose vietose!

Esant dideliems temperatūrų šuoliams ir tvyrant drėgmei, kondicionavimo sistemoje ima veistis įvairūs sveikatai kenksmingi mikroorganizmai ir bakterijos, sukeliantys kvėpavimo takų, odos ligas ir įvairias alergijas.

Reguliari ir profesionali kondicionieriaus dezinfekcija padės išvengti ne tik blogų salono kvapų, bet ir kenksmingų mikroorganizmų sukeliamų ligų.MELGA autoservisuose naudojama speciali įranga ir dezinfekavimo priemonės pasiekia visą kondicionavimo sistemos labirintą ir užtikrina dezinfekavimo efektyvumą.

  • Blogų salono kvapų naikinimas
  • Blogų kondicionieriaus kvapų naikinimas
  • Kondicionavimo sistemos dezinfekcija, išnaikinant mikrobus, grybelius, sukeliančius alergiją ir kvėpavimo takų susirgimus

Kondicionieriaus dezinfekciją rekomenduojame atlikti kas metus.

Salono filtro keitimas

Kas 15 tūkstančių kilometrų ar atlikus kondicionieriaus dezinfekciją, svarbu pakeisti ir salono filtrą, kuris apsaugo kondicionavimo sistemą nuo nešvarumų. Laiku nekeičiant salono filtro jis ima nepraleisti oro ir ventiliacijos sistema ima veikti neefektyviai, kaupiasi įvairios bakterijos ir mikroorganizmai, o taip pat salono filtrui prikaupus drėgmės, ima rasoti langai.

Vien tik papildyti kondicionierių nepakanka.

Apie tinkamą kondicionavimo sistemos priežiūrą siekiant užtikrinti sveiką orą automobilyje pasakoja MELGA autoserviso vadovas Andžej O.

2019-05-19 (žr. nuo 12 min. 30 s.)
  

Klientų atsiliepimai Palikti atsiliepimą

Klientai ir partneriai