0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Akumuliatoriaus patikra | Keitimas

PASLAUGŲ KAINOS

Akumuliatoriaus patikros ir keitimo kaina priklauso nuo automobilio modelio ir akumuliatoriaus vietos automobilyje.

 • Akumuliatoriaus patikros ir keitimo kaina – nuo 10 €.
AKUMULIATORIAUS KEITIMAS - BE RŪPESČIŲ!

AKUMULIATORIAUS KEITIMAS - BE RŪPESČIŲ!

Patikriname

 • esamą akumuliatorių (ar jis tinkamas tolimesnei eksploatacijai),
 • akumuliatoriaus krovimo įtampą ir srovės nuotėkį,
 • ar generatorius tinkamai pakrauna akumuliatorių.

Papildomai patikriname eksploatacinių skysčių lygį, apšvietimo prietaisus, valytuvus.

Parenkame akumuliatorių pagal jūsų automobilį.

Pakeičiame akumuliatorių nauju. Naujesniuose automobiliuose gausu elektroninės įrangos, todėl norint išvengti papildomų rūpesčių (įvairūs klaidų, gedimų pranešimai prietaisų skydelyje, nesikuriantis automobilis ir kt.), akumuliatorių svarbu pakeisti tinkamai.

Akumuliatoriaus patikra ir keitimas visuose autoservisuose „MELGA" Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Utenoje.

Akumuliatoriai internetu

Akumuliatoriai internetu

BOSCH", VARTA", "AD", "YUASABANNER", JENOX", AUTOSTAR", EXIDE", TUDOR" ir kiti akumuliatoriai internetu.

Pirkdami akumuliatorių internetu, pasirinkite akumuliatoriaus atsiėmimą artimiausiame autoservise MELGA", kuriame jį galėsime ir pakeisti.


Rinktis akumuliatorių >

Netinkamai veikiančio akumuliatorius ar generatoriaus požymiai

Akumuliatoriaus pagrindinis tikslas - užvesti automobilį, tačiau jis taip pat tiekia energiją, reikalingą, kai elektros sunaudojama daugiau, nei generatorius jos spėja pagaminti. Akumuliatorius automobilyje taip pat veikia ir kaip įtampos stabilizatorius, jis išlygina įtampos šuolius ir neleidžia jiems pažeisti kitų elektros sistemos prietaisų. 

Dažniausiai apie akumuliatoriaus keitimą galvojame tik tada, kai automobilio variklis visai nebeužsiveda, tačiau norint išvengti nepatogumų, akumuliatorių rekomenduojama tikrinti periodiškai - taip iš anksto ir laiku pasikeisite akumuliatorių nauju.

Keli požymiai, kad Jūsų automobilio akumuliatorius veikia netinkamai

 • Lėtas variklio užvedimas. Kai bandote užvesti automobilį, variklio sukimas yra vangus ir užvedimas trunka ilgiau nei įprastai.

 • Apsunkintas starterio veikimas. Jeigu automobilio starteris pradėjo silpniau sukti variklį, dažniausiai tai būna akumuliatoriaus arba paties starterio gedimas.
 • Jei pastebėsite, kad Jūsų automobilio žibintai šviečia silpniau nei įprastai, atkreipkite dėmesį į akumuliatorių. Taip pat gali atsitikti ir su kitais elektros prietaisais.

 • Korozija ant akumuliatorius gnybtų. Esant korozijai, gali nebūti reikiamos įtampos, ko pasekoje automobilis sunkiai užsiveda.

 • Kai kuriuose automobiliuose apie akumuliatoriaus iškrovą mums praneša prietaisų skydelyje užsidegusi perspėjimo lemputė.


Generatorius automobilyje yra pagrindinis elektros energijos sistemos tiekėjas, kuris automobilį aprūpina reikiama elektra ir padeda įkrauti akumuliatorių. Kaip ir kitos automobilio dalys, generatorius ir jo vidinės dalys gali susidėvėti. 

Keli požymiai, kad Jūsų automobilio generatorius veikia netinkamai

 • Mirksi ar blankiai šviečia priekiniai žibintai.

 • Sugedus generatoriui, pokytį galite pastebėti ir automobilio salone: mirksintis ar blankus prietaisų skydelio apšvietimas, sunkiau atsidaro ir užsidaro langai, sutrinka oro kondicionieriaus veikimas ar net radijo imtuvas.

 • Dėl generatoriaus mechaninio gedimo galite išgirsti ir neįprastą garsą iš variklio skyriaus.


Akumuliatoriaus, generatoriaus (iškrovos) tikrinimas multimetru - testeriu

Tam reikalingas prietaisas - testeris (multimetras). Suraskite akumuliatorių esantį po variklio dangčiu, nustatykite testerį į kintamą padėtį  (DC20), pridėkite raudoną laidą prie raudono gnybto (+), juodą prie juodo (-), neužkūrus automobilio prietaisas turėtų rodyti apie 12,5V; 12,7V (tai ženklas, kad akumuliatorius greičiausiai yra geras). Užkūrus - tarp 13,6V ir 15V (tai ženklas, kad generatorius veikia tinkamai).

D.U.K.

KAIP IŠSIRINKTI AKUMULIATORIŲ?

Keičiant akumuliatorių nauju, būtina patikrinti automobilio gamintojo rekomendacijas. Jos tiksliai apibrėžia akumuliatoriaus, kuris turi būti montuojamas konkrečiame automobilio modelyje parametrus, tokius kaip: akumuliatoriaus talpa, paleidimo srovė, akumuliatoriaus išmatavimai, gnybtų pozicija. Taip pat reikia turėti omenyje, kad naujesniuose ir aukštesnės klasės automobiliuose su „Start-Stop“ automatine užvedimo sistema naudojami AGM tipo akumuliatoriai.

KOKIA YRA AKUMULIATORIAUS KEITIMO TRUKMĖ?

Akumuliatoriaus keitimo trukmė priklauso nuo automobilio modelio ir reikalingų atlikti darbų apimties. Norėdami sužinoti preliminarią paslaugos trukmę, susisiekite su Jums artimiausio MELGA autoserviso darbuotojais https://melga.lt/kontaktai

Akumuliatoriaus patikra ir keitimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Alytuje

Siekiant išvengti papildomo rūpesčio, kviečiame akumuliatoriaus patikros ir keitimo darbus patikėti autoserviso „Melga“ specialistams. Patikrinsime Jūsų automobilio akumuliatorių ir, jeigu reikės jį pakeisti, parinksime Jūsų automobiliui tinkamą akumuliatorių ir jį pakeisime. Daugumą akumuliatorių modelių turime mūsų autoservisuose, todėl galėsime greitai atlikti akumuliatoriaus keitimo darbus.

Klientų atsiliepimai Palikti atsiliepimą