0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Universalios padangos

  • Daugelis padangų pagamintos ne seniau nei prieš 2 metus.

Universalias padangas leidžiama naudoti visus metus ir jos yra populiarios tarp šiltesniuose kraštuose gyvenančių vairuotojų, kur žiemos nėra atšiaurios. Lietuvoje universalios padangos dažnai perkamos siekiant išvengti reguliaraus jų keitimo, sutaupyti. Lietuvą užklupus švelnesnėms žiemoms, universalios padangos tampa paklausesnės.

Ar universalios padangos tinka žiemai ir vasarai?

Žieminių padangų mišinys yra sukurtas naudojimui žemesnėse nei 7°C temperatūrose, vasarinių padangų – aukštesnėse. Universalios padangos geriausiai tinka toms vietovėms, kuriose žiemos yra šiltesnės nei Lietuvoje – kai vidutinė žiemos temperatūra svyruoja apie 0°C. Esant didesniam šalčiui, sniegui, ledui – universalios padangos neprilygsta žieminėms. Jeigu žiemos nėra tokios atšiaurios universalios padangos tampa gana optimaliu pasirinkimu.

Vis dėlto, šios rūšies padangos nėra tokios geros, kaip žieminės žiemą ar vasarinės vasarą – stabdymo kelias įprastai yra ilgesnis, o dėvėjimasis greitesnis. Jos labiau tinka tiems vairuotojams, kurie dažniausiai važinėja gerai valomais keliais.

Kaip žymimos universalios padangos?

Europos šalyse padangos laikomos tinkamomis naudoti žiemą jeigu ant jų yra MS (angl. Mud and Snow - liet. Purvas ir Sniegas), tačiau padangos, užtikrinančios gerą sukibimą su sniegu ir ledu turi būti papildomai pažymėtos snaigės ledkalnyje simboliu.

Pirkėjai dažnai mano, kad MS, M+S, M&S raidės reiškia, kad tokios padangos yra universalios. Tačiau šie žymėjimai reiškia “Mud and Snow” (liet. Purvas ir Sniegas), kurie pažymi, kad tokios padangos užtikrina geresnį sukibimą važiuojant purvu ir sniegu ir taip gali būti žymimos žieminės (netgi dygliuotos) ir vasarinės padangos.

Kokios universalių padangų kainos?

Padangų kainos priklauso nuo matmenų, gamintojo ir kitų specifikacijų. Per daugelį metų rinkoje įsitvirtinę padangų gamintojai tokie kaip Yokohama, Goodyear, Dunlop, Continental, General Tire, Michelin, Pirelli ir kiti siūlo aukštos kokybės padangas, kurios pačių gamintojų yra tikrinamos įvairiomis sąlygomis. Norintys įsigyti padangas pigiau, gali rinktis vidutinės ir ekonominės klasės universalias padangas – pigesni modeliai taip pat tinka kasdieniam vairavimui.

Internetinėje ratlankių ir padangų parduotuvėje Melga.lt universalių padangų kainos prasideda nuo 30,00 € eurų. Kviečiame apsilankyti ir išsirinkti naujas universalias padangas pagal automobilį arba padangų matmenis.

Kodėl verta pirkti universalias padangas iš Melga.lt?

Siūlome didžiulį naujų padangų ir ratlankių pasirinkimą. Visoms „Melga“ parduodamos naujoms padangoms yra suteikiama 12 mėnesių kokybės garantija, o kai kurių gamintojų padangoms suteikiama ir papildoma 12 mėnesių garantija nuo pažeidimų. 

Galime pasirūpinti ir jūsų naujų padangų montavimu – tiesiog įsigykite padangas Melga.lt parduotuvėje ir atvykite atsiimti jas į jūsų pasirinktą „Melga“ parduotuvę-autoservisą, kuriame greitai ir operatyviai pakeisime jūsų senas automobilio padangas naujomis. Padangas galite įsigyti ir fizinėse „Melga“ parduotuvėse. „Melga“ parduotuvės-autoservisai yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, ŠiauliuoseAlytuje ir Utenoje.

Populiariausi padangų išmatavimai

Universalios padangos R15Universalios padangos R16Universalios padangos R17Universalios padangos R18Universalios padangos R19Universalios padangos R20