0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Melga autoservisas Alytuje

Registracija ratų keitimui:
Registracija telefonu
Registracija ratų keitimui:
Registracija telefonu

Autoservisas Alytuje

Šiandien natūralu kiekvienam šeimos nariui turėti nuosavą automobilį – kelionės darbo, studijų ir pramogų reikalais yra ypatingai patogios automobilių dėka. Tačiau, toks patogumas kainuoja atitinkamai – moderniuose automobiliuose esančios sistemos yra sudėtingos ir reikalauja ne tik specialios įrangos, bet ir atitinkamų žinių norint jas remontuoti. Būtent tai gali pasiūlyti mūsų „Melga“ autoservisų specialistai, kurie, naudodami specialią įrangą, diagnozuos bei pašalins įvairiausias problemas.

Maloniai kviečiame apsilankyti „Melga“ autoservise, kuris įsikūręs Alytaus mieste. Esame pasiruošę išspręsti įvairiausias su jūsų automobiliu susijusias problemas. Mūsų specialistai gali tinkamai pasirūpinti jūsų automobiliu – atliksime stabdžių sistemos bei važiuoklės patikrą ir remontą, kompiuterinę diagnostiką, elektros sistemų remontą, taip pat galime pasiūlyti ratų geometrijos patikrą, suvedimą ir daugybę kitų paslaugų. Pasirūpinsime ir reguliariais automobilio priežiūros darbais – alyvos ir filtrų keitimas, kondicionieriaus patikra, pildymas ir t.t. Kviečiame Audi, BMW, Volkswagen, Mercedes-Benz, Volvo, Opel ir bet kokių kitų markių automobilių savininkus atvykti pas mus!

„Melga“ daugelį metų specializuojasi ratlankių ir padangų prekyboje bei remonte. Todėl galite atvykti į bet kurią mūsų parduotuvę arba apsilankyti adresu Melga.lt ir įsigyti kokybiškus naujus ratlankius arba padangas geromis kainomis. Jeigu pažeidėte automobilio ratlankį, galime jį ištiesinti, suvirinti bei suremontuoti pažeistas padangas.

Mūsų autoservisai dirba ir šeštadieniais, todėl, jūsų patogumui, priimsime jus ir savaitgaliais. Kviečiame užsiregistruoti apsilankymui telefonu arba internetu.

Dėl kokybės nesijaudinkite – visiems atliktiems darbams ir pakeistoms detalėms suteikiame 6 mėnesių garantiją. Daugiau apie garantijos sąlygas galite sužinoti čia.

Internetinėje parduotuvėje Melga.lt galite įsigyti daug įvairių automobilių priedų ir detalių. Čia rasite ne tik naujus ratlankius bei padangas, bet ir akumuliatorius, valytuvus, automobilines vaikiškas kėdutes, stogo bagažines bei daug kitų prekių.

Ar autoservisas Alytuje dirba ir savaitgaliais?

Melga autoservisai dirba šeštadieniais 9:00–14:00, sekmadieniais autoservisai nedirba.

Kaip rezervuoti laiką automobilio apžiūrai arba remontui?

Rezervuoti laiką automobilio apžiūrai bei remontui galite internetu čia arba paskambinę į Jūsų pasirinktą Melga autoservisą.

Ar suteikiama darbų garantija?

Melga autoservise altiktiems remonto darbams bei pakeistoms dalims yra suteikiama 6 mėnesių kokybės garantija. Visą informaciją apie kokybės garantijos sąlygas rasite čia.