0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Melga autoservisas Utenoje

Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu
Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu

Autoservisas Utenoje

Kaip manote, ar tinkamai rūpinatės savo automobiliu? Didelė dalis vairuotojų automobilius naudoja kiekvieną dieną: važiuoja į darbą, apsipirkti, pramogauti. Visi norime, kad automobilis nepavestų, kadangi tai dažnai nutinka pačiu netinkamiausiu metu. Tokių problemų visiškai išvengti neįmanoma, bet riziką galima žymiai sumažinti atliekant priežiūros ir remonto darbus tinkamai bei laiku. Tuo gali pasirūpinti autoserviso „Melga“ specialistai.

Kviečiame apsilankyti Utenos mieste įsikūrusiame „Melga“ autoservise ir patikėti savo automobilio priežiūrą profesionalams. Galime pasiūlyti visapusį automobilių remontą – važiuoklės ir stabdžių sistemos patikra bei remontas, kompiuterinė diagnostika, elektros sistemų gedimų šalinimas ir kiti darbai. Taip pat pasirūpinsime ir reguliaria automobilio priežiūra – alyvos ir filtrų keitimas, kondicionieriaus patikra, pildymas. Remontuojame Audi, Volkswagen, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Volvo ir bet kokių kitų markių automobilius.

„Melga“ jau daugelį metų specializuojasi naujų ratlankių ir padangų prekyboje, todėl galite apsilankyti Utenos mieste įsikūrusioje „Melga“ parduotuvėje arba apsipirkti mūsų internetinėje parduotuvėje Melga.lt. Taip pat siūlome ir ratlankių bei padangų remontą – ratlankių virinimas ir lyginimas, pažeistų padangų remontas.

Kadangi mūsų autoservisai dirba ir šeštadieniais, jūsų patogumui, automobiliu pasirūpinsime ir savaitgaliais. 

Dėl remonto ir dalių kokybės galite būti ramūs. „Melga“ atliktiems remonto darbams ir pakeistoms dalims suteikia kokybės garantiją. Daugiau apie garantijos sąlygas galite sužinoti čia.

Pas mus įsigysite ne tik ratlankius bei padangas, bet ir įvairius automobilių priedus bei detales. Fiziniuose „Melga“ padaliniuose rasite ratlankius, padangas, akumuliatorius, „rastafkes“, valytuvus ir t.t. Internetinėje parduotuvėje siūlomų prekių arsenalas yra platesnis – stogo bagažinės, vaikiškos automobilinės kėdutės, dviračių laikikliai, automobiliniai kilimėliai bei daug kitų kokybiškų reikmenų.

Ar autoservisas Utenoje dirba ir savaitgaliais?

Melga autoservisai dirba šeštadieniais 9:00–14:00, sekmadieniais autoservisai nedirba.

Kaip rezervuoti laiką automobilio apžiūrai arba remontui?

Rezervuoti laiką automobilio apžiūrai bei remontui galite internetu čia arba paskambinę į Jūsų pasirinktą Melga autoservisą.

Ar suteikiama darbų garantija?

Melga autoservise altiktiems remonto darbams bei pakeistoms dalims yra suteikiama 6 mėnesių kokybės garantija. Visą informaciją apie kokybės garantijos sąlygas rasite čia.