0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Žibintų poliravimas

Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu Autoservisų kontaktai
Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu Autoservisų kontaktai

Kada reikalingas žibintų poliravimas?

Bėgant laikui, veikiami aplinkos, automobilio žibintai pradeda gelsti, tampa matiniai ir gali atsirasti įbrėžimų.
Tai ne tik kenkia bendram automobilio vaizdui, bet ir žibintų veikimo kokybei - nublukę žibintai slopina ir iškraipo šviesos spindulį.


Atnaujinti žibintai:

  • geriau apšviečia kelią,
  • teisingai išsklaido šviesos spindulius,

todėl, kai matomumas geresnis, kelionė tampa saugesnė.

Žibintų poliravimas – tai procedūra, per kurią atnaujinami žibintų paviršiai bei sugrąžinamas jų pradinis skaidrumas bei blizgesys. Poliravimo metu pašalinami smulkūs defektai, negilūs įbrėžimai, matinis plastiko paviršius.

Automobilius vairuojame kiekvieną dieną, kelių eismo sąlygos būna įvairios, o automobilio priekis priima didžiausią aplinkos poveikį (purvą, vandenį, tiesioginius saulės spindulius), kuris intensyviai veikia žibintų paviršių. Laikui bėgant prarandamas ne tik šviesos srautas, bet ir estetinė žibintų išvaizda. Dažnas iš mūsų varydami automobilį į techninę apžiūrą esame išgirdę inspektoriaus pastabą dėl nepakankamo šviesos srauto - tai gali nutikti dėl išdegusio reflektoriaus arba žibinto plastiko nusidėvėjimo. Pastaruoju atveju žibintų poliravimas pagerina ne tik automobilio estetinį vaizdą, bet pageltę ar išblukę žibintai vėl tampa skaidrūs ir, svarbiausia, padidėja šviesos pralaidumas, taigi kartu ir matomumas bei saugumas kelyje.

D.U.K.

KOKIA ŽIBINTŲ POLIRAVIMO KAINA?

Žibintų poliravimo kaina priklauso nuo automobilio modelio, reikalingų darbų apimties ir naudojamų detalių bei medžiagų. Norėdami sužinoti tikslią automobilio remonto kainą, kreipkitės į Jums artimiausio MELGA autoserviso darbuotojus https://melga.lt/kontaktai Kai kuriais atvejais tikslią automobilio remonto kainą galima įvertinti tik apžiūrėjus automobilį.

KIEK TRUNKA ŽIBINTŲ POLIRAVIMAS?

Žibintų poliravimo trukmė priklauso nuo automobilio modelio ir reikalingų atlikti darbų apimties. Norėdami sužinoti preliminarią paslaugos trukmę, susisiekite su Jums artimiausio MELGA autoserviso darbuotojais https://melga.lt/kontaktai

Žibintų poliravimas atliekamas „MELGOS" autoservisuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Utenoje

Žibintų poliravimui reikalingos specialios žinios bei įranga. Kitu atveju rizikuojama juos dar labiau subraižyti ir pažeisti žibintų paviršių. Ypač svarbu pasirinkti tinkamą poliravimo pastą bei poliravimo padą.

Jei iškilo poreikis nupoliruoti žibintus, kviečiame kreiptis į „Melga“ specialistus, čia kvalifikuoti meistrai tai atliks kokybiškai ir greitai. Patyrę specialistai vos per valandą atkurs pirminį žibintų stiklų skaidrumą ir blizgesį. Kokybiškai nupoliruoti žibintai ne tik pagerins automobilio estetinį vaizdą, bet ir šviesos srauto pralaidumą ir saugumą kelyje. Be to, žibintų poliravimo kaina yra žymiai mažesnė nei naujų žibintų.

Vilniuje: Savanorių pr. 151AVerkių g. 36Liepkalnio g. 37, Pirklių g. 8Ukmergės g. 149
Kaune: Mituvos g.Taikos pr. 127D
Klaipėdoje: Baltijos pr. 36
Šiauliuose: Dubijos g. 34
Utenoje:
 Basanavičiaus g. 12

Klientų atsiliepimai Palikti atsiliepimą