0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Automobiliniai kilimėliai

Daugelis vairuotojų stengiasi automobilių salonus išlaikyti kuo švaresnius, ir nors valyti tenka visas salono dalis, labiausiai kenčia kiliminė danga. Lietingomis dienomis į savo automobilius vairuotojai nenoromis prineša purvo, o vasarą – dulkių, todėl nuolat valoma kiliminė danga ilgainiui pasidaro nebe tokia sodri ir nualinta. Automobiliniai kilimėliai yra paprasčiausias būdas palaikyti švarą salone ir išvengti bet kokių nešvarumų. Tačiau, kilimėlius reikia rinktis atsakingai.

Guminiai ar medžiaginiai kilimėliai?

Prekyboje visada siūlomi medžiaginiai bei guminiai mašinų kilimėliai. Kad ir kokią rūšį mėgstate labiausiai, abi jos turi tam tikrų privalumų ir trūkumų.

Medžiaginiai kilimėliai atrodo geriau ir suteikia automobilio salonui jaukumo. Dažniausiai jie nėra visiškai medžiaginiai, nes pagrindas vis tiek užlietas guma, kad drėgmė neprasiskverbtų iki automobilio kiliminės dangos. Jie puikiai sugeria drėgmę ir dulkes, tačiau jų valymas yra sudėtingesnis.

Guminiai kilimėliai yra labiau praktiški, kadangi įprastai jie turi aukštesnes sieneles ir vanduo bei purvas nepatenka ant automobilio kiliminės dangos. Juos labai paprasta valyti – pakanka iškratyti nešvarumus ir nuplauti kilimėlius po vandens srove. Tačiau, kad ir kokie jie būtų praktiški, didelė dalis vairuotojų nemėgsta guminių kilimėlių išvaizdos.

Nei viena rūšis nėra ideali, todėl geriausias sprendimas yra naudoti du komplektus – guminius rudenį ir žiemą, o medžiaginius pavasarį bei vasarą.

Bagažinės danga

Bagažinė yra dar viena vieta, kuri stipriai kenčia nuo nešvarumų – įvairūs įrankiai, daiktai, avalynė ir kiti reikmenys. Dažniausiai bagažinėje naudojama ta pati kiliminė danga kaip ir salone, kuri dažniausiai yra tepli.

Nuolatinę švarą bagažinėje taip pat galite palaikyti naudodami specialų kilimą. Bagažinės kilimai, kaip ir salono, gali būti guminiai bei medžiaginiai – tipą rinkitės pagal metų laiką bei dažniausiai vežiojamus daiktus, įrankius.

Automobiliniai kilimėliai internetu

Nebūtina gaišti savo brangaus laiko važinėjant po automobilių dalių parduotuves, nes tiek salono, tiek bagažinės kilimėlius pigiau galite įsigyti internetinėje parduotuvėje Melga.lt. Čia pasinaudodami kilimėlių paieška pagal automobilį, greitai ir patogiai įsigysite kilimėlius už gerą kainą.