0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Ratlankiai

Ne tik automobiliai, bet ir jų ratlankiai būna įvairių tipų – siauri ir platūs, lengvi ir sunkūs, plieniniai ir lieti. Kiekvienas tipas turi unikalias savybes, į kurias vairuotojai privalo atsižvelgti norėdami išsirinkti patį optimaliausią variantą. 

Jeigu pasirinksite savo automobiliui netinkančius ratlankius, tikimybė, kad juos pažeisite, yra gerokai didesnė. Pavyzdžiui, miesto visureigių savininkai dažnai mėgsta rinktis didelius ir sportiškus lengvo lydinio ratlankius, o bekelėje, dėl žemo profilio padangų, juos galima sugadinti tiesiog pervažiavus kumščio dydžio akmenį.

Kodėl verta pirkti naujus ratlankius?

Kiekvienas vairuotojas žino, kad ratlankius reikia saugoti – vos viena didesnė duobė kelyje ar netinkamai apskaičiuotas atstumas iki šaligatvio, ir ratlankius teks dažyti ar netgi virinti. Pirkdami naudotus ratlankius jūs nežinosite, kiek kartų jie buvo pažeisti. Dažniausiai pažeidimai yra pakankamai maži, kad jų būtų neįmanoma pastebėti plika akimi, bet pakankamai dideli, kad būtų jaučiama erzinanti vibracija ir gadinami važiuoklės elementai.

Nauji ratlankiai atrodo puikiai ir yra tinkamai subalansuoti, todėl visada žinosite, kad jie tokie išliks tol, kol juos saugosite.

Kaip išsirinkti?

Ratlankiai nulemia automobilio komfortą, stabilumą, įsibėgėjimą, stabdymą ir daug kitų charakteristikų, todėl vienintelis dalykas, kurį galima rinktis „iš akies“, yra dizainas.

Paiešką pradėti reikėtų nuo paprasčiausio pasirinkimo – lieti ar skardiniai ratlankiai? Pastarieji yra sunkesni ir neišvaizdūs, bet jų kaina gerokai mažesnė. Lengvo lydinio ratlankiai įprastai yra lengvi, puikiai atrodo, tačiau lengviau pažeidžiami ir brangiai remontuojami. 

Ratlankiai, padangos ir jų montavimas

Internetinėje parduotuvėje Melga.lt galite įsigyti tiek ratlankius, tiek padangas įvairiems automobiliams. Čia siūlomas didelis prekių pasirinkimas, o jas įsigyti galite internetu arba fizinėse parduotuvėse-autoservisuose, kurie įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, ŠiauliuoseAlytuje ir Utenoje

„Melga“ autoservisų specialistai gali pasirūpinti ir naujų ratlankių pakeitimu bei padangų montavimu – registruotis paslaugai galite internetu arba telefonu.

Populiariausių automobilių gamintojų ratlankiai

Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, ChryslerCitroën, Dacia, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jaguar, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes-Benz, MINI, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Toyota, VolkswagenVolvo