0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Melga autoservisas Šiauliuose

Registracija ratų keitimui:
Registracija telefonu
Registracija ratų keitimui:
Registracija telefonu

Autoservisas Šiauliuose

Ar tinkamai rūpinatės savo automobiliu? Kiekvienas variklis, kiekviena elektros sistema turi savų niuansų, į kuriuos privalu atkreipti dėmesį, kad automobilis tarnautų ilgai. Retas vairuotojas gali visapusiškai pasirūpinti nuosavu automobiliu, kadangi net ir nedidelis gedimas įprastai reikalauja specialios įrangos ir specialių žinių jo šalinimui. O dar svarbiau yra atliktų darbų kokybė, todėl savo automobilio priežiūrą reikėtų patikėti tik geriems specialistams. Visokeriopas aukštos kokybės automobilių priežiūros ir remonto paslaugas galime pasiūlyti autoservise „Melga“.

Vienas iš mūsų autoservisų yra įsikūręs ir Šiauliuose, tad maloniai kviečiame atvykti ir pasitikrinti savo automobilį. Čia galime pasiūlyti įvairių rūšių automobilio priežiūrą – važiuoklės, stabdžių sistemos patikra bei remontas, kompiuterinė diagnostika, elektros sistemų gedimų diagnostika ir šalinimas, ratų geometrijos patikra, montavimas, balansavimas, suvedimas. Atliksime ir reguliarios priežiūros darbus – alyvos ir filtrų keitimas, kondicionieriaus patikra bei pildymas ir t.t. Esame pasiruošę pasirūpinti Audi, Volkswagen, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Volvo ir bet kokių kitų markių automobiliais.

Daugelį metų specializuojamės įvairių rūšių ratlankių bei padangų prekyboje. Mūsų internetinėje parduotuvėje Melga.lt rasite didžiulį šių prekių pasirinkimą, daugelį ratlankių bei padangų rasite ir fizinėse „Melga“ parduotuvėse - autoservisuose.

Užsiimame ne tik ratlankių, padangų prekyba, bet ir jų remontu. Galime suvirinti, ištiesinti sugadintus ratlankius bei sutvarkyti pažeistas padangas. „Melga“ autoservisas Šiaulių mieste dirba ir šeštadieniais, todėl jūsų automobiliu pasirūpinsime ir savaitgalį. Registruotis patikrai arba remontui galite telefonu arba internetu.

Jūsų patogumui, atliktiems remonto darbams bei pakeistoms detalėms suteikiame kokybės garantiją. Su garantijos sąlygomis susipažinti galite čia.

Mūsų internetinėje parduotuvėje Melga.lt galite įsigyti ne tik naujus ratlankius arba padangas, bet ir daugybę kitų automobilių prekių, kaip automobilinės vaikiškos kėdutės, stogo bagažinės, dviračių laikikliai, akumuliatoriai, „rastafkės“ bei kiti priedai ir detalės.

Ar autoservisas Šiauliuose dirba ir savaitgaliais?

Melga autoservisai dirba šeštadieniais 9:00–14:00, sekmadieniais autoservisai nedirba.

Kaip rezervuoti laiką automobilio apžiūrai arba remontui?

Rezervuoti laiką automobilio apžiūrai bei remontui galite internetu čia arba paskambinę į Jūsų pasirinktą Melga autoservisą.

Ar suteikiama darbų garantija?

Melga autoservise altiktiems remonto darbams bei pakeistoms dalims yra suteikiama 6 mėnesių kokybės garantija. Visą informaciją apie kokybės garantijos sąlygas rasite čia.