0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Grąžinimas

PREKIŲ GRĄŽINIMAS PERKANT PREKES INTERNETU

1. Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, grąžindamas prekes ir pranešdamas MELGA.LT apie tai raštu el. paštu pagalba@melga.lt per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo dienos.

2. Praėjus daugiau kaip 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo dienos, prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. Nr. 697 nutarimu patvirtintų “Mažmeninės prekybos taisyklių” 2014 m. liepos 27 d. redakcija. 

3. Grąžinamos prekės privalo būti nenaudotos, nepažeistos, pilnai sukomplektuotos. Prekės turi būti grąžinamos toje pakuotėje, kurioje jos buvo pristatytos. Pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautas prekes, nevertinami kaip esminiai prekių išvaizdos pakeitimai.

4. Pirkėjas neturi teisės atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, jeigu: prekės sugadintos, panaudotos ar iš esmės pasikeitė prekių išvaizda. Prieš montuojant įsigytas prekes, pirkėjas privalo įsitikinti, kad prekės tinka konkrečiam automobiliui. Montuotos, naudotos ar kitaip pažeistos prekės atgal nepriimamos ir pinigai negrąžinami.

Klientų atsiliepimai Palikti atsiliepimą