0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Duslintuvų remontas | Išmetimo sistemos remontas

Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu Autoservisų kontaktai
Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu Autoservisų kontaktai

IEŠKOTE GERIAUSIO PASIŪLYMO REMONTUI?

Bendraukime ir susitarkime.

Kreipkitės ir stengsimės pateikti palankiausią pasiūlymą automobilio remontui.

Gauti asmeninį pasiūlymą

Atliekami išmetimo sistemos remonto darbai

Atliekami išmetimo sistemos remonto darbai

Duslintuvų remontas visuose autoservisuose „MELGA" Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Utenoje.

Kaip žinoti, kad jau laikas remontuoti duslintuvą? Kokie išmetimo sistemos gedimo požymiai?

Eksploatuojant automobilį dėl drėgno klimato, žiemos sąlygų, išmetimo sistemoje gali atsirasti korozija. Su laiku išmetimo sistema tampa nesandari, atsiranda skylės. Dažnai nusidėvi lanksčioji mova (gofra), kuri yra viena iš silpniausių išmetamosios sistemos dalių.

Netvarkinga išmetimo sistema gali sukelti padidintą triukšmą ir vibracijas automobilio salone. Nesandari išmetimo sistema praleidžia nemalonų kvapą ir toksiškas dujas į automobilio saloną, tai kenkia žmogaus sveikatai. Jeigu pažeistas išmetimo sistemos tvirtinimas, važiuojant per kelio nelygumus gali atsirasti pašaliniai garsai automobilio dugne .Automobilio išmetimo sistemą sudaro šios dalys:

  • Išmetimo kolektorius - surenka išmetamąsias dujas iš variklio į centrinį vamzdį (dujų temperatūra gali siekti 1000 laipsnių).

  • Centrinis vamzdis ir gofra - jungia išmetimo kolektorių su katalizatoriumi ir yra naudojama tolimesniam išmetamųjų dujų transportavimui.

  • Katalizatorius - mažina išmetamųjų dujų toksiškumą.

  • DPF suodžių filtras - naudojamas dyzeliniuose automobiliuose, siekiant sulaikyti išmetamas kietąsias sudegusio dyzelinio kuro suodžių daleles.

  • Rezonatorius - mažina triukšmo lygį ir subalansuoja išmetamųjų dujų pulsavimą.

  • Duslintuvas - užtikrina galutinį triukšmo malšinimą, specialus audinys ir duslintuvo vidinė konstrukcija leižia užtikrinti minimalų dirbančio automobilio išmetamųjų dujų triukšmo lygį.

  • Tvirtinimo detalės - specialios išmetimo sistemos tvirtinimo detalės su guminiais antgaliais leidžia išmetimo sistemą tvirtinti taip, kad vibracijos nepersiduotų į automobilio kėbulą ar saloną.

Duslintuvų ir išmetimo sistemos remontas

Jeigu duslintuvo dalys yra pažeistos korozijos ir sistema tapo nesandari, tokį gedimą galima pašalinti suvirinant įtrūkimus. Jeigu vienos iš išmetimo sistemos dalies būklė yra labai prasta, virinimas gali būti tik laikinas sprendimas, tad vertėtų pagalvoti apie tos dalies pakeitimą. Paprastai yra keičiama duslintuvo vidurinioji dalis einanti nuo išmetimo kolektoriaus iki galinio duslintuvo bakelio. Duslintuvo bakelį taip pat gali tekti keisti nauju. Taip pat reikia nepamiršti, kad keičiant duslintuvo dalis reikia pakeisti išmetimo sistemos tarpines.

Išmetimo sistema ir duslintuvas gali būti pažeidžiami ir mechaniniu būdu, pavyzdžiui važiuojant miško keliais arba kelio nelygumais. Važiuodami ne asfaltuotu keliu galite automobilio dugnu užkabinti kelio dangą ir taip stipriai pažeisti išmetimo sistemos dalis. Todėl važiuojant ne asfaltuotu keliu visada papildomai įvertinkite ar automobilio prošvaisa yra pakankamai aukšta, kad galėtumėte saugiai pravažiuoti tokį kelią. Jeigu automobilis yra “žemas” rizikuojate sulankstyti ir sugadinti dugne esančią išmetimo sistemos konstrukciją.

Saugokime mūsų planetą

Svarbu žinoti, kad tinkamai funkcionuojanti automobilio išmetimo sistema gali sumažinti į aplinką patenkančių teršalų kiekį, todėl visada svarbu pasirūpinti savalaikiu duslintuvo remontu.

Europos aplinkos agentūra teigia, jog 70 % viso oro užterštumo Europoje sukėlėjas yra būtent transportas. Net 40 % šiltnamio efektą sukeliančių dujų yra „pagaminamos“ Europos keliuose važinėjančių automobilių. Pasitelkiant mokslą ir inovacijas gamintojai kiek įmanydami stengiasi išrasti technologijas galinčias maksimaliai sumažinti ne tik suvartojamo kuro kiekį, tačiau ir išmetamųjų dujų CO2 emisijas. 

Siekiant pasiekti maksimaliai mažą išmetamųjų dujų kiekį viena svarbiausių automobilio dalių yra išmetimo sistema, kurioje atsirado tokie elementai, kaip katalizatorius, kietųjų dalelių filtrai. Tad šiuolaikinio automobilio išmetimo sistema ne tik pašalina degimo produktus iš variklio, bet juos ir išvalo.

D.U.K.

KOKIA IŠMETIMO SISTEMOS REMONTO KAINA?

Išmetimo sistemos remonto darbų kaina priklauso nuo automobilio modelio ir reikalingų darbų apimties. Norėdami sužinoti tikslesnę remonto darbų kainą, susisiekite su mūsų autoserviso darbuotojais el. paštu, telefonu https://melga.lt/kontaktai arba užpildydami užklausos formą https://melga.lt/informacija/asmeninis-pasiulymas-automobilio-remontui. Kai kuriais atvejais tikslią automobilio remonto kainą galima įvertinti tik apžiūrėjus automobilį.

KOKIA YRA IŠMETIMO SISTEMOS REMONTO TRUKMĖ?

Išmetimo sistemos remonto darbų trukmė priklauso nuo automobilio modelio ir reikalingų atlikti darbų apimties. Norėdami sužinoti preliminarią paslaugos trukmę, susisiekite su Jums artimiausio MELGA autoserviso darbuotojais https://melga.lt/kontaktai

Duslintuvų, išmetimo sistemos remontas atliekamas visuose autoservisuose ,,Mega” Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Alytuje

Pastebėjus išmetimo sistemos gedimo požymius, rekomenduojame kreiptis į vieną iš mūsų autoservisų visoje Lietuvoje. Čia galėsime greitai ir kokybiškai suvirinti atsiradusį įtrūkimą ar pašalinti kitus gedimus, prireikus naujų išmetimo sistemos dalių, jas greitai užsakysime ir pakeisime.

Klientų atsiliepimai Palikti atsiliepimą