0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Žibintų reguliavimas

Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu Autoservisų kontaktai
Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu Autoservisų kontaktai
Žibintų reguliavimo kaina - nuo 8 €/vnt.

Žibintų reguliavimo kaina - nuo 8 €/vnt.

Itin tikslus ir kokybiškas žibintų reguliavimas pagal techninės apžiūros reikalavimus.

Taisyklingai sureguliuotų žibintų nauda:

  • Tolygiai nukreiptas šviesų srautas
  • Geras kelio ir kelkraščio apšvietimas
  • Geresnis kelio matomumas
  • Neakinami priešprieša važiuojantys automobilio vairuotojai

Žibintų reguliavimas atliekamas visuose autoservisuose „MELGA" Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Utenoje.

Kodėl reikia pasitikrinti automobilio apšvietimo prietaisus?

Automobilio žibintai turi dvi pagrindines funkcijas:

  1. apšviesti kelią tamsiu paros metu,
  2. padėti kitiems vairuotojams geriau Jus pamatyti. 

Paprastai žibintų priežiūra nereikalauja didelių investicijų, tačiau tinkamas jų veikimas neįkainuojamas saugumui. Atsižvelgiant į visas aplinkybes, automobilio žibintai yra labai svarbūs saugumui kelyje užtikrinti ir jų techninė būklė visuomet privalo būti nepriekaištinga. Tai užtikrinti Jums visada padės "Melga" serviso specialistai, kurie yra sukaupę didelę patirtį reguliuojant, keičiant ar remontuojant automobilio žibintų sistemas, kad jie atitiktų techninės apžiūros bei saugumo reikalavimus.

Techniniai reikalavimai žibintams

Techniniai žibintų reglamento reikalavimai Europos Sąjungoje yra gana griežti, žibintai turi atitikti aukščio, šviesos srauto stiprumo, spalvos ir šviesos srauto kampo reikalavimus.

Iki šių dienų plačiai naudojamos ne tik H7, bet ir H1 bei H4 standartų lemputės. Halogeninių lempučių pagrindiniai trūkumai: trumpas tarnavimo laikas, silpnas apšvietimas ir reikalingas mechaninis šviesos srauto derinimas pakeitus lemputę.

Laikui bėgant prabangesniuose automobiliuose atsirado ksenoniniai ("Xenon") žibintai, kurie pingant technologijai vis plačiau naudojami automobilių pramonėje. Ksenoniniai žibintai šviečia gerokai stipriau, todėl kyla nemažai problemų dėl priešpriešais važiuojančių vairuotojų akinimo. Dėl šios priežasties tokie žibintai turi specialią žibintų padėtį/aukštį reguliuojančią automatinę sistemą, kuri reguliuoja žibinto aukštį atsižvelgiant į automobilio padėtį.

Įdėjus ksenonines lemputes į halogeninių lempučių vietą, automobilis automatiškai neatitinka techninių reikalavimų ir sustabdžius tokį automobilį kontrolės metu, jam bus anuliuojama techninė apžiūra.

Šiandien, technologijoms tobulėjant, ksenoninius žibintus automobiliuose keičia LED žibintai. LED žibintuose naudojamos dar tobulesnės technologijos, kurios leidžia identifikuoti judantį objektą kelyje ir jį ryškiau apšviesti, prasilenkiant automobiliams naktį veikia šviesos srauto automatinis nukreipimas, kad kuo mažiau akintume priešpriešais važiuojančio automobilio vairuotoją.

D.U.K.

KOKIA ŽIBINTŲ REGULIAVIMO KAINA?

Žibintų reguliavimo kaina yra nuo 8 €/VNT. Norėdami sužinoti tikslią kainą, kreipkitės į Jums artimiausio MELGA autoserviso darbuotojus https://melga.lt/kontaktai Kai kuriais atvejais tikslią kainą galima įvertinti tik apžiūrėjus automobilį.

KIEK TRUNKA ŽIBINTŲ REGULIAVIMAS?

Žibintų reguliavimo trukmė priklauso nuo automobilio modelio ir reikalingų atlikti darbų apimties. Norėdami sužinoti preliminarią paslaugos trukmę, susisiekite su Jums artimiausio MELGA autoserviso darbuotojais https://melga.lt/kontaktai

Žibintų reguliavimas atliekamas autoservisuose „MELGA" Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Utenoje

Klientų atsiliepimai Palikti atsiliepimą