0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Stogo bagažinės

Kelionių metu automobilyje vietos daiktams pakanka ne visada. Labai dažnai krepšiais tenka apkrauti sėdynes ir netgi keleivius, todėl kelionė kai kuriems gali tapti tikra kančia. Siekiant komfortiškų ir, svarbiausia, saugių kelionių būtina pasirūpinti tinkama talpykla įvairiems reikmenims ir daiktams. 

Vienas geriausių sprendimų neabejotinai yra stogo bagažinės. Kaip ir pasako pats pavadinimas, stogo bagažinės sukuria dar vieną uždarą erdvę daiktams sutalpinti. Jos gali būti įvairių spalvų, formų ir dydžių.

Stogo bagažinės privalumai

Jeigu atmestume priekabas, stogo bagažinės yra turbūt pati talpiausia alternatyva bagažui. Jų talpa gali siekti net 500-600 litrų, kas prilygsta didelio universalo bagažinės tūriui. Stogo bagažinės yra uždaros, todėl lietus nesugadins jūsų bagažo. Dangčiai gali būti rakinami, todėl drąsiai galima eiti į parduotuvę, pasivaikščioti, ar bet kur kitur, nesijaudinant dėl galimų vagysčių.

Automobilio valdomumas taip pat yra puikus, kai krovinys yra ant stogo. Svoris yra paskirstomas tolygiai, o aptakios dėžių formos suteikia ganėtinai gerą aerodinamiką.

Kai kurie vairuotojai mėgsta šių stogo bagažinių išvaizdą. Net jeigu jos ir nenaudojate reguliariai, stogo bagažinę vis tiek galima nuolat laikyti ant automobilio ir nesirūpinti dėl jos nuėmimo ir laikymo garaže.

Dar viena priežastis, dėl kurios stogo bagažinę galite laikyti ant stogo nuolat, yra ilgaamžiškumas. Daugelis bagažinių yra pagamintos iš plastiko, bet šis plastikas yra tvirtas, atsparus tiesioginiams saulės spinduliams. Todėl net ir po daugelio karštų vasarų bei šaltų žiemų plastikas bus tvirtas ir tinkamai apsaugos jūsų bagažą.

Stogo bagažinės kaina

Norėdami įsigyti stogo bagažinę pigiau, rinkitės mažesnės talpos modelius, kuriuos galima rasti už 300-400 eurų. Įmantresnės ir didesnės stogo bagažinės gali kainuoti 1000 eurų ir daugiau.

Kur įsigyti?

Ieškantiems talpios ir saugios bagažinės alternatyvos, stogo bagažinė lieka vienas geriausių pasirinkimų tiek nedideliems automobiliams, tiek visureigiams. Stogo bagažinę savo automobiliui galite įsigyti internetu, parduotuvėje Melga.lt. Čia siūlomas platus prekių pasirinkimas įvairiomis kainomis, todėl nesunkiai rasite Jūsų poreikius tinkančią, stilingą, funkcionalią, praktišką stogo bagažinę.

Kaip pasirinkti stogo bagažinę?

Stogo bagažinę rinkitės pagal savo poreikius – atsižvelkite į talpą, atsparumą vandeniui, užraktą. Verta pabrėžti, kad žemo profilio bagažinės yra aerodinamiškesnės, todėl didesnę bagažinę rinkitės tik žinodami, kad jums tikrai reikės papildomos vietos.

Kaip tvirtinasi stogo bagažinė?

Stogo bagažinę pritvirtinti galima prie stogo skersinių, kurie tvirtinami prie ragų arba specialių tvirtinimo taškų, kurie yra sumontuoti daugelyje automobilių.