0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Pavarų dėžės, sankabos remontas

Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu Autoservisų kontaktai
Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu Autoservisų kontaktai

IEŠKOTE GERIAUSIO PASIŪLYMO REMONTUI?

Bendraukime ir susitarkime.

Kreipkitės ir stengsimės pateikti palankiausią pasiūlymą automobilio remontui.

Gauti asmeninį pasiūlymą

Pavarų dėžės remonto darbai

  • Pusašio riebokšlio keitimas
  • Reduktoriaus riebokšlio keitimas
  • Mechaninės pavarų dėžės diagnostika
  • Automatinės pavarų dėžės diagnostika

Kaip suprasti, kada reikalingas pavarų dėžės remontas

  • Sunkiai automatiškai persijungiantys bėgiai – tai vienas dažniausių ir akivaizdžiausių gedimų, kuris įspėja apie pavarų dėžės problemas ir reikalingą remontą. Dažnu atveju, taip yra dėl sumažėjusio tepalų lygio, kurio trūkumas ir apsunkina bėgių perjungimą. Visgi, jei tepalų lygis nepakitęs, situacija kiek rimtesnė. Šiuo atveju, rekomenduojame apsilankyti MELGA automobilių servise ir išsiaiškinti, dėl kokių priežasčių persijunginėjant bėgiams juntamas sunkumas ir dunksėjimas.
  • Padidėję variklio sūkiai. Turbūt kiekvienas vairuotojas žino, jog važiuojant pastoviu greičiu atitinkamai ir variklio apsukos turėtų būti tolygios. Todėl, pastebėjus, jog apsukos stipriai kinta – šoka į viršų arba smunka žemyn, vertėtų patikrinti pavarų dėžę. Nepamirškite, jog laiku nepastebėjus ir neišsprendus šios problemos, vėliau gali tekti susidurti su daug rimtesnėmis problemomis bei didesnėmis remonto išlaidomis.
  • Nesklandus pavarų dėžės dabas pradėjus važiuoti. Užkuriate automobilį, parkavimo rėžimą perjungiate į važiavimo padėtį, atleidžiate stabdį, tačiau automobilis pajuda ne iškart. Jei tenka susidurti su šia problema, didelė tikimybė, jog automobilio pavarų dėžės tepalas paseno arba turite problemų su automobilio kompiuteriu.
  • Pašaliniai garsai iš pavarų dėžės. Kaip dar vieną indikatorių, nurodantį pavarų dėžės gedimus, galima išskirti garsus, sklindančius iš pavarų dėžės.
  • Užsidegusi įspėjamoji lemputė automobilio prietaisų skydelyje. Taip, tai pats akivaizdžiausias įspėjimas, jog susiduriate su problema. Tokiu atveju būtina kreiptis į autosevisą, kuriame atliktų kompiuterinę diagnostiką ir nustatytų gedimo priežastį.

Klientų atsiliepimai Palikti atsiliepimą