0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €
  • Pradinis
  • Autoservisas
  • Pavarų dėžės, sankabos remontas - Sankabos išminamojo guolio keitimas, remontas

Pavarų dėžės, sankabos remontas - Sankabos išminamojo guolio keitimas, remontas

Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu Autoservisų kontaktai
Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu Autoservisų kontaktai

IEŠKOTE GERIAUSIO PASIŪLYMO REMONTUI?

Bendraukime ir susitarkime.

Kreipkitės ir stengsimės pateikti palankiausią pasiūlymą automobilio remontui.

Gauti asmeninį pasiūlymą

Sankabos išminamojo guolio keitimas

Trumpai tariant, išminamasis guolis yra sankabos komponentas, kuris perjungiant pavaras laikinai atjungia automobilio variklį nuo transmisijos. Paspaudus sankabos pedalą, sankabos išminamasis guolis priartėja prie smagračio, taip paspaudžiami diskatoriaus spyruokliniai pirštai ir variklis atjungiamas nuo pavarų dėžės, o tai leidžia perjungti kitą pavarą. Atleidus sankabos pedalą, išminamasis guolis grįžta į pradinę padėtį, kur transporto priemonės variklio galia vėl perduodama per transmisiją į automobilio varomuosius ratus.

Kada reikėtų keisti sankabos išminamąjį guolį?

Visi sankabos ir transmisijos sistemos komponentai yra svarbūs transporto priemonės tinkamam veikimui. Jei automobilio išminamasis guolis negali tinkamai atlikti savo darbo, pastebėsite kai kuriuos požymius, kurie praneš apie jo nusidėvėjimą.

Guolis gali sugesti po natūralaus automobilio eksploatavimo ilgesnį laiką arba dėl mechaninių pažeidimų. Bet kokiu atveju geriau suskubti į autoservisą jį pakeisti, kai tik pastebėsite, kad jis veikia netinkamai.


Štai keli pagrindiniai blogo sankabos išminamo guolio požymiai:

  • Dažniausias pasitaikantis blogo išminamo guolio požymis yra pašaliniai garsai nuspaudus sankabos pedalą. Guolyje ęsantys šratai yra labai arti vienas kito, bet jei tarp jų atsiras tarpas, pradėsite girdėti įvairius neįprastus garsus: barškėjimas, trintis, cypimas ir pan. Taip yra paprasčiausiai dėl to, kad laikui bėgant susidėvi guolio šratai ir šie natūraliai sumažėja. Garsas labiausiai girdimas, kai sankabos pedalas yra visiškai nuspaustas ir išnyksta, kai nukeliate koją nuo pedalo.

  • Paspaudus sankabos pedalą, jis turėtų sklandžiai judėti žemyn. Bet jei pradedate jausti pedalo vibraciją, labai tikėtina, kad jūsų sankabos atleidimo guolis yra sugedęs.

  • Pavarų perjungimas turi būti sklandus, be didelio pasipriešinimo. Jei pastebite, kad pradeda kilti sunkumų perjungiant pavaras, gali būti, kad sugedo išminamasis guolis ir reikalingas jo remontas.

  • Kaip ir daugelyje transmisijos sistemos komponentų, sankabos išminamajame guolyje yra naudojamas tepalas, kuris užtikrina jo ilgesnį ir sklandų veikimą. Deja, per laiką tepalas praras savo savybes ir nebeužtikrins reikiamo tepimo, ko pasekoje guolis susidėvės.

D.U.K.

KOKIA SANKABOS IŠMINAMOJO GUOLIO KEITIMO KAINA?

Sankabos išminamojo guolio keitimo kaina priklauso nuo automobilio modelio, reikalingų darbų apimties ir naudojamų detalių bei medžiagų. Norėdami sužinoti tikslią automobilio remonto kainą, kreipkitės į Jums artimiausio MELGA autoserviso darbuotojus https://melga.lt/kontaktai Kai kuriais atvejais tikslią automobilio remonto kainą galima įvertinti tik apžiūrėjus automobilį.

KOKIA YRA SANKABOS IŠMINAMOJO GUOLIO KEITIMO DARBŲ TRUKMĖ?

Sankabos išminamojo guolio keitimo trukmė priklauso nuo automobilio modelio ir reikalingų atlikti darbų apimties. Norėdami sužinoti preliminarią paslaugos trukmę, susisiekite su Jums artimiausio MELGA autoserviso darbuotojais https://melga.lt/kontaktai

Dėl sankabos išminamojo guolio keitimo ar tikslaus gedimo nustatymo kviečiame apsilankyti autoservisuose „MELGA" Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Utenoje.

Siekiant išvengti papildomo rūpesčio, kviečiame sankabos guolio keitimo darbus patikėti autoserviso  „Melga“  specialistams, sukaupę daug vertingos patirties remontuojant automobilius, galime pasiūlyti profesionalų remonto darbų atlikimą.  

Klientų atsiliepimai Palikti atsiliepimą