0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Melga autoservisai Vilniuje

Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu
Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu

Autoservisai Vilnius

Norėdami saugiai ir užtikrintai eksploatuoti savo automobilį, reikia juo atitinkamai rūpintis – laiku atlikti visus techninius aptarnavimus bei keisti susidėvėjusias, sugedusias detales. Tačiau, dar svarbiau yra patikėti šiuos darbus geriems specialistams.

Kviečiame apsilankyti viename iš mūsų autoservisų Vilniuje ir patikėti savo automobilį tikriems savo srities specialistams. Čia atliekamas visapusis automobilių remontas – patikra, kompiuterinė diagnostika, stabdžių, važiuoklės, ratų geometrijos patikra ir suvedimas, elektros sistemų remontas, tepalų keitimas, kondicionieriaus pildymas ir kiti remonto darbai. Audi, Volkswagen, BMW, Opel, Volvo ir bet kokios kitos markės automobiliu pasirūpinsime tinkamai.

„Melga“ jau daugelį metų specializuojasi ratlankių ir padangų prekyboje, todėl pas mus visada galite įsigyti aukštos kokybės ratlankius bei padangas geromis kainomis. Apsipirkti galite tiek internetu, tiek atvykę į fizinius mūsų padalinius – Vilniuje esantys „Melga“ autoservisai - padangų parduotuvės įsikūrę Žirmūnų, Šeškinės, Naujininkų, Vilkpėdės bei Panerių mikrorajonuose.

Taip pat atliekame ratlankių tiesinimą, virinimą bei padangų remontą. „Melga“ autoservisai Vilniuje dirba ir šeštadieniais, todėl jūsų automobiliu galime pasirūpinti ir savaitgalį.

Automobilio remonto paslaugoms ir dalims yra suteikiama kokybės garantija. Taigi remontuodami automobilį „Melgoje“ galite būti ramūs. Daugiau informacijos apie garantiją galite rasti čia.

Tiek automobilio patikrai, tiek įvairiems remonto darbams mūsų autoservisuose galite registruotis telefonu arba internetu.

„Melga“ siūlo ne tik remonto paslaugas, bet ir įvairias automobilių prekes. Mūsų parduotuvėse rasite ne tik padangas, ratlankius, akumuliatorius, alyvą. Internetinėje parduotuvėje Melga.lt galite rasti ir platų automobilių priedų, aksesuarų ir detalių pasirinkimą – automobiliniai kilimėliai, vaikiškos kėdutės, stogo bagažinės, dviračių laikikliai ir t.t. Šias prekes galite įsigyti internetinėje parduotuvėje, o jų pristatymu pasirūpins kurjeris.

Ar autoservisas Vilniuje dirba ir savaitgaliais?

Melga autoservisai dirba šeštadieniais 9:00–14:00, sekmadieniais autoservisai nedirba.

Kaip rezervuoti laiką automobilio apžiūrai arba remontui?

Rezervuoti laiką automobilio apžiūrai bei remontui galite internetu čia arba paskambinę į Jūsų pasirinktą Melga autoservisą.

Ar suteikiama darbų garantija?

Melga autoservise altiktiems remonto darbams bei pakeistoms dalims yra suteikiama 6 mėnesių kokybės garantija. Visą informaciją apie kokybės garantijos sąlygas rasite čia.