0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Melga autoservisas Panevėžyje

Registracija ratų keitimui:
Registracija telefonu
Registracija ratų keitimui:
Registracija telefonu

Autoservisas Panevėžyje

Tie laikai, kai automobilius vairuotojai galėjo susitvarkyti patys, jau praeityje. Kadangi vairuotojų poreikiai nuolat auga, moderniuose automobiliuose yra apstu sudėtingų ir, svarbiausia, ne visada patikimų sistemų. Tam, kad jūsų automobilis jums tarnautų ilgai, reikia juo atitinkamai rūpintis. Tik geri specialistai gali užtikrinti patikimą visapusį automobilio remontą – būtent tai gali pasiūlyti „Melga“ autoservisas.

Visada esate laukiami mūsų „Melga“ autoservise, kuris yra įsikūręs ir Panevėžio mieste. Čia dirbantys specialistai visada pasiruošę pasirūpinti Jūsų automobiliu. Atliekame įvairius automobilių patikros, priežiūros ir remonto darbus, kaip važiuoklės, stabdžių, elektros sistemų remontas, kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos patikra bei suvedimas ir t.t. Esant poreikiui, atliksime ir reguliarios priežiūros darbus, kaip alyvos bei filtrų keitimas, kondicionieriaus patikra, pildymas ir t.t. Dirbame su Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes-Benz, Volvo, Opel ir bet kokių kitų markių automobiliais.

„Melga“ jau daugelį metų specializuojasi ratlankių ir padangų prekyboje, todėl visada galime pasiūlyti kokybiškus ratlankius, padangas bet kokiam automobiliui geromis kainomis – tiesiog atvykite į bet kurią „Melga“ fizinę parduotuvę arba apsilankykite internetinėje parduotuvėje adresu www.Melga.lt.

Sugadinote ratlankį arba prakiuro padanga? Šias problemas taip pat išspręsime. „Melga“ autoservisų specialistai gali suvirinti, ištiesinti ratlankius bei suremontuoti jūsų automobilio padangas. Negana to, dirbame ir šeštadieniais, todėl jums padėti galime ir savaitgaliais!

Mumis pasitikėti verta, nes remonto darbams ir pakeistoms detalėms suteikiame kokybės garantiją. Daugiau apie suteikiamos garantijos sąlygas galite sužinoti čia.

Mes siūlome ne tik remonto paslaugas, bet ir įvairias automobilių prekes. Apsilankę „Melga“ parduotuvėje rasite naujus ratlankius, padangas, akumuliatorius, variklių alyvą, valytuvus ir t.t. Na, o internetinėje parduotuvėje Melga.lt galite įsigyti dar ir vaikišką automobilinę kėdutę, stogo bagažinę, dviračių laikiklį ir daug kitų priedų bei detalių.

Ar autoservisas Panevėžyje dirba ir savaitgaliais?

Melga autoservisai dirba šeštadieniais 9:00–14:00, sekmadieniais autoservisai nedirba.

Kaip rezervuoti laiką automobilio apžiūrai arba remontui?

Rezervuoti laiką automobilio apžiūrai bei remontui galite internetu čia arba paskambinę į Jūsų pasirinktą Melga autoservisą.

Ar suteikiama darbų garantija?

Melga autoservise altiktiems remonto darbams bei pakeistoms dalims yra suteikiama 6 mėnesių kokybės garantija. Visą informaciją apie kokybės garantijos sąlygas rasite čia.