0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Padangų montavimas, keitimas | Ratų balansavimas

Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu Autoservisų kontaktai
Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu Autoservisų kontaktai

„PRO“ padangų montavimas, keitimas ir ratų balansavimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Alytuje

PATIKIMUMAS

 • 28 metų patirtis
 • Kvalifikuoti specialistai
 • Moderni padangų montavimo įranga
 • Ypač tikslus balansavimas naudojant modernią vokišką „HAWEKA“ įrangą
 • Visada pakeičiami ventiliai

RŪPESTINGUMAS

 • Paslaugūs ir dėmesingi darbuotojai
 • Išsamios konsultacijos renkantis naujas padangas
 • Jaukus laukiamasis, kavos, užkandžių aparatai

OPERATYVUMAS

 • 4.000 pakeičiamų padangų per dieną!
 • Patogi registracija internetu
 • Didelis darbuotojų skaičius
 • Visus klientus siekiame aptarnauti sutartu laiku

ATLIEKAMI PADANGŲ KEITIMO DARBAI

 • Padangų montavimas ir ratų balansavimas (lengviesiems automobiliams, visureigiams, mikroautobusams, sportiniams automobiliams)

Padangų montavimas gali pasirodyti paprastas darbas, tačiau labai svarbi šių darbų kokybė - juk padangos yra vienintelė automobilio detalė, kuri liečiasi su keliu. Kokybiškas padangų montavimas ir ratų balansavimas užtikrina saugų ir komfortišką važiavimą, stabilumą kelyje, mažesnį padangų dėvėjimąsi ir mažesnę kitų automobilio mazgų (pavyzdžiui, važiuoklės) gedimų tikimybę. Autoservisuose „MELGA” padangų keitimu rūpinasi didelę patirtį turintys ir apmokyti darbuotojai, naudojama moderni įranga.

Padangų montavimo ir ratų balansavimo paslaugos atliekamos visuose autoservisuose „MELGA” Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, PanevėžyjeUtenoje ir Alytuje.

Paslaugoms galite registruotis iš anksto internetu arba telefonu - taip išvengsite eilių ir sutaupysite laiko.

 • Ratlankio be centrinės skylės balansavimas
 • „Finish” balansavimas

Ratų balansavimas nenuėmus ratų nuo automobilio kartu su visomis besisukančiomis detalėmis (pusašiais, stabdžių diskais, ratų tvirtinimo varžtais ir t.t. Kartais net ir gerai subalansavus ratus važiuojant gali atsirasti drebėjimas. Drebėjimo priežastimi gali būti ratų tvirtinimo paklaida, kitos besisukančios automobilio dalys, pvz. pusašiai, stabdžių diskai.
Dažniau tai atsitinka galingiems ir sportiškiems automobiliams. Tokiu atveju gelbsti ratų balansavimas juos jau pritvirtinus prie automobilio, kitaip dar vadinamas „FINISH“ balansavimas.

Finish” balansavimas atliekamas tik Kaune, Mituvos g. 7

 • Slapto varžto išsukimas
 • Centravimo žiedo gamyba
 • Motociklo padangų montavimas, balansavimas, remontas
Motociklo padangų montavimas, balansavimas, remontas

Motociklo padangų montavimas, balansavimas, remontas

Paslaugos atliekamas šiuose „MELGOS" autoservisuose:

Vilniuje Ukmergės g. 149 (tik nuo motociklo nuimto rato)
Kaune Taikos pr. 127D (tik nuo motociklo nuimto rato)
Klaipėdoje Baltijos pr. 36
Panevėžyje Beržų g. 44
Utenoje J. Basanavičiaus g. 12
Alytuje Pramonės g. 4 (tik montavimas)

Moto padangų montavimo ir balansavimo kaina priklauso nuo motociklo tipo.
Norėdami sužinoti tikslią kainą, kreipkitės į mūsų autoserviso specialistus.

Motociklo padangas galite užsisakyti internetu arba dėl užsakymo kreipkitės į mūsų autoservisų darbuotojus https://melga.lt/kontaktai.

Papildoma 12 mėn. garantija* nuo pažeidimų

Papildoma 12 mėn. garantija* nuo pažeidimų

Internetinėje parduotuvėje www.melga.lt ar autoservisuose „MELGA" įsigytas keturias specialiu akcijos ženklu pažymėtas YOKOHAMA, KUMHO, MATADOR, NEXEN, FRONWAY, NEREUS, ZEETEX, TRACMAX padangas ir per 21 dieną nuo padangų įsigijimo dienos užpildžius registracijos formą - suteikiama papildoma 12 mėn. garantija nuo pažeidimo.

Papildomą informacija apie garantijos suteikimo sąlygas ir registraciją rasite čia.

PADANGŲ SAUGOJIMO PASLAUGA - JŪSŲ PATOGUMUI

PADANGŲ SAUGOJIMO PASLAUGA - JŪSŲ PATOGUMUI

Pasikeitę padangas, kitas palikite mums saugoti iki ateinančio sezono.
 • Jums nereikės rūpintis tvarkingu padangų saugojimu
 • Mes pasirūpinsime ratlankių plovimu
 • Autoservisuose MELGA" saugomos padangos yra apdraustos

Netinkamas padangų saugojimas nepalankiomis sąlygomis pagreitins gumos mišinio senėjimo procesą. Autoservisuose MELGA" padangos saugomos pakankamai šaltuose sandėliuose, atokiai nuo saulės spindulių.

D.U.K.

Kada laikas keisti padangas?

Pagal kelių eismo taisykles, žieminės padangos privalomos nuo lapkričio 10 d. iki kovo 31 d. Su dygliuotomis padangomis leidžiama važiuoti nuo lapkričio 1 d. iki balandžio 10 d. (t.y. nuo balandžio 10 d. iki spalio 31 d. eksploatuoti transporto priemones su dygliuotomis padangomis draudžiama). Transporto priemonę su vasarinėmis padangomis leidžiama eksploatuoti nuo balandžio 1 d. iki lakpričio 9 d.

Svarbu atsižvelgti ne tik į nustatytus kelių eismo taisyklių reikalavimus, bet ir į realias vairavimo sąlygas. Pavyzdžiui, rudenį (spalio mėnesio pabaigoje, lapkričio pradžioje) ypač rytais ar vakare jau galime sulaukti žemesnės nei 7°C temperatūros arba šaltuko. Esant tokioms sąlygoms, vasarinės padangos praranda savo sukibimo su kelio danga savybes ir žymiai didesnį saugumą užtikrina žieminės padangos, kurių mišinys ir technologijos pritaikytos žemesnei nei 7°C temperatūrai.

Taip pat privalu žinoti, kad žieminių padangų minimalus leistinas protektoriaus gylis yra 3 mm, vasarinių padangų - 1,6 mm, tačiau daugelis padangų gamintojų rekomenduoja padangas keisti kai žieminių padangų protektoriaus gylis yra 4-5 mm, vasarinių padangų - 2-3 mm, nes kuo mažesnis padangų protektoriaus gylis, tuo padangų sukibimo savybės blogesnės.

Galiausiai, padangų keitimo laikas priklauso ne tik nuo oro sąlygų ar protektoriaus gylio - jeigu padangos pažeistos ar netolygiai nusidėvėjusios - jas taip pat laikas keisti naujomis.

Kada ir kodėl reikalingas ratų balansavimas?

Tikslus ratų balansavimas užtikrina automobilio stabilumą kelyje, mažesnes kuro sąnaudas, tolygų padangų dėvėjimąsi ir mažesnę pakabos gedimų tikimybę.

Ratų balansavimą rekomenduojama atlikti kiekvieną kartą keičiant padangas, nesvarbu ar tai naujos padangos, ar naudotos, ar padangos jau užmontuotos ant ratlankių, ar ne.

Ratų balansavimas reikalingas ir tais atvejais kai važiuodami posūkiuose ar didesniu greičiu jaučiate, kad automobilis krypsta į vieną pusę, arba važiuojant didesniu greičiu automobilis vibruoja, važiavimas nestabilus ar pastebite, kad padangos dėvisi netolygiai. Taip pat ratų balansavimo gali prireikti ir įvažiavus į duobę.

Autoservisuose „Melga” ratų balansavimas atliekamas naudojant modernią vokišką „HAWEKA” įrangą. Itin tikslus ratų balansavimas užtikrina:

 • mažesnes kuro sąnaudas,
 • mažesnį padangų dėvėjimąsi,
 • mažesnę pakabos gedimų tikimybę,
 • tolygų važiavimą.

Ratų balansavimo paslaugos atliekamos visuose autoservisuose „Melga” Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje ir Alytuje.

Kiek kainuoja padangų montavimas?

Padangų montavimo ir ratų balansavimo kaina priklauso nuo padangų dydžio (pavyzdžiui R14, R15 diametro padangų keitimo kaina yra mažesnė nei R19 ar R20 diametro padangų).

Autoservisuose „Melga” į padangų montavimo ir ratų balansavimo kainą įskaičiuoti ventiliai, svareliai.

Klientų atsiliepimai Palikti atsiliepimą