0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

ŽIEMINĖS PADANGOS VASARĄ – NESAUGU IR BRANGU

KARŠTA KELIO DANGA KENKIA ŽIEMINĖMS PADANGOMS

Vasarą, esant karštai kelio dangai, žieminė padanga dėl savo „žieminio“ gumos mišinio ir protektoriaus labiau kaista, dėvisi, deformuojasi, susidaro gumos atplaišėlės, o tai turi įtakos važiavimo saugumui,
ekonomiškumui ir padangų ilgaamžiškumui.

SAUGUMAS

  • Ilgesnis stabdymo kelias. Esant aukštesnei temperatūrai žieminių padangų stabdymo kelias vasarą yra ilgesnis nei vasarinių padangų, ypač esant šlapiai kelio dangai.
  • Prastesnis automobilio valdymas. Žieminė padanga esant įkaitusiai kelio dangai yra per minkšta, kad užtikrintų automobilio valdymo tikslumą, ypač staigesniuose posūkiuose.
  • Prarandamos ,,žieminės" padangų savybės. Atėjus žiemai, per vasarą naudotos žieminės padangos jau bus praradusios dalį savo „žieminių“ savybių ir nebe taip gerai sukibs su sniegu ar ledu padengta kelio danga.

ILGAAMŽIŠKUMAS

  • Greitesnis nusidėvėjimas. Esant įkaitusiam asfaltui dėl minkštesnio mišinio žieminė padanga nusidėvi žymiai greičiau, todėl ir padangas reikia keisti dažniau.

EKONOMIŠKUMAS

  • Didesnės kuro sąnaudos. Dėl minkštesnio mišinio žieminė padanga esant įkaitusiai kelio dangai deformuojasi, todėl padidėja pasipriešinimas riedėjimui ir kuro sąnaudos.

Registruotis į autoservisą galite vienu iš pasirinktų būdų:

Registracija telefonu Kontaktai
MELGA autoservisų Kontaktai

Susijusi informacija Daugiau