0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Stabdžių diskų tekinimas

Jeigu stabdant dreba vairas

Automobilio stabdžių diskai stabdymo metu nepaprastai įkaista. Veikiami temperatūros svyravimų, jie ilgainiui deformuojasi bei ima netolygiai dėvėtis. To pasekmė - ne tik vibruojantis vairas, bet ir pailgėjęs stabdymo kelias bei sunkesnis automobilio valdymas.

Išeitis - diskų keitimas naujais arba senųjų stabdžių diskų tekinimas.

Autoservisuose MELGA" diskai tekinami profesionaliomis stabdžių tekinimo staklėmis, kuriomis:

  • stabdžių diskai nutekinami net milimetro dalių tikslumu,
  • diskai tekinami nenuėmus jų nuo automobilio (tokioje padėtyje, kokioje jie yra sumontuoti),
  • užtikrinamas nepriekaištingai tolygus tolimesnis diskų dilimas.

Autoservisų tinklas „MELGA" pirmasis Lietuvoje pradėjo naudoti tokias stabdžių diskų tekinimo stakles ir yra sukaupęs didžiausią tokio remonto paslaugų patirtį.

Stabdžių diskų tekinimas rekomenduojamas net ir keičiant senąjį diską nauju.

Nenutekintas ir nutekintas stabdžių diskai

STABDŽIŲ DISKO TEKINIMO KAINA - 45 €/vnt.

Stabdžių diskų tekinimas nenuimant nuo automobilio

Tokia stabdžių disko tekinimo technologija yra pranašesnė, tikslesnė nes diskas yra tekinamas jo nenuėmus nuo automobilio ir tekinimo staklės išcentruojamos pagal automobilio stebulę. Tuo tarpu tekinant standartinėmis tekinimo staklėmis centruojamas jau nuo automobilio nuimtas stabdžių diskas. Tekinant stabdžių diską ant automobilio (išcentravus pagal automobilio stebulę) išvengiama netikslumų.

D.U.K.

Kada atliekamas stabdžių diskų tekinimas?

Automobilio stabdžių diskai stabdymo metu nepaprastai įkaista. Veikiami temperatūros svyravimų, jie ilgainiui deformuojasi bei ima netolygiai dėvėtis. To pasekmė - ne tik vibruojantis vairas, bet ir pailgėjęs stabdymo kelias bei sunkesnis automobilio valdymas. Stabdžių diskai tekinami jeigu stabdant yra jaučiamas diskomfortas, t.y. automobilis stabdo netolygiai, jaučiama papildoma vibracija per vairą ar kėbulą (priklausomai nuo to, ar deformuoti priekiniai ar galiniai diskai). Taip pat diskai  gali būti tekinami jeigu jie yra paveikti korozijos ar apsinešę nuo ilgo stovėjimo.

 

Kada galima tekinti stabdžių diskus?

Prieš stabdžių diskų tekinimą būtina įvertinti jų būklę bei nustatyti jų nelygumą. Pirminės apžiūros metu yra nustatoma, ar diskai nėra pažeisti mechaniškai, t.y. ar nėra trūkusios disko pertvaros, ar dėl perkaitimo netrūkusi pati disko plokštuma. Po to yra matuojamas stabdžių disko storis. Jeigu disko storis siekia minimalią gamintojo nustatytą normą arba yra netoli jos, tokio stabdžių disko tekinti negalima, jį būtina keisti nauju.

Stabdžių diskų tekinimas nenuimant nuo automobilio Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Alytuje

Patikėkite stabdžių diskų tekinimą mūsų autoservisų specialistams. Registruokitės paslaugai internetu arba telefonu.

Stabdžių diskų tekinimas visuose autoservisuose „MELGA" Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Utenoje.

Klientų atsiliepimai Palikti atsiliepimą