0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Važiuoklės remontas - Pusašio šarnyro (granatos) keitimas

Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu Autoservisų kontaktai
Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu Autoservisų kontaktai

IEŠKOTE GERIAUSIO PASIŪLYMO REMONTUI?

Bendraukime ir susitarkime.

Kreipkitės ir stengsimės pateikti palankiausią pasiūlymą automobilio remontui.

Gauti asmeninį pasiūlymą

Pusašio šarnyro (granatos) paskirtis

Daug dėmesio automobiliuose skiriame įvairioms besidėvinčioms detalėms, jų priežiūrai bei remontui. Tačiau ar įsivaizduojate, kaip variklio galia yra perduodama į ratus? Čia svarbiausią funkciją atlieka pusašio lankstusis išorinis šarnyras, pusašis bei standusis vidinis pusašio šarnyras. Pusašio šarnyrai arba dar kitaip vadinamos granatos yra skirtos perduoti sukimo momentą į automobilio ratus. Automobilis turi du vidinius ir du išorinius šarnyrus. Tiek išorinis pusašio šarnyras tiek vidinis yra svarbūs pakabos komponentai, kurie užtikrina ratų sukimąsi.

Pusašio šarnyro (granatos) apsauginio gaubto svarba

Pusašio šarnyrai (granatos) nuo aplinkos poveikio yra apsaugoti apsauginiais gaubtais, plyšus apsauginiam pusašio šarnyro gaubtui į šarnyro mechanizmą nuo kelio paviršiaus patenka smėlis, purvas, vanduo, druskos, taip išplaunamas šarnyro tepalas. Tai teršia mus supančią aplinką, bei kelia pavojų saugumui. Laiku nepastebėjus ir nepakeitus suplyšusio pusašio šarnyro apsauginio gaubto, šarnyras sugenda nepataisomai.


Labai svarbu periodiškai tikrinti automobilį, nes apžiūros metu laiku pastebėjus pusašio šarnyro apsauginio gaubto įtrūkimą, reikės pakeisti tik patį gaubtą. Gaubto keitimo kaina yra  keletą kartų žemesnė nei viso pusašio šarnyro keitimo kaina.

D.U.K.

Kaip žinoti, kada reikia keisti pusašio šarnyrą (granatą)?

Dažniausiai važiuojant vingiuotu keliu ir aštriau  sukant vairą į vieną ar į kitą pusę girdisi traškesys arba važiuojant vingiuotais keliais gali būti juntama vibracija - tai pagrindiniai ženklai, informuojantys apie galimą išorinio pusašio šarnyro gedimą.

Jei sugedęs vidinis pusašio šarnyras (vidinė granata), važiuojant net ir tiesiu keliu bus juntama vibracija.

Jei važiuojant didesniu greičiu pastebima vibracija ir net važiuojant tiesiai girdimas traškesys, reikia kuo skubiau pakeisti sugedusį šarnyrą. Sugedęs šarnyras gali užstrigti arba lūžti, ko pasekoje gali įvykti net autoįvykis. Pusašio šarnyrai nėra remontuojami ar restauruojami, tik keičiami naujais.

 

Kiek kainuoja pusašio šarnyro (granatos) keitimas?

Naujo pusašio šarnyro komplektą sudaro: pusašio šarnyras, apsauginis gaubtas, tepalas, sąvaržos bei nauja veržlė ir vidinis fiksavimo žiedas.

Pusašio šarnyro komplekto bei keitimo darbų kaina priklauso nuo automobilio modelio. Dėl remonto darbų kainos teiraukitės mūsų autoservisų meistrų https://melga.lt/kontaktai

Pusašio šarnyro (granatos) keitimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Alytuje

Kviečiame šį darbą patikėti autoserviso „Melga“ specialistams, sukaupę daug vertingos patirties remontuojant automobilius, galime pasiūlyti profesionalų remonto darbų atlikimą.

Registruokitės važiuoklės remontui internetu arba telefonu.

Klientų atsiliepimai Palikti atsiliepimą