0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Padangos Vilniuje

  • Daugelis padangų pagamintos ne seniau nei prieš 2 metus!

Jūsų automobilio padangos yra atsakingos už jūsų ir kitų eismo dalyvių saugumą, todėl norisi būti užtikrintiems, kad pasirinktos padangos tenkins jūsų lūkesčius ir tiks jūsų automobiliui.

Padangas išsirinkti ir įsigyti galite internetu su pristatymu Vilniuje arba fizinėse padangų parduotuvėse. Jeigu ir jūs ieškote naujų padangų savo automobiliui Vilniuje, kviečiame apsilankyti parduotuvėje-autoservise „Melga”.

Platus prekių asortimentas

Tam, kad kiekvienas vairuotojas rastų geriausias padangas, „Melga” prekių asortimentas yra ypatingai platus.

Žiemines, vasarines bei universalias padangas galite įsigyti bet kurioje parduotuvėje „Melga” – jos įsikūrusios Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, ŠiauliuoseAlytuje bei Utenoje. Jūsų patogumui, apsipirkti galite ir internetu – apsilankykite internetinėje parduotuvėje Melga.lt ir naršykite tarp gausybės prekių tiesiog savo telefono arba kompiuterio ekrane. Visoms „Melga” parduodamoms padangoms yra suteikiama 12 mėnesių kokybės garantija, o kai kurioms dar ir papildoma 12 mėnesių garantija nuo pažeidimų.

Išsirinkti jums ir jūsų automobiliui tinkančias padangas nėra sudėtinga. Tiesiog pasinaudokite Melga.lt svetainėje integruotu paieškos filtru – padangas galite išsirinkti pagal automobilį arba pagal jūsų norimus matmenis. Domina aukštos kokybės, premium klasės padangos? Rinkitės iš Goodyear, Michelin, Pirelli, Yokohama ir kitų gerai žinomų gamintojų produkcijos. Norite įsigyti padangas pigiau? Melga.lt rasite didelį ekonominės klasės padangų pasirinkimą – kiekvienas gali rasti tinkamiausią variantą!

Jūsų padangas sumontuosime

Atvykite į parduotuvę-autoservisą „Melga” Vilniaus mieste ir ne tik padėsime išsirinkti padangas, bet ir pasirūpinsime jų montavimu. Įsigykite padangas bet kurioje parduotuvėje „Melga” arba internetu, o mūsų autoserviso specialistai pasirūpins jų keitimu. Montavimui galite registruotis telefonu arba internetu.