0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

95AH Akumuliatoriai

Akumuliatorius yra lyg elektros energijos rezervuaras automobiliui. Elektros energiją užvestam automobiliui tiekia generatorius, o akumuliatorius ją kaupia ir saugo situacijoms, kai reikalingas didesnis krūvis. Jeigu ieškote 95AH talpos akumuliatoriaus, atkreipkite dėmesį į dar kelias svarbias charakteristikas.

Svarbiausios akumuliatoriaus savybės

Nors talpa ir yra labai svarbi, geriausias akumuliatorius ne visada yra talpiausias. Kiekvienam automobiliui, atsižvelgiant į variklio tipą ir galią, reikalingo skirtingo dydžio ir galios akumuliatoriai.

Paleidimo srovė yra reikšminga savybė, kuri parodo, kokią momentinę srovę akumuliatorius gali tiekti vedant variklį. Šios savybės poreikis labai priklauso nuo variklio tipo – kompresija dyzeliniuose varikliuose yra žymiai didesnė nei benzininiuose, todėl reikia gerokai daugiau energijos norint jį užvesti.

Pirkėjai dažnai pamiršta atkreipti dėmesį į akumuliatoriaus matmenis. Daugelyje mašinų akumuliatoriui skirtos vietos dydis nėra reguliuojamas, todėl tiek per mažas, tiek per didelis akumuliatorius sukels problemų.

Rinkdamiesi naują akumuliatorių būtinai atkreipkite dėmesį į automobilio gamintojo rekomendacijas. Jeigu norite apsipirkti pigiau, negalima rinktis silpnesnio arba mažesnės talpos akumuliatoriaus negu reikia jūsų automobiliui – geriau rinkitės kitą gamintoją.

Kur įsigyti 95AH akumuliatorių?

95AH talpos akumuliatorius gera kaina galite įsigyti internetu, parduotuvėje Melga.lt, kainos prasideda nuo 122,00 € Eur. Apsilankykite ir rinkitės iš plataus įvairių gamintojų 95AH akumuliatorių pasirinkimo, o prekes jūsų nurodytu adresu pristatys kurjeris. Beje, juos galite įsigyti ir fizinėse „Melga“ parduotuvėse-autoservisuose, kurie įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, ŠiauliuoseAlytuje ir Utenoje. Esant poreikiui, čia ne tik padėsime išsirinkti tinkamą akumuliatorių, bet jį ir pakeisime..

Kokia 95AH akumuliatorių kaina?

Šiuo metu „Melga“ internetinėje parduotuvėje siūlomų 95AH akumuliatorių kaina prasideda nuo 122,00 €.