0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Padangos pagal automobilį, markę

  • Daugelis padangų pagamintos ne seniau nei prieš 2 metus.

Labai svarbu padangas rinktis pagal automobilį, kuriam jas ruošiatės pirkti. Kiekvienas automobilio modelis yra unikalus savo charakteristikomis – svoris, galia, transmisijos tipas ir t.t. Negana to, vairuotojų poreikiai taip pat labai skiriasi, todėl padangų pasirinkimas turi būti platus.

Koks padangų dydis tinkamas konkrečiam automobiliui, nustato automobilio gamintojas. Pavyzdžiui, bekelei skirtiems visureigiams reikia aukšto profilio padangų su grubesniu protektoriaus dizainu, suteikiančiu geras valdymo savybes važiuojant purvu ir sniegu.

Didesniems automobiliams, mikroautobusams, krovininiams automobiliams reikia tvirtų padangų. Didelę apkrovą atlaikančios padangos yra žymimos „XL“ („EXTRA LOAD“), “RF” (“REINFORCED), “C” (COMMERCIAL) – jos yra atsparesnės apkrovai.

Prieš pirkdami padangas patikrinkite savo automobilio gamintojo rekomendacijas – lentelę su šia informacija rasite atidarę vairuotojo dureles, degalų bako dangtelį arba automobilio žinyne arba pasinaudoję Melga.lt parduotuvės padangų paieška pagal automobilį.

Kviečiame įsigyti naujas padangas savo automobiliui internetinėje ratlankių ir padangų parduotuvėje Melga.lt. Čia siūlomas didelis padangų pasirinkimas įvairiems automobiliams. Padangas taip pat galite įsigyti ir parduotuvėse-autoservisuose „Melga”, kurie įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ir Utenoje – čia ne tik padėsime išsirinkti padangas, bet jas ir sumontuosime. Internetu įsigytas padangas taip pat galite atsiimti bet kuriame autoservise-parduotuvėje „Melga” ir mūsų specialistai pasirūpins jų montavimu. Padangų montavimui galite registruotis internetu arba telefonu.

Populiariausių automobilių gamintojų padangos

Audi, Chrysler, Citroën, BMW, Ford, GAZ, Honda, Hyundai, KIA, Lada, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Mercedes-Benz, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo

Kaip naudotis padangų dydžio skaičiuokle?

Paieškos filtre pasirinkę savo automobilio gamintoją, modelį, pagaminimo metus bei modifikaciją žemiau pamatysite jūsų automobiliui tinkančius padangų dydžius.

Kaip sužinoti gamintojo rekomenduojamą padangų dydį?

Kiekvienas automobilio gamintojas yra nurodęs automobilio modeliui tinkamus padangų dydžius. Dažniausiai šią informaciją galite rasti ant vidinės degalų bako dangtelio pusės, priekinių durelių vidinės pusės arba automobilio vartotojo vadove arba pasinaudoję skaičiuokle.

Populiariausi padangų išmatavimai

R15 padangosR16 padangosR17 padangosR18 padangosR19 padangos