0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €
  • Pradinis
  • Padangos
  • Pagal automobilį Opel padangos

Opel padangos

  • Daugelis padangų pagamintos ne seniau nei prieš 2 metus.

Padangos yra vienintelė su keliu kontaktuojanti automobilio dalis, padedanti išlaikyti automobilio kontrolę įvairiomis vairavimo sąlygomis. Kiekvienas vairuotojas turi žinoti, kokios padangos geriausiai tinka jo automobiliui. Taigi, ieškant naujų padangų reikia atsižvelgti ne tik į jų savybes, vairavimo ypatumus, bet ir į konkretaus automobilio gamintojo rekomendacijas.

Kiekvienas automobilis turi unikalias charakteristikas. Visureigių savininkams dažnai rekomenduojama rinktis sustiprintas (EXTRA LOAD, XL) padangas dėl didelio automobilio svorio, bet svarbus ir padangų aukštis – aukštesnio profilio padangos apsaugo ratlankius ir važiuoklę nuo pažeidimų važiuojant duobėtu keliu arba bekele. Galingų automobilių savininkams rekomenduojama rinktis žemesnio profilio ir platesnes padangas, kad kuo didesnis padangos plotas liestųsi su kelio danga ir būtų užtikrinamas geras sukibimas bei stabilumas net ir esant dideliam sukimo momentui. Jūsų automobiliui rekomenduojamus padangų matmenis rasite pažvelgę į Opel gamintojo nustatytas rekomendacijas, kurias rasite automobilio žinyne, ant automobilio priekinių durelių vidinės pusės, statramsčio, kuro bako dangtelio vidinės pusės.

Padangas pagal automobilį galite išsirinkti internetinėje parduotuvėje Melga.lt. Tiesiog pasirinkite savo automobilio duomenis ir pasiūlysime jam tinkančias padangas. Visoms padangoms suteikiama 12 mėnesių kokybės garantija, o kai kurių gamintojų padangoms – dar ir papildoma 12 mėnesių garantija nuo pažeidimų.

Norintys įsigyti padangas pigiau, gali rinktis iš ekonominės bei vidutinės klasės modelių. Čia siūlomas didelis ekonominės klasės padangų pasirinkimas – pigiausios Opel padangos čia siūlomos nuo 21,00 € eurų. Padangų tinkančių Opel automobiliams galite rinktis iš 22977 skirtingų modelių. Vidutinės klasės General Tire ir kitų gamintojų padangos suteikia puikų kainos ir kokybės santykį.

Premium klasės Yokohama, Goodyear, Dunlop, Continental, Michelin, Pirelli ir kitų gerai žinomų gamintojų padangos įprastai yra tylios, komfortiškos ir suteikia itin geras sukibimo su kelio danga savybes. Jos yra brangesnės, kadangi tokie gamintojai skiria dideles investicijas kokybiškų padangų mišinių kūrimui bei veiksmingiems protektorių dizainams.

Populiariausi modeliai

Zafira, SignumInsigniaAstra, Frontera, Vectra, Corsa, MerivaVivaroAntaraMokkaMonterey

Opel Padangos internetu

Naujas žiemines, vasarines arba universalias padangas Opel automobiliui galite įsigyti tiek internetinėje parduotuvėje Melga.lt, tiek fizinėse „Melga“ parduotuvėse-autoservisuose, kurie yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, ŠiauliuoseAlytuje ir Utenoje. Jūsų patogumui, bet kurioje „Melga“ parduotuvėje-autoservise galime pasirūpinti ir padangų montavimu – registruotis padangų montavimui galite tiek telefonu, tiek internetu.

Kokios yra Opel padangų kainos?

Padangų kaina priklauso nuo daugelio faktorių. Pigiausios Opel automobiliams tinkančios padangos „Melga“ internetinėje parduotuvėje siūlomos nuo 21,00 €.

Koks Opel automobiliams skirtų padangų pasirinkimas?

Padangas reikėtų rinktis ne tik pagal automobilio gamintoją, bet ir modelį, pagaminimo metus, variklį. Bet kokiu atveju, šiuo metu galime pasiūlyti 22977 Opel automobiliams tinkančių padangų modelių.