0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Opel Meriva padangos

  • Daugelis padangų pagamintos ne seniau nei prieš 2 metus.

Padangų parduotuvėse didelis prekių pasirinkimas yra siūlomas ne be reikalo. Kiekvienas automobilis, kaip ir padangos, yra pagamintas atsižvelgiant į tam tikrus vairuotojų poreikius – visureigiai skirti lengvam bekelės arba prastų eismo sąlygų įveikimui, sportiniai automobiliai puikiai tinka pramogai bei sportui, o kompaktinės klasės modeliai – ekonomijai ir patikimumui. Taigi, padangas taip pat reikia rinktis pagal vairuojamo automobilio gamintojo rekomendacijas.

Kokios padangos Opel Meriva automobiliui tinka geriausiai – nurodo automobilio gamintojas. Rekomenduojamų padangų matmenų lentelę galite rasti ant savo automobilio statramsčio, kuris matomas atidarius vairuotojo dureles. Jeigu čia lentelės nematote, ją galite rasti ant vidinės degalų bako dangtelio pusės arba vartotojo vadovo knygoje.

Siekiant modifikuoti automobilio išvaizdą vairuotojai neretai pasirenka gamintojo nenumatytų matmenų padangas. Pavyzdžiui, žemo profilio ir plačios padangos dažnai pasirenkamos dėl sportinės išvaizdos, tačiau platesnės nei gamintojo nurodytos padangos gali „gaudyti“ įvairias provėžas, o važiuoklės elementai dėvisi greičiau. Didesnės nei gamintojo numatytos padangos suteikia geresnį pravažumą, tačiau prastėja stabilumas važiuojant didesniu greičiu.

Opel Meriva Padangos internetu

Internetinėje parduotuvėje Melga.lt galite įsigyti naujas žiemines, vasarines bei universalias padangas įvairiomis kainomis – pigiausių padangų kainos Opel Meriva automobiliui čia prasideda nuo 12,00 € eurų. Padangų tinkančių Opel Meriva automobiliams galite rinktis iš daugiau nei 23246 skirtingų modelių. Visoms „Melga“ fizinėse parduotuvėse arba internetu pirktoms padangoms suteikiama 12 mėn. kokybės garantija, o kai kurioms dar ir papildoma 12 mėn. garantija nuo pažeidimų.

Galime pasirūpinti ir jūsų naujų padangų montavimu – „Melga“ parduotuvės-autoservisai yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje bei Utenoje. Tiesiog registruokitės montavimui internetu arba telefonu ir saugiai keliaukite su naujomis padangomis iš „Melga“.

Kokios yra Opel Meriva padangų kainos?

„Melga“ internetinėje parduotuvėje siūlomų Opel Meriva padangų kainos prasideda nuo 12,00 €. Turėkite omeny, kad būtina atkreipti dėmesį į tikslius padangų matmenis.

Koks Opel Meriva padangų pasirinkimas?

Šiuo metu „Melga“ parduotuvėje galite rasti 23246 skirtingų padangų modelių, tinkančių Opel Meriva automobiliams.