Prekių pirkimo – pardavimo  taisyklės

Šios prekių pirkimo-pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato bendrąsias naudojimosi MELGA.LT parduotuve internete http://www.melga.lt (toliau – MELGA.LT, e-parduotuvė, mūsų, mumis, mes) sąlygas. Taisyklės yra taikomos, kai MELGA.LT klientas (toliau – Jūs, Jūsų, Jums, Jus, pirkėjas) renkasi, užsako ir perka MELGA.LT siūlomas prekes ar bet kaip kitaip naudojasi MELGA.LT parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

(I) BENDROSIOS NUOSTATOS

 1.      MELGA.LT parduotuvėje prekių prekybą organizuoja, vykdo ir teikia su ja susijusias paslaugas UAB „MELGA“, buveinės adresas: Savanorių pr.151A, Vilnius, juridinio asmens kodas 123021015, PVM mokėtojo kodas LT230210113.
 2.      Naudotis e-parduotuvės paslaugomis turi teisę:  

2.1.veiksnūs fiziniai asmenys, t.y. asmenys sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka;

2.2. juridiniai asmenys, veikiantys per įgaliotus atstovus.

 1.      Jūsų pateikti asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefonas, el. pašto adresas) registruojantis e-parduotuvėje ar perkant prekes nesiregistravus saugomi ir tvarkomi vadovaujantis  Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu   bei šių Taisyklių 1 Priede aprašyta  „Privatumo politika“.
 2.       Prekių kainos bei prekių asortimentas, nurodytas e-parduotuvės prekių kataloge, galioja tik perkant šias prekes e-parduotuvėje. Prekių kainos e-parduotuvėje yra nurodytos įskaičius PVM. Pristatymo kainos neįskaičiuotos ir nurodomos atskirai formuojant užsakymą. Pristatymo kaina Jums yra aiškiai nurodoma iki užsakymo patvirtinimo bei išskiriama pačiame užsakymo patvirtinime.
 3.      Elektroninis prekių katalogas nėra konkretus komercinis pasiūlymas, nurodytos kainos ir kiekiai yra orientaciniai ir dėl tiekimo sutrikimų ar panašių aplinkybių gali skirtis. Tuo atveju, kai prekių likutis ribotas, gavę pirkėjo užsakymą, MELGA.LT vadybininkai atsiunčia galutinį pasiūlymą. Jeigu užsakymo vykdymo metu prekių likutis bus nepakankamas, su pirkėju bus susisiekta nurodytais kontaktais. MELGA.LT pasilieka teisę keisti prekių kainas ir akcijų sąlygas.
 4.      Pirkimo – pardavimo sutartis tarp Jūsų ir MELGA.LT laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs e–parduotuvėje, suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, pasirinkę apmokėjimo būdą ir susipažinę (perskaitę paspaudžiate mygtuką “Aš sutinku su Taisyklėmis“) su šiomis Taisyklėmis, paspaudžiate mygtuką „Patvirtinti“ ir apmokate užsakymą. Tuo atveju, kai prekių likutis sandėliuose ribotas, pirkimo-pardavimo sutartis tarp pirkėjo ir MELGA.LT laikoma sudaryta, kai pirkėjas gauna ir apmoka MELGA.LT vadybininko atsiųstą sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.
 5.        Jeigu pirkėjas per 1 (vieną) darbo dieną nuo užsakymo pateikimo neapmoka pagal pateiktą sąskaitą arba pasirinkus apmokėjimo grynais būdą atsiimant prekes  iš MELGA.LT sandėlio, per  3 (tris) darbo dienas nuo tos dienos, kai MELGA.LT informavo pirkėją, kad prekės yra paruoštos atsiėmimui, neatvyksta apmokėti ir atsiimti prekių, laikoma, kad pirkėjas atsisakė pirkimo – pardavimo sutarties.
 6.      Apie pirkimo – pardavimo sutarties sudarymą MELGA.LT Jus informuoja patvirtindamas Jūsų užsakymą Jūsų nurodytu el. pašto adresu.

(II) JŪSŲ TEISĖS IR PAREIGOS

 1.      Jūs galite pasirinkti ir užsisakyti prekę iš e-parduotuvės kataloguose pateikiamų prekių. Elektroninis prekių katalogas nėra konkretus komercinis pasiūlymas, nurodytos kainos ir kiekiai yra orientaciniai ir dėl riboto prekių kiekio, tiekimo sutrikimų ar panašių aplinkybių gali skirtis.
 2.    Jūs, naudodamasis e -parduotuvės paslaugomis, sutinkate su šiomis pirkimo – pardavimo sutarties taisyklėmis ir privalote jų laikytis.
 3.    Jūs e–parduotuvės registracijos ar prekių užsakymo formoje privalote pateikti išsamius ir teisingus duomenis. Jeigu bus pasikeitę Jūsų asmens duomenys ir mes apie tai nebūsime informuoti, Jūs prisiimsite visą dėl to kylančią nuostolių riziką.
 4.    Jūs atsakote už visus savo veiksmus, atliktus naudojantis e-parduotuve.
 5.   Tam pačiam asmeniui draudžiama registruotis ir naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis keliais vardais.
 6.    Jūs privalote būti nurodytoje vietoje, nurodytu laiku ir priimti užsakytas prekes.
 7.    Jūs įsipareigojate neperduoti tretiesiems asmenims savo registracijos bei prisijungimo duomenų. Jeigu Jūs prarandate prisijungimo duomenis, privalote nedelsiant informuoti MELGA.LT el.paštu pagalba@melga.lt. MELGA.LT neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus pasinaudojus Jūsų prisijungimo duomenimis iki informavimo momento. Tokiu atveju MELGA.LT ir turi teisę laikyti, kad veiksmus e-parduotuvėje atlikote Jūs.
 8.    MELGA.LT neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus, kai pasinaudoję Jūsų bankininkystės sistema, jie sudaro pirkimo – pardavimo sutartis pasinaudodami e-parduotuvės paslaugomis.
 9.    Kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) informaciją (slapukus, angl. “cookies”). Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.

(III) MELGA.LT TEISĖS IR PAREIGOS

18. Jeigu registracijos metu ar vėliau pateikiami melagingi, netikslūs, klaidinantys ar ne visi prašomi pateikti duomenys, arba Jūs nesilaikote kitų įsipareigojimų, numatytų šiose Taisyklėse, MELGA.LT turi teisę nedelsiant panaikinti registraciją ir ištrinti Jūsų duomenis arba apriboti Jūsų teisę naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Už Jūsų pateiktų neteisingų duomenų sukeltus padarinius atsakote tik Jūs pats.

19. MELGA.LT pasilieka teisę, be išankstinio perspėjimo, sustabdyti arba nutraukti Jūsų registraciją ir naudojimąsi e-parduotuvės paslaugomis, jei yra pagrindo manyti, kad Jūs užsiimate neleistina veikla ar kitaip bandote pakenkti e – parduotuvės darbui arba stabiliam veikimui.

20. MELGA.LT įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Jums naudotis e–parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

21. MELGA.LT, susidarius nenumatytoms aplinkybėms, negalėdamas Jums pristatyti Jūsų užsakytos prekės įsipareigoja Jums pasiūlyti kitą prekę. Jums atsisakius priimti pasiūlytą prekę, sumokėtus pinigus grąžinsime per 3 (tris) darbo dienas, jeigu Jūs apmokėjote už prekes iš anksto.

(IV) ATSISKAITYMAS UŽ PREKES

22. Už prekes Jūs galime atsiskaityti

22.1. naudojant  internetinės bankininkystės sistemas;

22.2. išankstiniu banko pavedimu. Jeigu pirkėjas per 1 (vieną) darbo dieną nuo užsakymo pateikimo neapmoka pagal pateiktą sąskaitą, laikoma, kad pirkėjas atsisakė pirkimo – pardavimo sutarties.

22.3. grynaisiais pinigais kurjeriui pristačius prekę arba atsiimant prekes iš MELGA.LT  sandėlio

23. Jeigu sąskaitą apmoka ne pirkėjas, o kitas asmuo arba įmonė, prašome įrašyti mokėtojo duomenis užsakymo formas pastabose, o mokėjimo pavedimo mokėjimo paskirties lauke prašome įrašyti pirkėjo duomenis bei užsakymo numerį, kad informacija apie apmokėjimą laiku pasiektų MELGA.LT atsakingus asmenis.

24. Atlikus pavedimą prašome informuoti el.paštu pagalba@melga.lt arba vadybininko nurodytu el. paštu.

 

(V) PREKIŲ PRISTATYMAS

25. Kai priėmus užsakymą prekės yra sandėlyje, MELGA.LT įsipareigoja pristatyti Jūsų užsakytas prekes po apmokėjimo Jūsų užsakyme nurodytu adresu Lietuvos teritorijoje:

25.1. per 8 (aštuonias) darbo dienas, už prekes apmokant pagal šių Taisyklių 22.1, 22.3 punktus;
25.2. apmokant pagal Taisyklių 22.2. ir 23 punktus, prekės pristatomos per 8 (aštuonias) darbo dienas nuo patvirtinimo iš banko gavimo.

26. Kai priėmus užsakymą prekės siunčiamos iš gamintojo sandėlio, MELGA.LT įsipareigoja pristatyti Jūsų užsakytas prekes po apmokėjimo Jūsų užsakyme nurodytu adresu Lietuvos teritorijoje:

26.1. per individualiai suderintą ir užsakymo patvirtinime nurodytą terminą, už prekes apmokant pagal šių Taisyklių 22.1, 22.3 punktus;
26.2. apmokant pagal Taisyklių 22.2. punktą, prekės pristatomos per individualiai suderintą ir užsakymo patvirtinime nurodytą terminą, skaičiuojant nuo apmokėjimo patvirtinimo iš banko gavimo.

27. Prekes pristatys MELGA.LT įgaliotas atstovas. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje yra laikoma, kad siunta yra perduota (pristatyta) tinkamai.

28. Prekės pristatymo metu kartu su mūsų įgaliotu atstovu Jūs privalote patikrinti prekės siuntos būklę. Pastebėjęs siuntos pažeidimą, Jūs privalote tai pažymėti siuntos važtaraštyje, bei surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkinga. Jeigu pristatytos prekės komplektacijoje nėra kokių nors dalių ar dokumentų Jūs privalote apie tai nedelsiant informuoti MELGA.LT.

29. Jūs įsipareigojate prekes priimti pats. Priimant prekes būtina pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą). Jei Jūs negalite priimti prekių pats, o prekės pristatytos Jūsų nurodytu adresu, Jūs neturi teisės reikšti MELGA.LT pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam asmeniui.

30. Jeigu Jūs neužsakote prekės pristatymo paslaugos į Jūsų nurodytą vietą, tokiu atveju Jūs privalote MELGA.LT nurodytu laiku ir nurodytu adresu atvykti į MELGA.LT prekių sandėlį ir atsiimti savo užsakytą prekę. Prekės atsiėmimo sandėlyje metu Jums perduodama Jūsų užsakyta prekė su originalia pakuote (jeigu prekė pakuojama) ir Jūs privalote pasirašyti važtaraštyje, kad prekę gavote. MELGA.LT prekių sandėlyje nėra galimybių perkamų prekių apžiūrėti, išbandyti, kitaip patikrinti jų kokybės. Šiuo atveju laikoma, kad prekių pirkimo-pardavimo sutartis buvo sudaryta elektroniniu būdu.  

31. MELGA.LT sandėlyje prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Atsiimant prekes būtina pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą). Jeigu prekes atsiima kitas asmuo, pirkėjas privalo atsiųsti prekes atsiimančio asmens duomenis el.paštu pagalba@melga.lt. Perdavus prekes remiantis Jūsų pateiktais duomenimis, Jūs neturi teisės reikšti MELGA.LT pretenzijų dėl prekių perdavimo netinkamam asmeniui.

32. Jums neatvykus MELGA.LT nurodytu laiku atsiimti apmokėto užsakymo iš sandėlio, prekės bus saugomos ne ilgiau kaip 7 (septynias) dienas, o dėl jos naujo atsiėmimo laiko privaloma iš anksto suderinti su MELGA.LT. Jeigu Jūs atsiimate prekę iš sandėlio pavėlavę daugiau kaip 7 (septynias) dienas, už kiekvieną paskesnę prekės saugojimo dieną iki jos atsiėmimo iš Jūsų bus imamas prekės saugojimo mokestis (2 proc. nuo prekės vertės už kiekvieną saugojimo dieną, tačiau iš viso ne daugiau kaip  15 € (penkiolika eurų)). Jeigu Jūs pavėluojate atsiimti prekę ilgiau kaip 30 dienų, MELGA.LT atsiunčia Jums įspėjimą apie ketinimą per artimiausias 7 (septynias) dienas nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį. Jums nesureagavus į įspėjimą, MELGA.LT nutraukia pirkimo-pardavimo sutartį, išskaičiuoja iš Jūsų sumokėtų už prekę pinigų jos saugojimo išlaidas, kurios negali viršyti 15 € (penkiolika eurų), ir likusią pinigų sumą grąžina Jums į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.

33.Pristatymo išlaidos į e-parduotuvėje nurodytą kainą nėra įskaičiuotos, jos yra nurodomos kaip numatyta Taisyklių 4 punkte.

 

(VI) PREKIŲ GARANTIJOS

34. Visoms prekėms taikomi gamintojo nustatyti garantiniai terminai. Garantinis laikotarpis naujoms padangoms – 12 mėn., atnaujintoms padangoms – 6 mėn.

35. Dėl netinamos prekių kokybės Jūs galite kreiptis tel. +37063385451 arba kreiptis adresu UAB “Melga“ Savanorių pr.151A, LT-03150 Vilnius

36. Nustačius, kad padanga pažeista mechaniškai, buvo eksploatuojama su netinkamo pločio arba nekokybišku ratlankiu, taip pat esant netvarkingai automobilio važiuoklei, pretenzijos dėl prekių kokybės nepriimamos.

37. Pateikdamas prekę, Jūs būtinai privalote pateikti galiojantį prekės garantinį taloną ir prekės įsigijimą patvirtinantį dokumentą (sąskaitą – faktūrą).

 

(VII) PREKIŲ GRĄŽINIMAS

38.  Praėjus daugiau kaip 14 (keturiolika) dienų nuo prekės pristatymo dienos, prekių grąžinimui taikomos Lietuvos Respublikos Mažmeninės prekybos taisyklės.

39. Kai grąžinama nekokybiška prekė, MELGA.LT įsipareigoja priimti nekokybišką prekę ir, Jūsų pasirinkimu ją pakeisti kita preke arba per 3 (tris) darbo dienas grąžinti sumokėtus pinigus.

40. Grąžinama prekė privalo būti pilnai sukomplektuota. Jūs atsakote už pilną prekės komplektavimą. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota, ji nėra priimama grąžinimui.

41. Tais atvejais, kai nepraėjus 14 (keturiolika) dienų nuo prekės pristatymo pranešate apie atsisakymą nuo pirkimo-pardavimo sutarties (Taisyklių 42 p.), prekės turi būti grąžinamos toje pakuotėje, kurioje jos buvo pristatytos. Pakuotė turėtų būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota. Kitais atvejais grąžinant prekes MELGA.LT pageidauja, kad būtų laikomasi tų pačių reikalavimų arba dedamos maksimalios pastangos laikytis nurodytų reikalavimų pakuotei.

42. Jūs turite teisę atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdamas mums apie tai raštu (el. paštu pagalba@melga.lt) per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės pristatymo dienos.

43. Jūs neturite teisės atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, jeigu:

43.1. Jūs prekę sugadinote, naudojotės preke ar iš esmės pasikeitė prekės išvaizda; pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą prekę, nevertinami kaip esminiai prekės išvaizdos pakeitimai.

 

(VIII) BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

44. MELGA.LT pasilieka teisę sustabdyti, savo nuožiūra pildyti, keisti šias Taisykles ir kitus su Taisyklėmis susijusius dokumentus, apie tai Jus informuodamas e–parduotuvėje. Taisyklių papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo dienos, t.y. nuo tos dienos, kai jie yra patalpinami e-parduotuvės sistemoje.

45. Jeigu Jūs nesutinkate su nauja Taisyklių redakcija, daliniais papildymais, pakeitimais, Jūs turite teisę jų atsisakyti, su sąlyga, kad Jūs prarandate teisę naudotis e-parduotuvės paslaugomis.

46. Jei po Taisyklių pakeitimo Jūs ir toliau naudojatės e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis, laikoma, kad Jūs sutinkate su nauja Taisyklių redakcija, daliniais pakeitimais ar papildymais.

47. Visi nesutarimai dėl šių Taisyklių vykdymo sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti per 30 (trisdešimt) dienų, nesutarimai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

48. Šioms taisyklėms taikoma Lietuvos Respublikos teisė.

——————————————————————————————————————————————————————————————————————–

 

PRIVATUMO POLITIKA

 

I. Bendrosios nuostatos

 1.      Ši privatumo politika reglamentuoja UAB „MELGA” elektroninės parduotuvės (toliau – MELGA.LT) ir MELGA.LT kliento (toliau – Jūs, Jūsų) pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką.
 2.      Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.
 3.      E-parduotuvėje nurodydami savo asmens duomenis, sutinkate, kad MELGA.LT juos valdys ir tvarkys šioje privatumo politikoje bei teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka.
 4.      MELGA.LT vadovaujasi šiais pagrindiniais asmens duomenų tvarkymo principais:

4.1. Asmens duomenys renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais.

4.2. Asmens duomenys tvarkomi tiksliai ir sąžiningai.

4.3. Asmens duomenys tvarkomi teisėtai, t. y. tik tais atvejais, kai:

4.3.1. duomenų subjektas duoda sutikimą, t. y. sutinka laikytis Naudojimosi elektronine parduotuve taisyklių;

4.3.2. sudaroma arba vykdoma sutartis, kai viena iš šalių yra duomenų subjektas;

4.3.3. MELGA.LT yra įpareigotas tvarkyti asmens duomenis pagal įstatymus;

4.3.4. asmens duomenis reikia tvarkyti dėl teisėto intereso, kurio siekia MELGA.LT arba trečiasis asmuo, kuriam teikiami asmens duomenys, ir jei duomenų subjekto interesai nėra svarbesni.

4.4. Asmens duomenys nuolat atnaujinami.

4.5. Asmens duomenys saugojami ne ilgiau, nei to reikalauja nustatyti duomenų tvarkymo tikslai.

4.6. Asmens duomenis tvarko tik tie darbuotojai, kuriems suteikta tokia teisė.

4.7. Visa informacija apie tvarkomus asmens duomenis yra konfidenciali.

 1.      Naudotis e-parduotuvės paslaugomis gali:

5.1. visi veiksnūs fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus;

5.2. juridiniai asmenys;

5.3. visų aukščiau nurodytų asmenų įgalioti atstovai.

 1.      Informuojame, jog tam, kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) įrašome informaciją (slapukus, angl. “cookies”). Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Preziumuojame, jog naudodamasis e-parduotuve sutinkame su tuo, kad Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma informacija. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.

 

II. Asmens duomenų rinkimas, tvarkymas, saugojimas

 1.      MELGA.LT gerbia kiekvieno Jūsų teisę į privatumą. Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, amžiaus grupė,  adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita e-parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija) renkami ir tvarkomi šiems tikslams:

7.1. apdoroti Jūsų prekių užsakymus;

7.2. išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);

7.3. spręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu;

7.4. vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus;

7.5. tiesioginės rinkodaros tikslais.

 1.      Registracijos e-parduotuvėje metu Jūs privalote pateikti išsamius ir teisingus asmens duomenis.
 2.      Tvarkydamas ir saugodamas Jūsų asmens duomenis MELGA.LT įgyvendina organizacines ir technines priemones, kurios užtikrina asmens duomenims apsaugą nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.
 3.   MELGA.LT gali statistiniais tikslais naudoti su Jūsų asmeniu tiesiogiai nesusijusius duomenis, t. y. duomenis apie įsigytas prekes. Tokie statistiniai duomenys bus renkami ir tvarkomi taip, kad neleistų atskleisti Kliento asmens tapatybės arba kitų asmens duomenų, pagal kuriuos būtų galima nustatyti asmens tapatybę.

 

III. Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims

 1.   MELGA.LT pasilieka teisę perduoti informaciją trečiosioms šalims:

11.1. tik šio dokumento 7 punkte minimiems tikslams įgyvendinti;

11.2. tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

 

IV. Asmens duomenų pakeitimas ar atnaujinimas

 1.   Jūs turite teisę bet kada keisti ir/ar atnaujinti registracijos formoje pateiktą informaciją.

 

V. Informacijos ar pretenzijų perdavimas

 1.   Jūs, leidęs tvarkyti savo asmens duomenis, turite teisę:

13.1. reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti, išskyrus saugojimą, savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant šio ir kitų įstatymų nuostatų;

13.2. nesutikti, kad būtų tvarkomi jo asmens duomenys.

 1.   MELGA.LT, gavęs Jūsų prašymą dėl asmens duomenų tvarkymo, ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo Jūsų kreipimosi dienos, pateiks Jums atsakymą. Nagrinėjami tik tie prašymai dėl asmens duomenų tvarkymo, kurie pateikiami raštu (el. paštu padangosinternetu@melga.lt arba paštu: UAB „MELGA“, Savanorių pr.151A, LT-03150 Vilnius).

 

VI. Privatumo politikos keitimas

 1.   MELGA.LT turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo politiką apie tai pranešdamas e-parduotuvėje “Naujienų“ skiltyje.
 2.   Privatumo politikos papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo dienos, t. y. nuo tos dienos, kai jie yra patalpinami e-parduotuvės sistemoje.
 3.   Jeigu Jūs nesutinkate su nauja Privatumo politikos redakcija, Jūs turite teisę jos atsisakyti raštu (el. paštu el. paštu padangosinternetu@melga.lt arba paštu: UAB „MELGA“, Savanorių pr.151A, LT-03150 Vilnius) su sąlyga, kad Jūs prarandate teisę naudotis e-parduotuvės paslaugomis.
 4.   Jei po Privatumo politikos papildymo ar pakeitimo Jūs ir toliau naudojatės e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis, laikoma, kad Jūs sutinkate su nauja redakcija.