0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €
  • Pradinis
  • Aktualu
  • Jau nuo kovo 1 d. - naujas autoservisas Pilaitėje, Mozūriškių g. 21

Jau nuo kovo 1 d. - naujas autoservisas Pilaitėje, Mozūriškių g. 21

Jau nuo kovo 1 d. - naujas autoservisas Pilaitėje, Mozūriškių g. 21

Jau 2024 kovo 1 d. atidaromas naujas autoservisas Pilaitėje!

Tai jau 7-asis MELGA autoservisas Vilniuje (15-asis Lietuvoje), kuriame teikiamos visos automobilio remonto bei priežiūros paslaugos: nuo alyvos keitimo, kondicionieriaus papildymo, padangų montavimo iki važiuoklės ar stabdžių sistemos remonto, ratų suvedimo. Vienu metu čia galėsime aptarnauti net 10 automobilių!

Strategiškai patogi vieta leidžia greitai ir patogiai atvykti į MELGA autoservisą ne tik Pilaitės, bet ir Vakariniu aplinkkeliu važiuojantiems ir kitų sparčiai besivystančių rajonų gyventojams.

Atidarymo proga - specialus pasiūlymas automobilio remontui

Jau nuo kovo 1 d., po žiemos iššūkių kviečiame pasirūpinti automobilio technine būkle ir užsukti automobilio patikrai, važiuoklės, stabdžių ir kitų automobilio mazgų remontui bei pasinaudoti specialia šventine nuolaida.

 Atidarymo proga - net 20% nuolaida automobilio remonto paslaugoms!* 

*Nuolaida taikoma automobilio remonto paslaugoms, tik fiziniams asmenims, MELGA autoservise adresu Mozūriškių g. 21 Nuolaida galioja nuo kovo 1 d. iki 2024 m. kovo 31 d., nuolaidos nesumuojamos.

Padangų keitimas be rūpesčių!

Artėjant padangų keitimo sezonui mūsų profesionalūs konsultantai patars ir padės išsirinkti naujas vasarines padangas, pasirūpinsime profesionaliu padangų montavimu ir tvarkingu žieminių padangų saugojimu iki kito sezono.

Jau nuo kovo 1 d.
Lauksime Jūsų atvykstant!

Registruotis į autoservisą galite vienu iš pasirinktų būdų:

Registracija telefonu Kontaktai
MELGA autoservisų Kontaktai

Susijusi informacija Daugiau