Naujas MELGA autoservisas Panevėžyje

Naujas MELGA autoservisas Panevėžyje

Nuolat siekiame teikti aukščiausio lygio paslaugas, todėl persikėlimas į naujas patalpas Panevėžyje padės užtikrinti gerą klientų aptarnavimą bei atliekamų remonto darbų kokybę.

Prieš dvejus metus bendradarbiaudami su projekto vystytojo, nekilnojamojo turto vystymo ir valdymo bendrove „Baltisches Haus“ sėkmingai atidarėme analogišką MELGA autoservisą Šiauliuose. Projektas Šiauliuose pasiteisino, todėl atsiradus poreikiui ir geroms sąlygoms vystyti verslą Panevėžyje, nutarta plėstis, taip suteikiant kur kas geresnes klientų aptarnavimo paslaugas ir patogesnes darbo vietas darbuotojams.

Artėjant padangų keitimo sezonui, vairuotojams aktualus net tik platus padangų pasirinkimas, kurį užtikrins ženkliai didesnis padangų sandėlis, bet ir kokybiškai ir operatyviai atliekamos padangų keitimo paslaugos. Persikėlimas į naujas patalpas, nauja ir moderni įranga, didesnis darbo vietų skaičius autoserviso pajėgumus išaugino net 40 proc., todėl automobilio remonto ir padangų montavimo paslaugas galėsime teikti dar operatyviau ir greičiau.

Išsamiau skaitykite: https://sekunde.lt/leidinys/sekunde/panevezyje-naujas-automobiliu-prieziuros-standartas/ 

*Nuotraukų autorė Indrė Stulgaitė-Kriukienė

Registruotis į autoservisą galite vienu iš pasirinktų būdų:

Registracija telefonu Kontaktai
MELGA autoservisų Kontaktai

Klientai ir partneriai