0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Seat Altea naudoto automobilio apžvalga

Ar žinote vieno pirmųjų SEAT Altea (2004 m.) modelio silpnąsias vietas? Kviečiame žiūrėti reportažą, kurį parengėme kartu su laida "Autopilotas", ir sužinoti visus atsakymus! O, jei turite rūpesčių dėl nuosavo automobilio, rekomenduojame užsiregistruoti jo profilaktinei patikrai ir remontui!

Automobilio remonto paslaugos >
Autoservisų kontaktai >


Dažniausiai pasitaikantys „Seat Altea" automobilio gedimai

Varikliai

Į „Seat Altea" buvo montuojami įvairūs benzininiai ir dyzeliniai varikliai. Kalbant apie benzininius variklius, paminėjimo vertas 1.4 l turbo variklis, kuriam būtinas savalaikis alyvos keitimas. Netinkamai prižiūrint, jau po 150 tūkst. kilometrų gali kilti problemų su žiedais, variklis pradės deginti tepalus, o remontas gali brangiai kainuoti. Kitos benzininių variklių problemos dažniausiai susijusios su lambda zondais, pastarąsias galima pastebėti jei padidėja degalų sąnaudos, variklis dirba netolygiai.

Dyzeliniai „Seat Altea" varikliai kelia daugiau rūpesčių. 1.9 l bei 2.0 l turbo dyzeliai dažnai turi problemų su purkštukais, ko pasekoje greičiau užsikemša kietųjų dalelių, vadinamieji DPF filtrai. Mažesnio 1.6 l darbinio tūrio variklių nuolatinė problema yra EGR vožtuvai. Galima paminėti ir turbinas, tačiau tai aktualiau automobiliams su didelėmis, 300-400 tūkst. kilometrų ridomis, tokiems automobiliams kyla didesnė rizika, kad turbiną teks keisti į naują arba restauruoti.

Pavarų dėžės

Tokie „Seat Altea" buvo vieni pirmųjų automobilių turėję dvigubos sankabos DSG automatines pavarų dėžes. Jos tikrai efektyvios, maloniai veikiančios, bet kelia problemų. Jei pavaros perjungiamos netolygiai, juntamas smūgiavimas, tai gali būti ženklas apie sugedusią dvigubos sankabos sistemą. 

Mechaninės pavarų dėžės, bent jau montuojamos su benzininiais varikliais, patvaresnės. Visų dyzelinių variklių pavarų dėžių silpnoji vieta - dvimasiai smagračiai. Apie problemą išduoda juntamas, kartais ir girdimas smūgiavimas perjungiant pavarą. Tai ne tik dažnas, bet ir brangus gedimas.

Elektronika

Čia reikėtų pradėti nuo langų pakėlimo mechanizmo ir valdymo mygtukų. Gana dažnai pasitaiko, kad mechanizmas užstringa, o mygtukai neveikia visiškai arba nenuosekliai. Tokiais atvejais dažniausiai reikalingas naujas valdymo skydelis. Taip pat pasitaiko galinio lango valytuvų gedimų kai dėl korozijos užsikerta pats mechanizmas arba sugenda elektrinė dalis ir tokiu atveju reikia keisti varikliuką. Neretai pasitaiko, kad stringa centrinio užrakto mechanizmai durelėse, dažnai genda bagažinės atidarymo rankenėlė, tiksliau elektrinė jos dalis. Dyzeliniams varikliams gana dažnai tenka keisti žvakių pakaitinimo rėles. Kartais stringa nuolatinio greičio palaikymo sistema, vadinamasis „autopilotas".

Važiuoklė

„Seat Altea" yra sukurta naudojant „Volkswagen A5" platformą, taigi važiuoklė panaši kaip ir penktos kartos „Golf" ar „Seat Leon", o gedimai taip pat panašūs. Dažniau tenka keisti priekinių šakių galines įvores, vadinamuosius sailenblokus, stabilizatoriaus įvores, vairo traukes ir traukių antgalius. Vis dažniau pasitaiko problemų su išsidėvėjusiomis vairo kolonėlėmis, todėl tai taip pat galima priskirti prie dažnesnių gedimų. Galinėje važiuoklėje problemų gali kilti su ratų guoliais.

Registruotis į autoservisą galite vienu iš pasirinktų būdų:

Registracija telefonu Kontaktai
MELGA autoservisų Kontaktai

Susijusi informacija Daugiau