0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Dygliuotos padangos

  • Daugelis padangų pagamintos ne seniau nei prieš 2 metus!

Kadangi dygliuotos turi aukščiausią sukibimo lygį su ledu bei suplūktu sniegu jos tinka važinėjantiems užmiestyje, prastai valomais keliais. Kai kurios įprastos žieminės padangos irgi gali būti dygliuojamos, jeigu jose yra specialiai paruoštos duobutės. Reikėtų nepamiršti, kad Lietuvoje dygliuotas padangas draudžiama naudoti nuo balandžio 10 d. iki spalio 31 d.

Ar verta rinktis dygliuotas padangas?

Kaip ir visų rūšių padangos, dygliuotos taip pat turi privalumų ir trūkumų. Taigi, renkantis naujas padangas reikėtų nuspręsti, ar jums tikrai reikalingi dygliai.

Dygliuotas padangas pravartu rinktis užmiestyje gyvenantiems arba ten dažnai keliaujantiems vairuotojams. Įprastos žiemos sezonui skirtos padangos puikiai susitvarko su puriu sniegu, bet dygliuotos padangos užtikrina didesnį sukibimą kai važiuoti tenka ledu arba suplūktu sniegu padengtais keliais – stabdymo kelias yra trumpesnis nei naudojant įprastas žiemines padangas.

Keliaujantiems į užsienį

Jeigu ruošiatės savo automobiliu važiuoti į užsienį, dygliuotos padangos gali būti rizikingas pasirinkimas. Reikalavimai padangoms įvairiose šalyse skiriasi – vienur yra kitoks leidžiamas laikotarpis, o kai kur dygliuotos padangos apskritai yra draudžiamos. Taigi, tokiu atveju rekomenduojama susipažinti su užsienio šalies, į kurią planuojate vykti, kelių eismo taisyklėmis ir reikalavimais.

Dygliuotų padangų pirkimas ir montavimas

Jeigu norite įsigyti naujas dygliuotas padangas, kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje Melga.lt arba užsukti į fizines parduotuves-autoservisus „Melga”. Čia siūlomas didelis R16, R17, R18, R19 ir kitų dygliuotų padangų dydžių pasirinkimas. Ieškote pigesnių padangų? Galite rinktis ekonominę klasę.

Tiesiog išsirinkite padangas pagal automobilį ar padangų matmenis, o jų montavimu gali pasirūpinti mūsų autoservisų „Melga” specialistai. Parduotuvės-autoservisai „Melga” yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje, Utenoje, todėl įsigyti ar atsiimti internetu įsigytas naujas padangas bei jas susimontuoti galite bet kuriame iš anksčiau minėtų miestų.