0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €
  • Pradinis
  • Padangos
  • padangos pagal dydį R16C

R16C Padangos

  • Daugelis padangų pagamintos ne seniau nei prieš 2 metus.

Renkantis naujas padangas savo automobiliui, reikėtų turėti omeny, kad jos užtikrina sukibimą su kelio danga, taigi netinkamos padangos gali turėti įtakos saugumui kelyje. Dažniausiai pirmas dalykas, į kurį atkreipiamas dėmesys renkantis naujas padangas, koks dydis reikalingas (aukštis, plotis diametras).

Ratlankio, ant kurio montuojama padanga diametro svarba

Nurodyta reikšmė R16C reiškia, kad padangos vidinis skersmuo (coliais) yra skaičius po R raidės (R reiškia, kad padangos konstrukcija yra radialinė). Tačiau komfortui, sukibimui su keliu bei pravažumui didžiausią įtaką turi ne diametras, o padangos aukštis bei plotis.

Aukšto profilio padangos suteikia geresnę amortizaciją, žemo – stabilumą, bet kenčia komfortas. Tačiau, renkantis padangų matmenis, vis tiek svarbus ratlankių diametras. Prabangūs limuzino klasės automobiliai dažniausiai turi didesnius stabdžių diskus, daugiau galios, todėl ir rekomenduojami ratlankiai gali būti 18”, 19”, 20” ir dar didesni. Tuo tarpu kompaktiškų miesto automobilių varikliai yra gerokai silpnesni, o ir patys automobiliai yra mažesni, todėl rekomenduojamas ratlankių dydis gali būti vos 14”-15”. Galiausiai, tiek limuzino klasės, tiek kompaktiškas automobilis gali naudoti žemo profilio sportines padangas – skirsis tik jų diametras ir kaina.

Kokio dydžio padangas galima rinktis?

Kai kuriems vairuotojams jų automobilio išvaizda yra itin svarbi, o vienas paprasčiausių būdų modifikuoti jo išvaizdą - uždėti didesnius ratlankius.

Reikėtų nepamiršti – jeigu ruošiatės dėti didesnius ratlankius, padangos turės būti žemesnio profilio, o jeigu tokių matmenų nenumatė automobilio gamintojas, rizikuojate pakenkti važiuoklei ir valdymo savybėms. Negana to, dėl nestandartinio dydžio padangų automobilio greitis prietaisų skydelyje dažniausiai tampa netikslus. Taigi, reikėtų laikytis jūsų automobilio gamintojo nustatytų padangų matmenų rekomendacijų.

R16C padangas patogu pirkti internetu

Jeigu jūsų automobiliui reikalingos R16C padangos, jas galite įsigyti internetinėje parduotuvėje Melga.lt. Čia siūloma tiek premium, tiek ekonominės klasės produkcija, o pigiausių padangų kaina prasideda nuo 44,00 € eurų.

Jūsų įsigytas padangas kurjeriai gali pristatyti į jūsų namus arba jas galite atsiimti patys – tiesiog atvykite į jūsų pasirinktą „Melga“ parduotuvę-autoservisą, kurie įsikūrę VilniujeKauneKlaipėdojePanevėžyjeŠiauliuoseAlytuje bei Utenoje, ir atsiimkite prekes. Jūsų naujas padangas „Melga“ autoserviso specialistai gali ir sumontuoti – montavimui registruokitės internetu arba telefonu.

Kokia R16C padangų kaina?

Šiuo metu „Melga“ internetinėje parduotuvėje siūlomų R16C padangų kaina prasideda nuo 44,00 €.

Koks R16C padangų pasirinkimas?

Mūsų parduotuvėje dabar galite įsigyti 985 skirtingų modelių R16C dydžio padangas.