0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €
  • Pradinis
  • Padangos
  • Vasarinės 225 50 R17 padangos

Vasarinės Padangos 225/50 R17

  • Daugelis padangų pagamintos ne seniau nei prieš 2 metus.

Padangos yra vienintelė kelią liečianti automobilio detalė, todėl nuo jų priklauso labai daug faktorių – sukibimas, komfortas, triukšmas, kuro sąnaudos ir, svarbiausia, saugumas. Todėl privalu pasirūpinti tinkamomis padangomis. Šiuo metu gatvėse sutinkamų automobilių įvairovė nuolat didėja, todėl auga poreikis ir didesniam bei įvairesniam padangų pasirinkimui, nes kiekviena padanga gaminama atsižvelgiant į atitinkamus automobilių tipus bei vairuotojų poreikius.

Kuo Vasarinės padangos skiriasi nuo kitų tipų?

Yra trys pagrindiniai padangų tipai – žieminės, vasarinės ir universalios. Kiekvieno tipo padangos yra gaminamos atsižvelgiant į sąlygas, kuriomis jos bus eksploatuojamos.

Žieminės padangos yra skirtos naudojimui žemesnėse nei 7°C temperatūrose, kadangi specialus mišinys išlieka pakankamai elastingas ir labai žemoje temperatūroje, o daugiau vandens sklaidymo griovelių ir aštrių kampų turintis protektoriaus dizainas užtikrina geresnį sukibimą su ledu bei suplūktu sniegu. 

Vasarinės padangos išsaugo svarbiausias savybes aukštesnėje nei 7°C temperatūroje, o protektoriaus dizaine didelis dėmesys skiriamas vandens sklaidymui, kad būtų išvengiama akvaplaningo.

Universalios padangos nėra tokios geros, kaip žieminės žiemą arba vasarinės vasarą. Jos yra skirtos visiems sezonams ir labiau tinka, pavyzdžiui, miesto vairuotojams, kurie retai susiduria su ekstremaliomis eismo sąlygomis.

Kokius padangų matmenis rinktis?

Padangų matmenys turi didelę įtaką vairavimui. Plačios padangos suteikia didesnį plotą sukibimui su keliu, bet ir didesnį pasipriešinimą riedėjimui. Aukštos padangos užtikrina geresnę amortizaciją, o žemos – stabilumą. Bet kokiu atveju, padangų matmenis reikėtų rinktis tik tokius, kokius yra nustatęs jūsų automobilio gamintojas.

Dažniausiai kiekvienam modeliui yra nustatyti keli optimalių matmenų variantai, todėl vairuotojas gali rinktis atsižvelgiant į savo poreikius komfortui, stabilumui, kuro sąnaudoms ir t.t. 

Informacinę lentelę su nurodytais padangų matmenimis galite rasti atsidarę vairuotojo duris, ant degalų bako dangtelio bei automobilio instrukcijoje. Jūsų automobiliui tinkamus padangų matmenis galite rasti ir portale Melga.lt – tiesiog spustelėkite ant padangų paieškos pagal automobilį ir pasirinkite vieną iš siūlomų matmenų variantų.

Padangų prekyba ir montavimas

Melga.lt internetinėje padangų ir ratlankių parduotuvėje, siūlomas didelis naujų padangų pasirinkimas. Čia parduodamos ir Vasarinės 225 50 R17 padangos, kurių kaina prasideda nuo 58,00 € eurų. Parduotuvėje rasite šių gamintojų padangas Yokohama, General Tire, Goodyear, Continental, Dunlop, Michelin, Pirelli bei kitų puikiai žinomų gamintojų produkcija.

Padangas galite įsigyti tiek internetu, tiek atvykę į parduotuves-autoservisus „Melga”, kurie įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, ŠiauliuoseAlytuje ir Utenoje. Autoserviso specialistai gali pasirūpinti ir padangų montavimu – montavimui galite registruotis internetu arba telefonu.

Kiek kainuoja 225 50 R17 Vasarinės padangos?

Reikalingos 225 50 R17 Vasarinės padangos? „Melga“ internetinėje parduotuvėje šių padangų kaina nuo 58,00 €.

Kiek skirtingų modelių galite pasiūlyti, jeigu reikalingos padangos?

Vairuotojams, kuriems reikalingos 225 50 R17 Vasarinės padangos, šiuo metu galime pasiūlyti 152 skirtingų padangų modelių.