0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Vasarinės R18 Padangos

  • Daugelis padangų pagamintos ne seniau nei prieš 2 metus.

Automobilio padangos yra labai svarbios tiek jūsų, tiek aplinkinių saugumui užtikrinti – jos yra vienintelė automobilio detalė, kuri liečiasi su keliu. Padangų protektorių dizainas gali būti įvairus, tačiau padangų paskirtis visada yra ta pati – užtikrinti kuo geresnį sukibimą su tam tikra kelio danga. Kuo padangos geresnės, tuo trumpesnis yra stabdymo kelias, išlaikomas sukibimas staigiuose posūkiuose, o dėvėjimas yra lėtesnis.

Kodėl reikia keisti padangas?

Lietuvoje vasarines padangas pakeisti žieminėmis privaloma nuo lapkričio 10 d., o nuo balandžio 1 d. galima vėl naudoti vasarines. Tačiau keitimas svarbus ne tik dėl šių reikalavimų, bet ir jūsų pačių saugumo, nes saugios yra tik atitinkamai pagal sezoną naudojamos padangos.

Žieminės padangos yra geriausios tuomet, kai lauko temperatūra yra žemesnė nei 7°C – specialaus mišinio dėka padangos išlieka pakankamai elastingos net ir šaltomis žiemomis, tačiau nerekomenduojamos naudoti vasarą. Vasarinės padangos yra sukurtos naudojimui aukštesnėje nei 7°C temperatūroje – jos išlieka tvirtos ir elastingos netgi labai karštomis vasaros dienomis.

Padangų matmenys

Padangų matmenys daro įtaką įvairiems faktoriams – valdomumui, estetikai, komfortui ir kainai. Pavyzdžiui, jei ant automobilio ratlankių montuojamos aukšto profilio padangos, jos efektyviau apsaugo ratlankius ir suteikia daugiau komforto – aukštos padangos gerai amortizuoja, todėl veiksmingiau „sugeriamos“ duobės ir apsaugomi važiuoklės elementai.

Plačios padangos turi didesnį sukibimo plotą, todėl jos reikalingos galingiems automobiliams. Įprastai plačios ir žemo profilio padangos yra brangios dėl sudėtingesnės struktūros.

Bet kokiu atveju, padangų matmenis reikėtų rinktis pagal automobilį – jo gamintojo rekomendacijas, kurias galite rasti atidarius vairuotojo dureles arba degalų bako dangtelį.

Pirkti patogu internetu

Įvairių rūšių naujos Vasarinės R18 padangos yra siūlomos internetinėje parduotuvėje Melga.lt. Šiuo metu galime pasiūlyti 2217 skirtingų modelių, tokio dydžio padangų. Kainos prasideda nuo 22,00 € eurų. Jeigu jums aktuali žemesnė kaina, čia galite rasti ir ekonominės klasės padangų pigiau, o siekiantiems aukščiausios kokybės – Yokohama, Goodyear, Michelin, Pirelli, Dunlop, Continental ir kitų gerai žinomų gamintojų produkcija. 

„Melga“ parduotuvės-autoservisai yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, ŠiauliuoseAlytuje ir Utenoje. Čia padangos ne tik parduodamos, bet ir montuojamos, todėl jūsų įsigytas padangas „Melga“ autoserviso darbuotojai gali ir sumontuoti. Padangų montavimui galite registruotis internetu arba telefonu.

Kiek kainuoja R18 Vasarinės padangos?

Reikalingos R18 Vasarinės padangos? „Melga“ internetinėje parduotuvėje šių padangų kaina nuo 22,00 €.

Kiek skirtingų modelių galite pasiūlyti, jeigu reikalingos R18 Vasarinės padangos?

Vairuotojams, kuriems reikalingos R18 Vasarinės padangos, šiuo metu galime pasiūlyti 2217 skirtingų padangų modelių.