0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €
  • Pradinis
  • Ratlankiai
  • Pagal automobilį Volvo XC90 ratlankiai

Volvo XC90 Ratlankiai

Kiekvienas automobilis suteikia skirtingas valdymo charakteristikas, tačiau joms didelę įtaką turi ir ratlankių tipas bei matmenys. Pavyzdžiui, ant plačių ratlankių yra montuojamos platesnės padangos, suteikiančios geresnį sukibimą su kelio danga, tuo tarpu, aukštesnės padangos suteikia daugiau komforto. Bet kokiu atveju, pirmiausiai reikia pradėti nuo ratlankių – štai keletas dalykų, kuriuos reikėtų žinoti prieš renkantis Volvo XC90 ratlankius.

Svarbiausios savybės

Pradėkite nuo ratlankių tipo – jie gali būti lengvo lydinio arba skardiniai. Skardinių ratlankių kaina yra gerokai žemesnė ir jie vis dar plačiai naudojami net ir lengvųjų automobilių rinkoje. Jie yra sunkesni ir ilgainiui pažeidžiami korozijos, todėl šiek tiek kenčia valdomumas. Tuo tarpu, lieti ratlankiai yra labai populiarūs dėl mažo svorio ir didelės dizaino įvairovės. Melga.lt svetainėje Volvo XC90 ratlankių kainos prasideda nuo 40,00 € Eur.

Nepersistenkite rinkdamiesi diametrą. Jeigu ratlankių diametras bus per mažas, jų uždėjimui gali trukdyti stabdžių diskai arba važiuoklės elementai. Jeigu pasirinksite didesnius ratlankius nei numatė gamintojas, jie taip pat gali netilpti, o važiuoklės elementai dėvėsis gerokai sparčiau.

Rekomenduojama laikytis gamintojo rekomendacijų. Taip išsaugomas geriausias balansas tarp kuro ekonomijos, važiuoklės patvarumo ir komforto.

Nauji Volvo XC90 ratlankiai internetu

Volvo XC90 automobiliams tinkamus ratlankius galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje Melga.lt. Šiuo metu galite rinktis iš daugiau nei 8999 skirtingų modelių ratlankių tinkančių Volvo XC90 automobiliui. Pasirinkite ratlankius pagal išmatavimus arba automobilį ir kurjeris pristatys juos jūsų nurodytu adresu. Ratlankius galite įsigyti ir fizinėse „Melga“ parduotuvėse-autoservisuose, kurie įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, ŠiauliuoseAlytuje ir Utenoje. Čia ratlankius ne tik įsigysite, bet mūsų specialistai gali juos ir sumontuoti ant jūsų automobilio.